Igone de Jongh en Jan Kooijman presenteren nieuwe aflevering van 'Dans Met Mij'

zaterdag 2 oktober 2021

De NTR en de Nederlandse Dansdagen dragen de dans een warm hart toe. Beide partijen hebben de handen weer ineengeslagen om de waarde van deze prachtige kunstvorm dichterbij het publiek te brengen, in een nieuwe aflevering van 'Dans Met Mij' op zondag 3 oktober.

In dit programma delen danser, acteur en presentator Jan Kooijman en ballet-icoon Igone de Jongh hun liefde voor dans en gaan ze in gesprek met bijzondere gasten uit de danswereld.


Jan en Igone blikken terug op een moeilijk jaar waarin dansen voor publiek niet mogelijk was. Op een creatieve manier vonden veel dansers gelukkig toch digitaal een weg naar het publiek. Jan en Igone ontmoeten onder anderen freestyler, choreograaf en docent Ali Zanad.

Ali is geboren en getogen in Bagdad, Irak, en kwam op zijn 13e naar Nederland. Hier is zijn liefde voor dans ontstaan, die terug te zien is in zijn spraakmakende solo. Ook Gouden jubilaris Introdans komt voorbij. Het gezelschap viert dit jaar haar 50e verjaardag en artistiek directeur Roel Voorintholt neemt de kijker mee langs de rijke geschiedenis van zijn gezelschap.

Daarnaast komen Guy Weizman van Club Guy & Roni, Emma Evelein & Remy Tilburg -de winnaars van duettencompetitie RIDCC- aan het woord. Choreografe Conny Janssen opent de Nederlandse Dansdagen met een lezing waarin ze vertelt hoe volgens haar de dans in Nederland ervoor staat.

De gesprekken vinden plaats op verschillende iconische plekken in Maastricht en worden aangevuld met bijzondere liveoptredens.

De Nederlandse Dansdagen vinden plaats van 30 september t/m 7 oktober. Meer informatie op www.nederlandsedansdagen.nl.

'Dans Met Mij', zondag 3 oktober om 17.10 uur bij de NTR op NPO 2.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ze Zeggen Dat' (VTM)

Andy reist naar Boekarest om te shoppen en vergelijkt de prijzen met Dina in België. Wie komt het goedkoopst uit? Daarnaast test hij of duurdere diesel echt langer meegaat en Dina doet onderzoek naar kale mannen.

'Ze Zeggen Dat', om 21.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:40
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:10
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:25
    Chicago Med
    00:15
    NYPD Blue
  • 23:50
    Horrorhuurders & Huisjesmelkers
    00:40
    Geen uitzending
  • 22:25
    Jarhead
    00:35
    How I Met Your Mother
  • 22:15
    Jaws
    00:30
    All New Traffic Cops
  • 23:55
    Suits
    00:40
    Geen uitzending
  • 23:50
    SOS Piet
    00:25
    Wat nu weer?
  • 23:05
    Blind Gekocht
    00:15
    Oogappels
  • 00:05
    Modern Family
    01:15
    FBI: International
  • 23:30
    Seal Team
    00:35
    The Paddock
  • 23:35
    Love It or List It
    00:35
    Come Dine with Me: The Professionals
  • 00:10
    The Rookie
    02:00
    Geen uitzending
  • 00:04
    Herhalingslus
    00:34
    Alle Zaken op een Rijtje
  • 00:01
    Hobbyklus
    00:32
    Het zelfbouwhuis
  • 23:25
    Open Vuur
    00:15
    Het Weekmenu
  • 23:50
    Harry Wild
    00:35
    The Marlow Murder Club
  • 23:45
    NCIS
    00:35
    Burn Notice
  • 23:45
    Goedenavond Nederland
    00:40
    NOS Journaal Laat
  • 00:05
    De Nachtzoen
    00:20
    Nieuwsuur
  • 23:25
    De slimste mens België
    00:35
    Woeste Grond