Igone de Jongh en Jan Kooijman presenteren nieuwe aflevering van 'Dans Met Mij'

zaterdag 2 oktober 2021

De NTR en de Nederlandse Dansdagen dragen de dans een warm hart toe. Beide partijen hebben de handen weer ineengeslagen om de waarde van deze prachtige kunstvorm dichterbij het publiek te brengen, in een nieuwe aflevering van 'Dans Met Mij' op zondag 3 oktober.

In dit programma delen danser, acteur en presentator Jan Kooijman en ballet-icoon Igone de Jongh hun liefde voor dans en gaan ze in gesprek met bijzondere gasten uit de danswereld.


Jan en Igone blikken terug op een moeilijk jaar waarin dansen voor publiek niet mogelijk was. Op een creatieve manier vonden veel dansers gelukkig toch digitaal een weg naar het publiek. Jan en Igone ontmoeten onder anderen freestyler, choreograaf en docent Ali Zanad.

Ali is geboren en getogen in Bagdad, Irak, en kwam op zijn 13e naar Nederland. Hier is zijn liefde voor dans ontstaan, die terug te zien is in zijn spraakmakende solo. Ook Gouden jubilaris Introdans komt voorbij. Het gezelschap viert dit jaar haar 50e verjaardag en artistiek directeur Roel Voorintholt neemt de kijker mee langs de rijke geschiedenis van zijn gezelschap.

Daarnaast komen Guy Weizman van Club Guy & Roni, Emma Evelein & Remy Tilburg -de winnaars van duettencompetitie RIDCC- aan het woord. Choreografe Conny Janssen opent de Nederlandse Dansdagen met een lezing waarin ze vertelt hoe volgens haar de dans in Nederland ervoor staat.

De gesprekken vinden plaats op verschillende iconische plekken in Maastricht en worden aangevuld met bijzondere liveoptredens.

De Nederlandse Dansdagen vinden plaats van 30 september t/m 7 oktober. Meer informatie op www.nederlandsedansdagen.nl.

'Dans Met Mij', zondag 3 oktober om 17.10 uur bij de NTR op NPO 2.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Vrederechters' (VTM)

In Lokeren moet vrederechter De Bruyne een vrouw wijzen op haar verplichtingen als verhuurster. Vrederechter Struyf gaat in Tongeren een kijkje nemen in de woning van twee huursters die klagen over een schimmelproblematiek.

'Vrederechters', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:30
    Blokken
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 18:15
    On ira tous au paradis
    19:20
    De ideale wereld
  • 18:45
    Lettersoep
    19:05
    Grizzy & the Lemmings
  • 18:20
    Florentina
    19:00
    VTM Nieuws
  • 18:55
    Home and Away
    19:30
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
  • 18:50
    Ghosts
    19:15
    The Simpsons
  • 18:40
    Police Interceptors
    20:35
    1408
  • 17:35
    Holiday for Heroes
    19:00
    Never Been Chris'd
  • 18:10
    Sturm der Liebe
    19:05
    De keuken van Sofie
  • 18:45
    Stukken van mensen
    20:00
    De Tafel van Ruben
  • 18:50
    Elsbeth
    19:40
    NCIS: Hawaii
  • 18:35
    Storage Wars
    19:35
    See No Evil
  • 18:10
    Love It or List It
    19:10
    Say Yes to the Dress: Atlanta
  • 18:35
    The Killer in My Family
    19:35
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:47
    Bouwjournaal
    19:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 18:40
    Sportfood
    19:10
    De Chalet aan de Semois
  • 18:10
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 18:50
    Below Deck Mediterranean
    20:35
    Hudson & Rex
  • 18:30
    EenVandaag
    19:05
    Eva
  • 18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
    19:10
    BinnensteBuiten
  • 18:45
    Het Klokhuis
    19:00
    NOS Jeugdjournaal