Hoe bevalt de logeerpartij in 'Boer zoekt Vrouw Europa'?

In 'Boer Zoekt Vrouw Europa' zijn de logeerpartijen in volle gang. De vijf boeren brengen ieder op hun eigen manier tijd door met hun logees. Bevalt het leven samen op de boerderij?
Hoe is het om continue met z’n vieren te zijn? En is er al sprake van verliefdheid?
In Frankrijk proosten ze op een gelukte eerste melksessie. Er hangt een relaxte sfeer en de mannen zijn zichtbaar onder de indruk van Claudia. Bij het kampvuur sluiten ook haar dochters aan en komen er mooie gesprekken op gang. Claudia: 'Je kent elkaar nog niet heel goed, maar we hebben toch al intense gesprekken. Ik vind dat heel bijzonder'.
Bernice is de situatie nog een beetje aan het aftasten. Het is ook niet niks, net verhuisd naar een nieuw huis en meteen al drie logees over de vloer. Zal ze zich de komende dagen open kunnen stellen? En komen er diepere gesprekken op gang? Gelukkig is er genoeg te doen op de boerderij, dus aan afleiding geen gebrek.
Bij Piet in Duitsland is het een gezellige boel. Na het welkomstetentje op de eerste avond worden er zelfs al nachtzoenen uitgedeeld. Wat heeft de komende week in petto? De dames zijn in ieder geval met één doel naar Duitsland gekomen en daarom doen ze ook hun uiterste best om een eigen momentje te pakken met Piet.
Haico geniet van de aanwezigheid van de drie vrouwen. De gesprekken lopen soepel en hij voelt zich al snel op zijn gemak. Ook de vrouwen zijn enthousiast en doen hun best om zichzelf te laten zien. Eén van de logees spreekt zich uit tijdens een momentje alleen met de boer: 'Ik zou het heel fijn vinden als ik mag blijven, want ik vind je een hele leuke man.'
Richard en zijn logees gaan op een nachtelijke safari over het erf. Ze spotten Slowaakse ‘wildlife’ en Richard vertelt de dames in geuren en kleuren over het leven op de boerderij. De uiteindelijke keuze gaat niet makkelijk worden voor Richard: 'Het klikt met alle drie goed. Ik moet nu nog een beetje ontdekken wat ik van wie nou het leukste vind.'
'Boer zoekt vrouw Europa', zondag 15 oktober om 20.25 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
https://www.kro-ncrv.nl
Meer artikels over KRO-NCRV
Meer artikels over Blue Circle
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: 30 april & 1,2 en 3 mei 2026
- Play zendt samen met DAZN finale Croky Cup uit
- Kijk nu de spannende nieuwe trailer van 'De Twaalf - De botoxmoorden'
- Voetbalfans winnen: Telenet brengt Jupiler Pro League en topcompetities terug op Play Sports
- Reünie-aflevering 'Een Vergetelijk Mooie Reis' bij MAX
- NPO Doc 'Verweesd Eigendom' te zien bij MAX
- VRT NWS 'Pano' onderzoekt: Op de rug van de patient
- Boeiende en blinde aflevering van 'Celebrity MasterChef' op Play
- Nieuw gezin krijgt 'Blind Gekocht'-experten stil
- Wim Willaert gaat op afzondering in 'Door de Bomen'
- Qmusic-luisteraars geven Finn het allerlaatste ticket voor de liveshows van 'The Voice' in team Maarten & Dorothee
- Beleef mee de Koningin Elisabethwedstrijd Cello 2026
- Qmusic lanceert 'Mattie versus Marieke': de spannendste strijd dwars door Nederland
- JOE roept mei uit tot Topmaand: elke vrijdag een gloednieuwe top 100
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanaf Westerkwartier
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn'
Kijktip van de dag

Van kleuter op het podium tot wereldster: het verhaal van Michael Jackson begint met glitter, maar ook met angst. Achter de succesvolle Jackson 5 schuilt een gezin dat meer door druk dan door liefde werd samengehouden, met een controlerende vader die diepe sporen nalaat. Na de release van het album 'Thriller' in 1982 verovert Michael Jackson de wereld, maar intussen zoekt hij wanhopig naar echte verbinding. Vrienden, familie - onder wie zijn zus La Toya - én collega's schetsen een verontrustend beeld: hoe groter de roem, hoe eenzamer de man achter de mythe.
'The Michael Jackson Story', om 22.15 uur op VRT Canvas.



































