'Ik Vertrek' volgt Seyran en Fawaz naar Duitsland

maandag 4 november 2024

Nederlanders die hun geluk in het buitenland gaan beproeven, worden gevolgd. De zon, vrijheid, mentaliteit of ouderwets ondernemerschap spelen een rol in de verstrekkende beslissing om je voorgoed in het buitenland te vestigen en hier huis en haard achter te laten.

Seyran en Fawaz (41) hebben in Duitsland een authentiek hotel van 121 jaar oud op de kop getikt. Met een team van bouwvakkers beginnen ze vol goede moed aan de verbouwing. Hun restaurant in Nederland zetten ze te koop maar dat blijkt lastiger dan gedacht. Ondertussen komt de bodem van hun budget in zicht, maken de bouwvakkers fout na fout, en ontstaat er flinke frictie. De tijd begint te dringen en de stress neemt de overhand en drijft Seyran en Fawaz tot wanhoop.


'Ik Vertrek', dinsdag 5 november om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1/



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Overdag lijkt iedereen in Japan netjes in de pas te lopen. Maar ‘s nachts gaan er vele remmen los. We nemen u mee naar het nachtleven in Tokio. Naar een club van moderne geisha’s, naar gezelschapsheren in clubs voor dames. We leren ook een meidengroep kennen waarvan de leden drie keer zoveel verdienen als de gemiddelde Japanner. En heel triest ook; er is een hele buurt waar tieners allemaal samen op straat leven omdat ze gevlucht zijn voor huiselijk geweld.

'Telefacts Zomer', om 22.30 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:45
    D5R