Het verhaal van Tamara in 'DNA Onbekend'

maandag 18 januari 2021

In deze tweede aflevering van 'DNA Onbekend' zien we als eerste de 28-jarige Tamara. Zij wil weten of haar vader wel haar echte vader is, want als dat niet zo is dan zou zij de dochter kunnen zijn van een klant van haar moeder die een tijdje als gezelschapsdame heeft gewerkt.

Tamara wordt als derde en laatste kind geboren in het ongelukkige huwelijk van haar ouders. Er was vaak ruzie en er waren financiële problemen en daarom gaat haar moeder als gezelschapsdame werken. Als Tamara zes jaar is, overlijdt haar moeder.Oma vertelt op een onbewaakt ogenblik dat Tamara een andere biologische vader heeft dan haar broer en zus. Een vriendin van haar overleden moeder bevestigt dit en vertelt over een klant van haar moeder die wel eens haar echte vader zou kunnen zijn. Dat roept veel vragen op, want haar vader heeft haar wel erkent.


Samen met haar broer en zus wil Tamara nu met een DNA-test zeker weten of zij dezelfde vader delen. Het tweede verhaal gaat over de levenslange twijfel van de 68-jarige Kees: Is de man die hem heeft grootgebracht wel zijn biologische vader? Kees heeft een aantal sterke aanwijzingen dat dit niet zo is. Recent is hij weer op 'bewijs' gestuit dat zijn moeder een affaire had met een voetballer tijdens haar huwelijk en dat daaruit Kees geboren is.

De familie van de voetballer staat ons achter de schermen te woord, maar wil anoniem blijven en niet deelnemen aan een DNA-test. Nu kan Kees alleen maar met een DNA-test tussen hem en zijn broer er achter komen of zijn vader echt zijn vader was.

'DNA Onbekend', dinsdag 19 januari om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

De spelers van Eendracht Vooruit zijn vijftigers ondertussen. Maar de vrienden zijn uit elkaar gegroeid en hebben andere dingen aan hun hoofd dan voetbal: elk op hun eigen manier worstelen ze met de opvoeding van hun kinderen. Wanneer een van hen ziek wordt, komen ze tot het besef dat het leven te kort is voor ruzies. Maar om opnieuw bij elkaar te komen, hebben ze de hulp nodig van de nieuwe generatie.

'Team Spirit NXT GEN', film uit 2025 met oa. Dimitri Leue en Tania Kloek, om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Sporza: Veldrijden
    16:25
    Sporza: European Open
  • 14:00
    Sporza: WK Gymnastiek
    17:50
    Sporza: European Open
  • 15:35
    Aap, Poot, Pies
    15:45
    Saïd & Anna
  • 15:10
    Liefde voor muziek
    16:25
    De Branche-Expert
  • 13:00
    Darts
    17:00
    Als de brandweer
  • 15:30
    The Good Doctor
    18:20
    Let Him Go
  • 15:40
    Matlock
    16:45
    Police Interceptors
  • 15:40
    A Very Merry Bridesmaid
    17:15
    Our Christmas Love Song
  • 15:15
    Geen uitzending
    15:45
    Joe
  • 14:55
    Huizenjagers
    18:25
    De Verhulstjes
  • 14:50
    NCIS
    23:00
    Criminal Minds
  • 15:15
    That '70s Show
  • 15:05
    Love It or List It
    16:00
    Het Roer Om
  • 14:55
    Snapped
    16:40
    World's Most Evil Killers
  • 15:36
    Z-Defensie
    15:46
    CEO van mijn leven
  • 15:37
    Zo doe je het!
    15:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 15:15
    Foodies & The City
    15:50
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 15:25
    The Chelsea Detective
    16:15
    Harry Wild
  • 15:30
    NCIS
    18:05
    Hudson & Rex
  • 15:35
    NOS Sport: WK Turnen 2026
    17:56
    Socutera
  • 15:30
    Fryslân Dok
    16:05
    Pauscast
  • 15:30
    Prank
    17:00
    Klaas Kan Alles Kort