'Ik Vertrek' volgt Laura en Couzijn naar de Duitse Eiffel

maandag 16 december 2024
Foto: © AVROTROS 2024

Nederlanders die hun geluk in het buitenland gaan beproeven, worden gevolgd. De zon, vrijheid, mentaliteit of ouderwets ondernemerschap spelen een rol in de verstrekkende beslissing om je voorgoed in het buitenland te vestigen en hier huis en haard achter te laten.

Laura (47) en Couzijn (53) vertrekken naar de Duitse Eiffel. Daar hebben ze een oud schoolgebouw gekocht met een woonhuis erbij. Hier willen ze een inspiratie-locatie creëren waar mensen in alle rust samen kunnen werken en ontspannen. Coach Couzijn biedt daarbij professionele begeleiding. Ondanks dat Duitsland dichtbij is, valt het vies tegen hoe de Duitse gründlichkeit werkt. Het zorgt namelijk voor heel veel vertraging. Als de benodigde papieren eenmaal binnen zijn, komt er een ander probleem om de hoek kijken. Als er eindelijk progressie lijkt te zijn, krijgt Couzijn een ongeluk. Met alle gevolgen van dien.


'Ik Vertrek', dinsdag 17 december om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.


Ik Vertrek op tv
Zaterdag 11 juli om 21u45  »
NPO 1
Bert en Thomas verruilen Zaandam voor een Spaanse berg in niemandsland. Ze willen een paradijs voor naturisten bouwen, want 'alles is toch veel fijner in je blootje?'. Het klussen lijkt van een leien dakje te gaan, totdat Bert van het dak valt.
Dinsdag 30 juni om 23u05  »
VTM 2
Rob en Elvira hebben in Spanje een monumentale boerderij gekocht. Rob en Elvira willen inleefweken organiseren waarbij hun gasten kunnen bijdragen aan hun zelfvoorzienende bestaan.
Zaterdag 4 juli om 16u50  »
VTM 2
Rob en Elvira hebben in Spanje een monumentale boerderij gekocht. Rob en Elvira willen inleefweken organiseren waarbij hun gasten kunnen bijdragen aan hun zelfvoorzienende bestaan.
Dinsdag 7 juli om 23u05  »
VTM 2
Laura en Couzijn vertrekken naar de Duitse Eifel. Ze willen iets cre?ren waar mensen samen kunnen werken en ontspannen. Als er eindelijk progressie lijkt te zijn, krijgt Couzijn een ongeluk.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Sporza: BK Wielrennen
    18:40
    Sporza: Formule 1
  • 16:50
    Alexander Armstrong in Sri Lanka
    17:35
    Conquistadors: The Rise and Fall
  • 16:30
    Eva & Adam
    17:50
    Zig & Sharko
  • 16:40
    Wie zoekt die wint
    17:50
    Hoe zal ik het zeggen?
  • 16:20
    Costa Belgica
    17:20
    Snackmasters
  • 17:15
    How I Met Your Mother
    20:35
    H4Z4RD
  • 16:45
    Caught on Dashcam
    22:30
    A Few Good Men
  • 16:35
    ER
    00:30
    Suits
  • 16:55
    SOS Piet
    19:30
    Drie mannen onder een dak
  • 17:00
    Stukken van mensen
    20:00
    Chateau Meiland La Dolce Vita
  • 16:50
    Criminal Minds
    20:25
    CIA
  • 16:55
    3rd Rock From the Sun
    20:35
    Superman
  • 16:10
    Sort Your Life Out
    17:20
    Komen Eten
  • 16:55
    Killer at the Crime Scene
    20:30
    Soham: Catching a Killer
  • 17:05
    Trends Talk
    17:39
    CEO van mijn leven
  • 17:11
    Het perfecte terras
    18:00
    Classics 55
  • 16:50
    Guillaume's Paris
  • 17:05
    Murdoch Mysteries
    18:00
    Hope Street
  • 17:15
    Law & Order: Special Victims Unit
    19:00
    The Resident
  • 13:35
    NOS Studio Sport Live
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:10
    Pauscast
    17:35
    Verloren in het Lake District
  • 17:10
    Zenith
    17:35
    De Mensenbieb