'Ik Vertrek' volgt Laura en Couzijn naar de Duitse Eiffel

maandag 16 december 2024
Foto: © AVROTROS 2024

Nederlanders die hun geluk in het buitenland gaan beproeven, worden gevolgd. De zon, vrijheid, mentaliteit of ouderwets ondernemerschap spelen een rol in de verstrekkende beslissing om je voorgoed in het buitenland te vestigen en hier huis en haard achter te laten.

Laura (47) en Couzijn (53) vertrekken naar de Duitse Eiffel. Daar hebben ze een oud schoolgebouw gekocht met een woonhuis erbij. Hier willen ze een inspiratie-locatie creëren waar mensen in alle rust samen kunnen werken en ontspannen. Coach Couzijn biedt daarbij professionele begeleiding. Ondanks dat Duitsland dichtbij is, valt het vies tegen hoe de Duitse gründlichkeit werkt. Het zorgt namelijk voor heel veel vertraging. Als de benodigde papieren eenmaal binnen zijn, komt er een ander probleem om de hoek kijken. Als er eindelijk progressie lijkt te zijn, krijgt Couzijn een ongeluk. Met alle gevolgen van dien.


'Ik Vertrek', dinsdag 17 december om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.


Ik Vertrek op tv
Zondag 23 november 2025 om 18u05  »
VTM 2
Loïs en Jermain dromen er al jaren van om een stroopwafelkraam in Dubai te beginnen. Het jonge gezin droomt groot, maar al gauw blijken ze niet de enige stroopwafelspeler op de markt.
Donderdag 27 november 2025 om 20u35  »
VTM 2
Rob en Thom staan aan het begin van een groot avontuur. Van een oude vervallen boerderij, in de Franse streek Auvergne, willen ze een moderne B&B met gîte maken. Hoewel Thom ziek thuis zit met een hernia, besluiten ze toch de stap te wagen.
Zondag 30 november 2025 om 17u05  »
VTM 2
Rob en Thom staan aan het begin van een groot avontuur. Van een oude vervallen boerderij, in de Franse streek Auvergne, willen ze een moderne B&B met gîte maken. Hoewel Thom ziek thuis zit met een hernia, besluiten ze toch de stap te wagen.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts' - Birgit Van Mol (VTM)

Het online platform OnlyFans bestaat sinds 2016. Het was bedoeld als een platform waar creatievelingen hun content konden delen tegen betaling. Maar plots, mee door corona, werd het razend populair bij sekswerkers. Vijf jonge vrouwelijke sekswerkers die via OnlyFans werken, vertellen openhartig waarom ze kiezen voor hun job. Daar hebben ze zo hun eigen redenen voor. Goed verdienen is een reden, maar sommigen willen op die manier opnieuw controle krijgen over hun eigen lichaam en hoe mensen naar hen kijken.

'Telefacts', om 22.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    01:00
    Het weer (laat)
  • 09:00
    Herfstbeelden
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 10:55
    Kaatjes Kameraadjes
    06:00
    Tik Tak
  • 09:45
    Geen uitzending
    07:00
    Jabaloe
  • 10:00
    B&B zoekt Lief NL: Winter
    00:50
    Gestrand op Honeymoon Island - Australië
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 10:30
    Love in Action
    23:50
    Last Christmas At Home
  • 10:00
    Joe
    01:15
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    02:00
    De Tafel van Tine
  • 10:40
    Elementary
    01:05
    FBI
  • 10:10
    Hawaii Five-0
    01:20
    Cobra Kai
  • 10:55
    Embarrassing Bodies
    01:10
    Send Nudes: Body SOS
  • 10:10
    Buried in the Backyard
    01:05
    My Life is Murder
  • 08:40
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:45
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 10:40
    Sarah's Sweet Table
  • 10:50
    Death in Paradise
    01:35
    The Madame Blanc Mysteries
  • 10:05
    The Real Housewives of Beverly Hills
    03:25
    The Secret Lives of Mormon Wives
  • 10:00
    NOS Journaal
    01:05
    Pauw & De Wit
  • 10:25
    Noord-Zuid-Oost-West
    01:00
    Ongehoord Nieuws
  • 10:53
    Rita & Krokodil
    01:15
    Bij ons op de Wallen