In 'Boer zoekt Vrouw' zijn de boeren met twee dates over op de boerderij

zaterdag 11 april 2020

Op alle boerderijen logeren nog twee vrouwen/mannen die hopen de liefde te vinden bij hun boer. De sfeer is anders, de concurrentie is meer voelbaar.

Bij boerin Annemiek komen wat vriendinnen langs die allemaal dol zijn op paarden. Iets waar Erik vol over mee kan praten, maar voor Jelte is dat een stuk lastiger. Maar gelukkig kan ook hij even later over zijn favoriete hobby praten: drummen. Annemiek ziet dat hij dan meteen loskomt: 'Je ziet in zo’n setting een andere Jelte. Toch wel iets leuks.' Het brengt Annemiek aan het twijfelen. Denkt Jelte daar ook zo over?


Boer Jan zet Vera en Nienke weer aan het werkt op de zorgboerderij. Nienke vraagt zich af wat Jan daarmee bedoelt: 'Het is heel leuk om mee te helpen. Maar hij zoekt een vrouw, geen werknemer. Hij stelt steeds voor samen dingen te doen. Ik snap dat hij veel wil laten zien, maar ik kreeg het gevoel dat hij verwacht dat we echt mee gaan helpen.'

Angela en Vera, de dames bij boer Geert, zijn twee totaal verschillende types, maar komen de week prima door. Ook Geert heeft het naar zijn zin: 'Ik ben heel tevreden. Het gaat goed met op z’n tijd goede gesprekken.' Vera ziet dat toch iets anders: 'Ik vind dat jij beter je best moet doen', laat ze hem lachend weten. Is het echt een grapje of meent ze het serieus?

Karine, een van de logees bij boer Geert Jan, wil gaan schilderen. Ze vraagt Geert Jan mee en kan dan meteen vragen wat hij van haar vindt want dat weet ze eigenlijk nog steeds niet. Ook Jacqueline krijgt maar weinig hoogte van hem: 'Hij vindt Karine leuk, hij vindt mij leuk. De een voor dit, de ander voor dat. Eigenlijk wil hij dat wel in één pakketje hebben denk ik.'

Ondertussen is boer Bastiaan nog steeds druk op het land, de witlofpennen moeten worden geoogst, en heeft hij geen tijd voor zijn vrouwen. Milou en Elise moeten zichzelf zien te vermaken. Ze bereiden een lunch voor voor Bastiaan en zijn hulptroepen. Milou vindt dat best ingewikkeld: 'Dat is wel leuk voor een keer, maar ik denk niet dat dat mijn roeping is'. Als de lunch dan ook nog in no time op is en de mannen weer wegstuiven, heeft Milou helemaal zo haar bedenkingen. Elise kan er daarentegen begrip voor opbrengen: 'Zij willen gelijk door, dan is het maar gedaan, geen tijd te verliezen.' Milou belt een vriendin om haar twijfels te bespreken…

'Boer zoekt Vrouw', zondag 12 april om 20.25 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Het Echte Leven in de ZOO' (VTM)

In ZOO Planckendael begint de lente met de terugkeer van de ooievaars. Ooievaar Flint bouwt zijn eerste nest, terwijl neushoorn Karamat hoogzwanger is. Ook sneeuwluipaard Diem lijkt drachtig, wat belangrijk is voor het voortbestaan van de soort.

'Het echte leven in de ZOO', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:10
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:50
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 22:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:25
    Geen uitzending
    06:05
    Kabouter Plop
  • 01:20
    Geen uitzending
    07:15
    De alarmcentrale: pech onderweg
  • 01:40
    Geen uitzending
    01:05
    The Big Bang Theory
  • 01:45
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 02:00
    Geen uitzending
    15:20
    Baywatch
  • 01:10
    Geen uitzending
    01:00
    The Golden Girls
  • 01:00
    Geen uitzending
    01:45
    De Tafel van Tine
  • 01:45
    Geen uitzending
    01:30
    FBI
  • 01:35
    See
    01:35
    Swamp People
  • 02:05
    Botched
    03:00
    Geen uitzending
  • 02:00
    Geen uitzending
    01:20
    Big Sky
  • 00:25
    Herhalingslus
    01:24
    De CFO podcast
  • 02:23
    Zo doe je het!
    05:55
    Sixties To Six
  • 01:35
    Snel, Makkelijk & Lekker - Het Weekmenu
    01:05
    Chris Cooks Cymru
  • 01:35
    Inspector George Gently
    01:40
    Darby and Joan
  • 02:05
    Grey's Anatomy
  • 02:20
    EenVandaag
    02:30
    Pauw & De Wit
  • 01:55
    Café Kockelmann
    01:05
    Nieuwsuur
  • 02:10
    First Dates
    03:10
    In het hart van de zaak: De Vlaardingse pleegkinderen