Honderdduizenden luisteraars getuige van radiohuwelijk

vrijdag 20 september 2019

Honderdduizenden luisteraars waren vanochtend getuige van het huwelijk dat live op de radio voltrokken werd. Qmusic-dj's Mattie Valk en Marieke Elsinga hebben deze trouwerij binnen een week geregeld voor luisteraars Marlon en Gert-Jan.

Om acht uur begon de ceremonie en iets voor negenen gaven Gert-Jan en Marlon elkaar het jawoord. Zij deden dat ten overstaan van vrienden, familie, het radioteam en alle luisteraars die op dat moment naar de ochtendshow van Qmusic luisterden. Twee weken geleden kondigden Mattie en Marieke aan een huwelijk te gaan organiseren binnen een week. Vorige week werden Gert-Jan en Marlon gekozen en vandaag was het zover. Twee Ferrari's, de bruidstaart, bloemen, alles was binnen een week en met behulp van luisteraars geregeld.


Het zangduo Suzan en Freek speelde op de ceremonie voor het eerst hun nieuwe nummer 'Spiegelbeeld' live. Het bruidspaar staat nog een vol programma te wachten met een boottocht, een barbecue en een knalfeest waar onder anderen dj-act Kris Kross Amsterdam komt draaien.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Knokke Tof' (Play)

Robin Rouquart richtte op zijn 28ste een skincaremerk op dat afgelopen jaar één miljoen producten verkocht. Jake Atlass ruilt Knokke in voor LA als aanstormende popartiest met een Sony-deal op zak. De familie Verspecht kent zijn vintage horloges en vastgoed als geen ander. Tine Vandenberghe verkoopt de exclusiefste villa's van de badstad. Charlotte De Deken bouwde haar eigen pilatesstudio uit. Seppe Riolo zweert bij zijn eigen granola. Yannick Bouts maakt van La Réserve dé place to be. Océane Neslany ontwerpt juwelen in haar eigen winkels. En ook kunstenaar Sigurd Tanghe, gekend van 'The Sky Is the Limit', maakt zijn opwachting.

'Knokke Tof', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 aan zee
    12:00
    Zomerbeelden
  • 09:00
    Zomerbeelden
    12:00
    Radio 1: #Weetikveel
  • 10:30
    Tik Tak
    10:35
    Bumba
  • 09:25
    Geen uitzending
    11:30
    Familie
  • 10:10
    My Kitchen Rules
    11:30
    Hell's Kitchen USA
  • 09:00
    Geen uitzending
    13:45
    Community
  • 10:00
    Geen uitzending
    13:45
    Stargate SG-1
  • 09:40
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    14:50
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    12:00
    Lang Leve de Liefde
  • 10:20
    Castle
    11:10
    FBI: Most Wanted
  • 10:30
    Two and a Half Men
    11:15
    Geen uitzending
  • 09:55
    MasterChef UK
    11:05
    Love It or List It
  • 09:55
    Snapped
    10:40
    Death of the Party
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 10:31
    De perfecte werkplaats
    10:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 10:05
    Becoming Meewis
    10:45
    Sarah's Sweet Table
  • 10:30
    Murdoch Mysteries
    11:25
    Death in Paradise
  • 10:05
    Below Deck Sailing Yacht
    10:55
    Storage Wars
  • 10:30
    MAX Geheugentrainer
    10:45
    NOS Journaal
  • 09:55
    Nieuwsuur
    10:35
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 10:25
    Hoi Duggee
    10:35
    Bing