Ilias Bulaid gaat voor tweede MMA overwinning tijdens Bellator Dublin live op Spike

vrijdag 21 februari 2020

Ilias Bulaid maakt deze zaterdag zijn opwachting tijdens Bellator Dublin. De Marrokaanse Nederlander neemt het op tegen de Portugees Diego Freitas, die zijn MMA debuut maakt. Het sportevenement van één van de grootste MMA-organisaties ter wereld is zaterdag om 23.00 uur LIVE en exclusief te zien op de ViacomCBS zender Spike.

MMA-legende Marloes Coenen verzorgt tijdens het LIVE event de presentatie samen met presentator JayJay Boske. Reporter Ouassima Tajmout doet verslag van het event via de social media kanalen van Spike.


Ilias Bulaid is iemand die bij de kickboksliefhebbers geen introductie nodig heeft. De sterke en technische vechter verdiende zijn sporen in die discipline, maar wilde een nieuwe uitdaging en koos voor het MMA. In september vorig jaar debuteerde hij in het MMA, een debuut dat niet snel vergeten zal worden. Bulaid wist een seconde voor het einde van de eerste ronde zijn tegenstander te finishen door middel van een knie naar het hoofd. Hiermee won Bulaid zijn langverwachte MMA debuut op knock out.

Diego Freitas komt ook uit het kicboksen en maakt tijdens deze partij zijn MMA debuut. Naast dat Freitas een sterke standup game heeft is zijn ground game zo goed als onbekend op dit moment. Het lijkt erop dat we een spektakel kunnen verwachten tussen twee staande vechters.

Benieuwd naar het gevecht tussen Ilias Bulaid en Diego Freitas? Kijk dan zaterdag 22 februari om 23.00 uur LIVE naar Bellator Dublin op Spike.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Terwijl moeder Lisa herstelt van een maagzweer, proberen Jef en Ida vergeefs sfeer te brengen in het café. De klanten blijven weg uit 'De Lichttoren' en Rik stelt voor te verkopen. Dan duikt onverwacht Kostas Papadopoulos op.

'Lili en Marleen', om 20.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:10
    Dagelijkse kost
    18:30
    Blokken
  • 18:20
    Kennedy, Sinatra and the Mafia
    19:10
    Click to Kill: The AI War Machine
  • 18:05
    Lettersoep
    18:25
    Waiko: reis door de ruimte
  • 18:20
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie VIPS
    19:00
    VTM Nieuws
  • 18:05
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
    19:00
    World Cup of Darts 2026
  • 18:10
    The Goldbergs
    18:40
    Home Economics
  • 17:55
    All New Traffic Cops
    19:40
    Top 20 Funniest
  • 18:20
    ER
    19:15
    S.W.A.T.
  • 18:20
    Sturm der Liebe
    19:20
    De keuken van Sofie
  • 17:50
    RAUW: Nick Bril
    19:00
    De Grannies van Amsterdam
  • 18:00
    Fire Country
    18:50
    The Rookie
  • 18:05
    3rd Rock From the Sun
    18:40
    Storage Wars
  • 17:55
    Hello Goodbye NL
    18:50
    Next Level Chef
  • 17:15
    Garage Sale Mystery: Guilty Until Proven Innocent
    18:45
    Killer at the Crime Scene
  • 18:00
    Z-Extra
    18:25
    Herhalingslus
  • 18:18
    Lifestyle & Wonen
    18:55
    Soul & Disco Train
  • 18:20
    Foodies & The City
    18:55
    De Smaaktoerist
  • 18:10
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 17:55
    Below Deck Mediterranean
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 18:15
    NOS Journaal Regio
    18:30
    EenVandaag
  • 18:15
    NOS Journaal Regio
    18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 18:20
    Vlogmania
    18:45
    Het Klokhuis