Igone de Jongh en Jan Kooijman presenteren nieuwe aflevering van 'Dans Met Mij'

zaterdag 2 oktober 2021

De NTR en de Nederlandse Dansdagen dragen de dans een warm hart toe. Beide partijen hebben de handen weer ineengeslagen om de waarde van deze prachtige kunstvorm dichterbij het publiek te brengen, in een nieuwe aflevering van 'Dans Met Mij' op zondag 3 oktober.

In dit programma delen danser, acteur en presentator Jan Kooijman en ballet-icoon Igone de Jongh hun liefde voor dans en gaan ze in gesprek met bijzondere gasten uit de danswereld.


Jan en Igone blikken terug op een moeilijk jaar waarin dansen voor publiek niet mogelijk was. Op een creatieve manier vonden veel dansers gelukkig toch digitaal een weg naar het publiek. Jan en Igone ontmoeten onder anderen freestyler, choreograaf en docent Ali Zanad.

Ali is geboren en getogen in Bagdad, Irak, en kwam op zijn 13e naar Nederland. Hier is zijn liefde voor dans ontstaan, die terug te zien is in zijn spraakmakende solo. Ook Gouden jubilaris Introdans komt voorbij. Het gezelschap viert dit jaar haar 50e verjaardag en artistiek directeur Roel Voorintholt neemt de kijker mee langs de rijke geschiedenis van zijn gezelschap.

Daarnaast komen Guy Weizman van Club Guy & Roni, Emma Evelein & Remy Tilburg -de winnaars van duettencompetitie RIDCC- aan het woord. Choreografe Conny Janssen opent de Nederlandse Dansdagen met een lezing waarin ze vertelt hoe volgens haar de dans in Nederland ervoor staat.

De gesprekken vinden plaats op verschillende iconische plekken in Maastricht en worden aangevuld met bijzondere liveoptredens.

De Nederlandse Dansdagen vinden plaats van 30 september t/m 7 oktober. Meer informatie op www.nederlandsedansdagen.nl.

'Dans Met Mij', zondag 3 oktober om 17.10 uur bij de NTR op NPO 2.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Flikken Maastricht' (AVROTROS)

Na een typisch Limburgs folklore schuttersfestival wordt de winnaar doodgeschoten aangetroffen. Is hier sprake van jaloezie, of zit er meer achter? Marion en Romeo krijgen te maken met aan jeugdzorg toevertrouwde kinderen die er alles aan doen om zich aan die zorg te onttrekken. Pubergedrag, of is er sprake van grotere problemen?

'Flikken Maastricht', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:04
    VRT NWS Update
    18:06
    Het weer (vooravond)
  • 17:54
    The Office
    18:20
    The Detectives
  • 17:55
    Karrewiet
    18:05
    Lettersoep
  • 17:45
    Eenmaal Andermaal
    19:00
    VTM Nieuws
  • 17:25
    De Pfaffs
    18:05
    MasterChef Australië - Back to Win
  • 17:25
    9-1-1
    18:15
    The Goldbergs
  • 17:45
    Police Interceptors
    20:35
    Piranha
  • 17:40
    ER
    19:10
    Allegiance
  • 17:50
    Nonkel Jef
    18:15
    Sturm der Liebe
  • 17:50
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    19:05
    De Container Cup
  • 18:00
    So Help Me Todd
    18:50
    The Rookie
  • 17:50
    3rd Rock From the Sun
    18:50
    Pawn Stars
  • 17:55
    A Place in the Sun
    18:50
    Masterchef USA
  • 17:05
    Aurora Teagarden Mysteries: Honeymoon Honeymurder
    18:40
    Fear Thy Neighbour
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:00
    Roger
    18:55
    Soul & Disco Train
  • 17:55
    Foodies & The City
    18:30
    De Smaaktoerist
  • 17:00
    Death in Paradise
    19:10
    Hope Street
  • 17:50
    Below Deck Mediterranean
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    18:15
    NOS Sportjournaal
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    18:15
    NOS Journaal Regio
  • 17:50
    Glow
    18:05
    De Proefkeuken