Het Verboden Woord 'misschien' is in anderhalf uur spelen al 4 keer gezegd

maandag 22 mei 2023
Foto: Qmusic - © DPG Media 2023

Tijdens de ochtendshow van Mattie Valk en Marieke Elsinga is Het Verboden Woord 'misschien' binnen anderhalf uur al vier keer gezegd. Qmusic heeft dus al €2.000 aan oplettende luisteraars weggegeven.

Deze week speelt de radiozender 'Het Verboden Woord', waarbij dj's een woord de hele week niet uit mogen spreken. Doen ze dat wel, dan kost dat de radiozender €500 per keer. Dat blijkt geen eenvoudige opgave. Mattie zei in de eerste anderhalf uur al drie keer het woord misschien. Marieke deed ook een duit in het zakje en liet zich het woord één keer ontglippen.


Nóg een keer
Tijdens een winmoment vroeg een licht wanhopige Mattie bovendien aan Marieke of zij 'het gesprek misschien even af wilde maken', waarna hij stevig baalde. Maar hij kwam er goed vanaf. In de spelregels staat namelijk dat winmomenten uitgesloten zijn. Nieuwslezers, bellers en studiogasten zijn overigens ook uitgezonderd van deelname en ook liedjes en reclames tellen niet mee.

'Misschien' even niet zeggen
Door middel van AI is de afgelopen tijd een groot deel van alle uitzendingen beluisterd en geanalyseerd op de meest gebruikte woorden door de dj's. Uit deze woorden is een selectie gemaakt en de luisteraars kozen voor het woord 'misschien'. Als een dj per ongeluk toch dit Verboden Woord uitspreekt, kunnen luisteraars dit melden via de rode knop in de Qmusic-app. Uit deze oplettende luisteraars wordt random iemand gekozen die 500 euro wint. Ondertussen houdt Qmusic een 'Wall of Fame' en een 'Wall of Shame' bij, van de dj's die het spel het beste en het slechtst spelen.

Wall of Shame:
Mattie - 3 keer
Marieke - 1 keer

'Het Verboden Woord' wordt tot en met vrijdag 26 mei 18.00 uur gespeeld op Qmusic.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Boomer' (VRT 1)

Jan merkt dat Roos ineens anders is: vrolijk, lief voor haar broer en opvallend zelfverzekerd. JP en Julie maken zich ook zorgen, en Jan raakt steeds meer in de war. Wat zit er echt achter haar plotselinge verandering, en hoe moet hij omgaan met alles wat hij ontdekt?

'Boomer', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:40
    Dierendokters 24/7
    15:05
    Ik vraag het aan
  • 10:00
    Lentebeelden
    16:50
    Eva Longoria: Searching for Mexico
  • 14:55
    Rintje
    15:00
    Cirkelhoek
  • 14:50
    America's Funniest Home Videos
  • 14:55
    Guardians of the Galaxy
    17:05
    Interrogation Raw
  • 14:35
    An Officer and a Gentleman
    16:45
    S.W.A.T.
  • 13:00
    Geen uitzending
    15:20
    Baywatch Hawaii
  • 09:00
    Geen uitzending
    15:50
    9-1-1
  • 14:50
    Geen uitzending
    15:20
    Joe
  • 14:40
    Friends
    16:25
    Huizenjagers
  • 14:55
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 14:30
    Pawn Stars
    15:25
    Brooklyn Nine-Nine
  • 14:20
    A Place in the Sun
    16:10
    Chateau Meiland
  • 14:30
    Snapped
    16:40
    World's Most Evil Killers
  • 14:43
    De CFO podcast
    15:11
    Fleet TV
  • 14:48
    Leven als vakman
    15:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 14:25
    Het Weekmenu
    15:05
    Bon Appetit
  • 14:50
    Death in Paradise
    16:00
    Father Brown
  • 14:40
    Scrubs
    15:05
    Station 19
  • 14:30
    Cruijff
    15:20
    Carrie op Vrijdag
  • 14:35
    De vrouwen van ..
    15:15
    EO Metterdaad
  • 14:50
    Het Grote Junior Songfestival Concert 2025
    15:30
    Zappbios: Hakan die alles kan