Huub Stapel, The Kik en Erica Terpstra te gast bij 'Tijd voor MAX'

zondag 1 maart 2020

In de week van maandag 2 tot en met vrijdag 6 maart ontvangen Sybrand Niessen en Martine van Os bij 'Tijd voor MAX' weer actuele en spraakmakende gasten.

Komende week komen onder anderen Huub Stapel, The Kik en Erica Terpstra langs. 'Tijd voor MAX' is elke werkdag rond 17.10 uur te zien op NPO 1.


Op maandag 2 maart zit acteur Huub Stapel aan tafel. Zijn solovoorstelling 'Het Huwelijk' is wegens succes verlengd tot februari 2021. Dat wil zeggen dat nog veel meer mensen kennis kunnen nemen van Huubs observaties over het eeuwenoude instituut, waarbij hij zwaar leunt op persoonlijke ervaringen.

Journalist Gijs Groenteman maakte eerder al een podcast over Harry Bannink, de legendarische componist die liedjes schreef voor onder anderen Annie M.G. Schmidt. Inmiddels is deze podcast vertaald naar het theater, waar het publiek in De Grote Harry Bannink Podcast kennis kan maken met Banninks muzikale juweeltjes, ingeleid door Gijs Groenteman en uitgevoerd door zanger Frank Groothof en pianist Dick van der Stoep. Bij 'Tijd voor MAX' laten de heren op dinsdag 3 maart horen hoe dat klinkt.

Woensdag 4 maart is The Kik in de studio van 'Tijd voor MAX'. De band stond onlangs in de theaters met een tribute aan Boudewijn de Groot. Nu komen de heren, op hun pas verschenen album Jin, weer met nieuw eigen materiaal. Daar willen Sybrand en Martine uiteraard meer over weten én van horen.

Vanavond, vrijdag 28 februari, start het nieuwe seizoen van 'Erica op Reis'. Op donderdag 5 maart schuift MAX-coryfee Erica Terpstra aan bij Sybrand en Martine om te praten over haar nieuwe serie. In de keuken staat dan oudgediende van Heel Holland Bakt, Cas Wolters!

Komende week vinden in Brussel de eerste gesprekken plaats over de toekomstige relatie tussen de EU en het Verenigd Koninkrijk. Bij 'Tijd voor MAX' is vrijdag 6 maart politiek commentator Kees Boonman te gast, om het voorlopig resultaat daarvan toe te lichten.

'Tijd voor MAX', elke werkdag om 17.10 uur bij MAX op NPO 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Een Syrische academica in Amsterdam ontvangt beelden van een bloedbad onder burgers, gepleegd door een onbekende officier tijdens de oorlog in Syrië. De beelden laten haar niet los. Ze spoort de dader op en doet zich voor als 'Anna' om via Facebook contact te leggen, waarna ze hem verleidt tot een reeks onthullende gesprekken.

'Killing Anna', om 22.40 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:15
    Sporza: Formule 1
    14:40
    Sporza: WK Wielrennen
  • 08:00
    Herfstbeelden
    16:55
    Mammals
  • 14:15
    Uki
    14:20
    Sarah knutselt
  • 13:45
    Red Bull Vél'eau: Race Day
  • 13:45
    Fast & Furious
    15:50
    Alles Mag Weg
  • 14:00
    Fool's Gold
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:25
    Airwolf
  • 13:55
    Every Time a Bell Rings
    15:30
    A Christmas Detour
  • 10:00
    Joe
    15:05
    Geen uitzending
  • 13:30
    Achter de schermen
    14:45
    Friends
  • 14:10
    CSI: Crime Scene Investigation
    16:50
    Criminal Minds
  • 13:25
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 14:15
    A Place in the Sun
    17:20
    Komen Eten
  • 13:40
    Accident, Suicide, or Murder
    17:20
    Snapped: Killer Couples
  • 13:38
    Alle Zaken op een Rijtje
    14:31
    City Reports
  • 14:12
    De perfecte werkplaats
    14:30
    Lazy Sunday Afternoon
  • 14:05
    Indian Summer
    14:50
    KLAAR IN 20 minuten
  • 13:30
    Midsomer Murders
    15:25
    Grantchester
  • 13:35
    NCIS
    18:05
    Scandal
  • 14:10
    Andere Tijden Sport
    14:50
    NOS Studio Sport Live
  • 13:45
    Roosen & Borst
    14:30
    Maarten & Philip op het spoor
  • 14:10
    Summer Break
    14:30
    Brugklas marathon