'Ik Vertrek' volgt Steef en Yvonne naar Oostenrijk

maandag 10 februari 2025
Foto: © AVROTROS 2025

Nederlanders die hun geluk in het buitenland gaan beproeven, worden gevolgd. De zon, vrijheid, mentaliteit of ouderwets ondernemerschap spelen een rol in de verstrekkende beslissing om je voorgoed in het buitenland te vestigen en hier huis en haard achter te laten.

Steef (59) en Yvonne (58) hebben een voormalig swingersparadijs in het Oostenrijkse Bach op de kop getikt. Deze willen ze omtoveren tot B&B. De wintersportfanaten verruilen huis en haard in Brabant voor een nieuw leven in Oostenrijk samen met hond Zouko. Ze hopen met hun passie voor gastvrijheid en liefde voor de Oostenrijkse levensstijl binnen een half jaar een succesvol bedrijf op te bouwen. Er moet flink wat veranderen voordat ze open kunnen en bij aankomst blijkt dat de oud-eigenaar zich niet aan enkele afspraken gehouden heeft. Desondanks blijven Steef en Yvonne optimistisch. Ze steken meteen hun handen uit de mouwen.


'Ik Vertrek', dinsdag 11 februari om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.


Ik Vertrek op tv
Donderdag 7 mei 2026 om 21u30  »
NPO 1
Nicole en Manuel realiseren zich dat ze soms ook een pas op de plaats moeten maken en focussen zich daarom wat meer op de integratie in het eilandleven. Ondertussen werken ze wilskrachtig door aan hun project.
Donderdag 7 mei 2026 om 22u50  »
VTM 2
Marcel Kaldenberg vertrekt met zijn gezin naar Portugal om een woonhuis met bijgebouw en ru?ne om te toveren tot B&B. Ondertussen wonen ze al twee jaar in Portugal en is er nog geen steen gelegd.
Zondag 10 mei 2026 om 16u10  »
VTM 2
Marcel Kaldenberg vertrekt met zijn gezin naar Portugal om een woonhuis met bijgebouw en ru?ne om te toveren tot B&B. Ondertussen wonen ze al twee jaar in Portugal en is er nog geen steen gelegd.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Andermans Zaken' (VRT 1)

De boulderhype is volop bezig, en op die golf heeft Bram gesurft: hij investeerde twee jaar geleden zwaar in een grote klimzaal in Vilvoorde. Hij hoopte op een toevloed aan klanten, want de site waar Hall9 ligt, moet de nieuwe hotspot worden van Vilvoorde. De klanten blijven echter weg, maar de gigantische leningen (in totaal een miljoen euro!) blijven wel lopen. Daar komt bij dat Bram iedereen aan het klimmen wil brengen, dus ook jongeren en gezinnen met minder kansen. Maar aan die doelgroepen kan je niet veel geld vragen.

'Andermans Zaken', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Lentebeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 09:00
    Lentebeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 11:10
    Toet Toet Cory Carson
    11:19
    Slaapwel
  • 09:45
    Geen uitzending
    11:50
    Familie
  • 01:05
    Geen uitzending
    11:50
    Urk!
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:25
    Bel-Air
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:20
    Police Interceptors
  • 09:10
    Geen uitzending
    16:10
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:05
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    12:55
    Huizenjagers
  • 10:45
    Sullivan's Crossing
  • 11:15
    Geen uitzending
    12:15
    Borderforce USA: The Bridges
  • 10:30
    Love Triangle Australia
    11:25
    Million Dollar Listing Los Angeles
  • 11:00
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:07
    De ambachter
    11:55
    5-voor-12
  • 10:50
    De Smaaktoerist
    11:20
    Becoming Meewis
  • 10:30
    Murdoch Mysteries
    11:20
    Death in Paradise
  • 11:10
    First Dates Australia
    12:15
    Scrubs
  • 11:15
    Tijd voor Max
    12:00
    NOS Journaal
  • 10:45
    Noord-Zuid-Oost-West
    11:20
    BinnensteBuiten
  • 11:15
    Tip de Muis
    11:20
    Klumpies