Huub Stapel loopt verder 'Langs de Maas'

donderdag 2 december 2021

Vrijdag 3 december zendt MAX aflevering 2 van 'Langs de Maas' uit. In het programma volgt Huub Stapel Europa's meest verrassende rivier: de Maas. Tijdens zijn reis laat hij de Maas in al haar facetten zien: van geschiedenis tot natuur, economie, couleur locale en cultuur.

Huub Stapel bezoekt een Duitse begraafplaats van de slachtoffers van de Eerste Wereldoorlog. Vervolgens bezoekt hij Charleville-Mézières, de schilderachtige geboortestad van de dichter Rimbaud. Tot slot drinkt Huub in de Franse Ardennen geneeskrachtig water uit een ijzerhoudende bron.


Huub Stapel werd geboren in het Limburgse Tegelen. Hij zwom als kind veel in de Maas, of 'pakte een boot', waarbij hij zich aan een voorbijvarende boot vastklampte om vervolgens kilometers door het water gesleept te worden. De Maas is een heel invloedrijke rivier: Frankrijk, België en Nederland hebben hun huidige vorm aan haar te danken. Waar was de rivier allemaal getuige van? En welke geschiedenis sleurt ze met zich mee? In 'Langs de Maas' zoekt Huub antwoord op deze vragen. Hij vertelt historische en verbazingwekkende verhalen en ontmoet mensen die, net als hij, het Maaswater door hun bloed hebben stromen.

Interactieve kaart
Op de interactieve website MAXVandaag.nl/LangsdeMaas stippelt MAX een route uit langs de Maas, samen met de kijker! Want voor dit seizoen zijn we op zoek naar onontdekte parels, fijne herinneringen of prachtige foto's van de Maas. Omroep MAX verzamelt de ervaringen en plaatst ze op de interactieve kaart. Zo creëert MAX een lange sliert van verhalen en herinneringen 'Langs de Maas'.

'Langs de Maas', vrijdag 3 december om 19.55 uur bij Omroep MAX op NPO 2.



TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Huis Gemaakt' - Dina Tersago (VTM)

De koppels werken tegen de deadline aan hun tuin in Kessel en Aalst, met hulp van familie en vrienden. In Kessel helpen Dieters papa en beste vriend, in Aalst Marthes zus en papa. De jury komt de tuinen beoordelen.

'Huis Gemaakt', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 op VRT 1: WinWin
    06:00
    Mr. Magoo
  • 09:00
    Lentebeelden
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 09:39
    Stoppeltje
    06:00
    Tik Tak
  • 09:40
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:15
    Geen uitzending
    09:40
    GPs: Behind Closed Doors
  • 09:20
    Geen uitzending
    13:55
    The Irrational
  • 07:00
    Willy
    01:20
    Geen uitzending
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:40
    La Brea
  • 09:30
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 09:00
    Geen uitzending
    09:55
    Roger
  • 09:40
    Sullivan's Crossing
  • 09:05
    The First 48
    05:00
    Geen uitzending
  • 09:30
    Zoete Zonde
    02:40
    Geen uitzending
  • 09:20
    Killer at the Crime Scene
    02:05
    FBI: International
  • 02:56
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:29
    Ver Gevorderd
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:40
    Ware Delicatessen
    02:05
    Meat Timon
  • 09:30
    Murdoch Mysteries
    02:10
    Inspector George Gently
  • 09:40
    NCIS
    02:20
    American Housewife
  • 09:45
    NOS Journaal
    02:05
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 09:30
    Zentijd
    02:20
    Nieuwsuur
  • 09:45
    Bol & Smik
    02:30
    Carrie op Vrijdag