Het Verboden Woord 'misschien' is in anderhalf uur spelen al 4 keer gezegd

maandag 22 mei 2023
Foto: Qmusic - © DPG Media 2023

Tijdens de ochtendshow van Mattie Valk en Marieke Elsinga is Het Verboden Woord 'misschien' binnen anderhalf uur al vier keer gezegd. Qmusic heeft dus al €2.000 aan oplettende luisteraars weggegeven.

Deze week speelt de radiozender 'Het Verboden Woord', waarbij dj's een woord de hele week niet uit mogen spreken. Doen ze dat wel, dan kost dat de radiozender €500 per keer. Dat blijkt geen eenvoudige opgave. Mattie zei in de eerste anderhalf uur al drie keer het woord misschien. Marieke deed ook een duit in het zakje en liet zich het woord één keer ontglippen.


Nóg een keer
Tijdens een winmoment vroeg een licht wanhopige Mattie bovendien aan Marieke of zij 'het gesprek misschien even af wilde maken', waarna hij stevig baalde. Maar hij kwam er goed vanaf. In de spelregels staat namelijk dat winmomenten uitgesloten zijn. Nieuwslezers, bellers en studiogasten zijn overigens ook uitgezonderd van deelname en ook liedjes en reclames tellen niet mee.

'Misschien' even niet zeggen
Door middel van AI is de afgelopen tijd een groot deel van alle uitzendingen beluisterd en geanalyseerd op de meest gebruikte woorden door de dj's. Uit deze woorden is een selectie gemaakt en de luisteraars kozen voor het woord 'misschien'. Als een dj per ongeluk toch dit Verboden Woord uitspreekt, kunnen luisteraars dit melden via de rode knop in de Qmusic-app. Uit deze oplettende luisteraars wordt random iemand gekozen die 500 euro wint. Ondertussen houdt Qmusic een 'Wall of Fame' en een 'Wall of Shame' bij, van de dj's die het spel het beste en het slechtst spelen.

Wall of Shame:
Mattie - 3 keer
Marieke - 1 keer

'Het Verboden Woord' wordt tot en met vrijdag 26 mei 18.00 uur gespeeld op Qmusic.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Boomer' (VRT 1)

Jan vergeet zijn en Julies huwelijksverjaardag en probeert het goed te maken door een dag vol verrassingen te organiseren voor Julie, inclusief een bezoek aan een chic hotel mét wellness. Maar al snel blijkt dat plannen maken makkelijker is dan ze uit te voeren.

'Boomer', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:00
    De rugzak
    23:50
    Journaallus
  • 21:50
    La nuit du 12
    23:38
    Het weer (middag)
  • 21:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:25
    Expeditie Gooris
    23:35
    Bestemming X
  • 22:40
    Mission: Impossible III
    00:50
    #TextMeWhenYouGetHome
  • 22:50
    Blade
    01:00
    American Horror Story: NYC
  • 22:30
    Deadly Inferno
    00:00
    60 Days In
  • 23:30
    The Irrational
    00:15
    Geen uitzending
  • 23:00
    The X-Files
    23:50
    The Golden Girls
  • 23:00
    Maison Verhulst
    00:00
    Achter de schermen
  • 23:05
    Criminal Minds
    02:15
    Geen uitzending
  • 22:45
    Mortal Kombat
    00:40
    The Winter King
  • 23:30
    Open House: The Great Sex Experiment
    00:20
    Extreme Makeover: Home Edition
  • 22:25
    Taste of His Own Poison
    23:55
    C.S.I. New York
  • 23:15
    CEO van mijn leven
    23:43
    De CFO podcast
  • 23:15
    Red de meubelen
    00:00
    Oh What A Night
  • 23:15
    De Smaaktoerist
    23:45
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 23:05
    The Doctor Blake Mysteries
    00:10
    The Marlow Murder Club
  • 22:45
    From
    23:45
    The Kardashians
  • 23:20
    NOS Studio Sport
    23:50
    NOS Journaal Laat
  • 23:25
    The Excavation
    00:05
    De Nachtzoen
  • 22:00
    Geestig
    23:45
    Micha Wertheim: Nergens anders