Igone de Jongh en Jan Kooijman presenteren nieuwe aflevering van 'Dans Met Mij'

zaterdag 2 oktober 2021

De NTR en de Nederlandse Dansdagen dragen de dans een warm hart toe. Beide partijen hebben de handen weer ineengeslagen om de waarde van deze prachtige kunstvorm dichterbij het publiek te brengen, in een nieuwe aflevering van 'Dans Met Mij' op zondag 3 oktober.

In dit programma delen danser, acteur en presentator Jan Kooijman en ballet-icoon Igone de Jongh hun liefde voor dans en gaan ze in gesprek met bijzondere gasten uit de danswereld.


Jan en Igone blikken terug op een moeilijk jaar waarin dansen voor publiek niet mogelijk was. Op een creatieve manier vonden veel dansers gelukkig toch digitaal een weg naar het publiek. Jan en Igone ontmoeten onder anderen freestyler, choreograaf en docent Ali Zanad.

Ali is geboren en getogen in Bagdad, Irak, en kwam op zijn 13e naar Nederland. Hier is zijn liefde voor dans ontstaan, die terug te zien is in zijn spraakmakende solo. Ook Gouden jubilaris Introdans komt voorbij. Het gezelschap viert dit jaar haar 50e verjaardag en artistiek directeur Roel Voorintholt neemt de kijker mee langs de rijke geschiedenis van zijn gezelschap.

Daarnaast komen Guy Weizman van Club Guy & Roni, Emma Evelein & Remy Tilburg -de winnaars van duettencompetitie RIDCC- aan het woord. Choreografe Conny Janssen opent de Nederlandse Dansdagen met een lezing waarin ze vertelt hoe volgens haar de dans in Nederland ervoor staat.

De gesprekken vinden plaats op verschillende iconische plekken in Maastricht en worden aangevuld met bijzondere liveoptredens.

De Nederlandse Dansdagen vinden plaats van 30 september t/m 7 oktober. Meer informatie op www.nederlandsedansdagen.nl.

'Dans Met Mij', zondag 3 oktober om 17.10 uur bij de NTR op NPO 2.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Wanneer een van haar vroegere patiënten terugkeert naar Med, ontdekt Goodwin dat tijd niet alle wonden heelt. Frost en Charles behandelen een patiënt die worstelt met zijn seksualiteit. Lenox en Abrams werken aan het redden van een vrouw die al twintig jaar in coma ligt.

'Chicago Med', om 22.10 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:30
    Vrede op aarde
    01:05
    VRT NWS laat
  • 21:30
    Scandinavia with Simon Reeve
    06:00
    De Warmste Week
  • 21:05
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:10
    Chicago Med
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:00
    WK Darts 2026
    01:00
    Geen uitzending
  • 20:30
    Silent Night
    06:00
    Qmusic
  • 20:35
    Mrs. Doubtfire
    00:45
    Xena: Warrior Princess
  • 22:05
    'Twas the Night Before Christmas
  • 21:30
    The X-Files
    01:05
    SOS Piet
  • 21:15
    Harry Potter and the Chamber of Secrets
    01:20
    Huizenjagers
  • 21:25
    Mistletoe Murders
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:25
    Hawaii Five-0
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:35
    Unwrapping Christmas: Lily's Destiny
  • 21:25
    World's Most Evil Killers
  • 22:08
    Z-Beurs
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:54
    De ambachter
    00:00
    Oh What A Night
  • 22:00
    Wordt aangekondigd
    01:25
    Bon Appetit
  • 22:00
    The Count of Monte Cristo
    01:00
    The Madame Blanc Mysteries
  • 21:30
    Lie to Me
    06:40
    Storage Wars
  • 21:35
    De geur van succes
    01:15
    NOS Journaal
  • 22:10
    Gewoon lastig
    01:00
    Nieuwsuur
  • 22:05
    3FM Serious Request Live
    05:00
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal