'Ik Vertrek' volgt Laura en Couzijn naar de Duitse Eiffel

maandag 16 december 2024

Nederlanders die hun geluk in het buitenland gaan beproeven, worden gevolgd. De zon, vrijheid, mentaliteit of ouderwets ondernemerschap spelen een rol in de verstrekkende beslissing om je voorgoed in het buitenland te vestigen en hier huis en haard achter te laten.

Laura (47) en Couzijn (53) vertrekken naar de Duitse Eiffel. Daar hebben ze een oud schoolgebouw gekocht met een woonhuis erbij. Hier willen ze een inspiratie-locatie creëren waar mensen in alle rust samen kunnen werken en ontspannen. Coach Couzijn biedt daarbij professionele begeleiding. Ondanks dat Duitsland dichtbij is, valt het vies tegen hoe de Duitse gründlichkeit werkt. Het zorgt namelijk voor heel veel vertraging. Als de benodigde papieren eenmaal binnen zijn, komt er een ander probleem om de hoek kijken. Als er eindelijk progressie lijkt te zijn, krijgt Couzijn een ongeluk. Met alle gevolgen van dien.


'Ik Vertrek', dinsdag 17 december om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.


Ik Vertrek op tv
Zondag 8 november om 07u15  »
NPO 1
Patrick (45) en Bianca (38) verhuizen met hun drie dochters van Brabant naar Portugal. Ze willen een B&B beginnen gericht op mensen met een glutenintolerantie om hen een onbezorgde vakantie te bieden.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:50
    Sporza: Veldrijden
    16:10
    Clips
  • 10:00
    Herfstbeelden
    16:40
    The Americas
  • 15:55
    Samson en Marie
    16:00
    De avonturen van kleine pinguïn
  • 15:10
    Liefde voor muziek
    16:25
    De Branche-Expert
  • 14:25
    Killer College Scandal
    16:15
    Bonje met de buren
  • 15:15
    A Dog's Way Home
  • 15:50
    Matlock
    16:50
    Police Interceptors
  • 15:50
    Once Upon a Holiday
    17:20
    Christmas Bedtime Stories
  • 15:50
    Joe
    16:20
    Geen uitzending
  • 15:15
    Huizenjagers
    18:55
    De Verhulstjes
  • 15:55
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 15:50
    That '70s Show
  • 15:00
    Love It or List It UK
    16:00
    Het Roer Om
  • 15:50
    Snapped
    16:45
    World's Most Evil Killers
  • 15:51
    Z-Weekoverzicht
    16:25
    Trends Talk
  • 15:48
    Publireportage
    16:00
    Nieuwelingen + Vlaamse Top 10+10
  • 15:25
    Foodies & The City
    16:00
    Meat Timon
  • 15:15
    The Chelsea Detective
    16:10
    Ghosts Australia
  • 15:20
    NCIS
    18:05
    Hudson & Rex
  • 14:50
    NOS Sport: UEC EK Veldrijden 2026
    16:20
    Sterren NL Top 25
  • 15:30
    Fryslân Dok
    16:05
    Pauscast
  • 15:25
    Dolfje Weerwolfje
    16:50
    Checkpoint