Het Verboden Woord 'misschien' is in anderhalf uur spelen al 4 keer gezegd

maandag 22 mei 2023
Foto: Qmusic - © DPG Media 2023

Tijdens de ochtendshow van Mattie Valk en Marieke Elsinga is Het Verboden Woord 'misschien' binnen anderhalf uur al vier keer gezegd. Qmusic heeft dus al €2.000 aan oplettende luisteraars weggegeven.

Deze week speelt de radiozender 'Het Verboden Woord', waarbij dj's een woord de hele week niet uit mogen spreken. Doen ze dat wel, dan kost dat de radiozender €500 per keer. Dat blijkt geen eenvoudige opgave. Mattie zei in de eerste anderhalf uur al drie keer het woord misschien. Marieke deed ook een duit in het zakje en liet zich het woord één keer ontglippen.


Nóg een keer
Tijdens een winmoment vroeg een licht wanhopige Mattie bovendien aan Marieke of zij 'het gesprek misschien even af wilde maken', waarna hij stevig baalde. Maar hij kwam er goed vanaf. In de spelregels staat namelijk dat winmomenten uitgesloten zijn. Nieuwslezers, bellers en studiogasten zijn overigens ook uitgezonderd van deelname en ook liedjes en reclames tellen niet mee.

'Misschien' even niet zeggen
Door middel van AI is de afgelopen tijd een groot deel van alle uitzendingen beluisterd en geanalyseerd op de meest gebruikte woorden door de dj's. Uit deze woorden is een selectie gemaakt en de luisteraars kozen voor het woord 'misschien'. Als een dj per ongeluk toch dit Verboden Woord uitspreekt, kunnen luisteraars dit melden via de rode knop in de Qmusic-app. Uit deze oplettende luisteraars wordt random iemand gekozen die 500 euro wint. Ondertussen houdt Qmusic een 'Wall of Fame' en een 'Wall of Shame' bij, van de dj's die het spel het beste en het slechtst spelen.

Wall of Shame:
Mattie - 3 keer
Marieke - 1 keer

'Het Verboden Woord' wordt tot en met vrijdag 26 mei 18.00 uur gespeeld op Qmusic.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Kotmadam' (VTM)

Het putje in de veranda stinkt en Victor ergert zich blauw. Jeanne verplicht Jef het meteen op te lossen. Maar Jef maakt het alleen maar veel erger: er ontsnapt nu ook een dikke groene wolk. Victor en Jeanne zijn ervan overtuigd dat het zeer giftig is.

'De Kotmadam', om 18.25 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:40
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    02:00
    VRT NWS laat
  • 00:30
    De Verrekijkers
    01:15
    Het weer
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:05
    The Good Doctor
    02:00
    Geen uitzending
  • 22:35
    Catch Me if You Can
    01:05
    Blind getrouwd: Australië
  • 22:55
    The 355
    01:05
    How I Met Your Mother
  • 00:40
    Most Daring
    01:35
    Geen uitzending
  • 00:05
    Suits
    00:55
    Geen uitzending
  • 00:20
    SOS Piet
    00:55
    Geen uitzending
  • 00:15
    Oogappels
    01:20
    Geen uitzending
  • 00:15
    Fire Country
    01:05
    This Is Us
  • 00:20
    Highway Thru Hell
    01:20
    The First 48
  • 00:30
    Come Dine with Me: The Professionals
    01:30
    First on Scene
  • 00:25
    FBI: International
    01:10
    Geen uitzending
  • 00:40
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 00:46
    Lifestyle en wonen
    00:57
    Simple diy
  • 00:20
    Hidden Gems
    01:05
    Lekker Messy - Weekmenu
  • 00:10
    Death in Paradise
    01:00
    The Following Events are Based on a Pack of Lies
  • 00:05
    Law & Order: Special Victims Unit
    01:00
    Scrubs
  • 23:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    06:10
    MAX Geheugentrainer
  • 00:10
    De Joodse wereld: Een dappere Joodse jongen
    01:05
    De Nachtzoen
  • 00:20
    De Grannies van Amsterdam
    00:50
    De pufclub