Het schrijnende verhaal van Mirjam maandag in 'Radar'

zondag 11 oktober 2020

Een biertje zonder alcohol kan je verrassen: hoe deze toch naar echt bier smaakt. Maar hoe zit dat met wijn? Wat wordt er aangeboden in de supermarkt? Kun je daar een alcoholvrije witte wijn kopen, die het etiket 'wijn' waardig is?

Want voor je het weet staat 'Dry January' weer voor de deur dus toch handig om te weten. Maandag in 'Radar'; een smaaktest van 5 alcoholvrije wijnen uit de supermarkt door 3 wijnkenners.


Mirjam woont al een jaar met haar vierjarige zoontje in een hotel. Door omstandigheden kan ze geen huis krijgen en veel hulp krijgt ze niet want ze valt net tussen alle regelingen in. Mirjam is wanhopig,  omdat al haar inkomsten op gaan aan hotelkosten en warme maaltijden voor haar zoontje. Ze doet onlangs haar verhaal bij haar fysiotherapeut. Haar fysiotherapeut trekt zich het lot van Mirjam aan en roept de hulp in van Radar. Fons zoekt uit waar het mis gaat en of er toch een manier is om een huis voor Mirjam en haar zoontje te regelen. Een claim waar 'Radar' al geruime tijd aandacht aan besteedt.

Hoe lager je cholesterol, hoe beter, omdat je anders het risico loopt op hart- en vaatziekte. In de documentaireserie 'Radar Extra' lieten we een jaar geleden nog zien dat er géén hard wetenschappelijk bewijs is voor de claim 'the lower the better'. Die uitzending riep veel vragen op, vooral bij mensen die een erfelijke aandoening hebben waardoor ze een extreem hoog cholesterol hebben, zogenaamde FH-patiënten. Hen wordt vaak geadviseerd een leven lang medicijnen te slikken waarvan sommige enorme bijwerkingen hebben. We spreken patiënten, onderzoekers, en artsen. De voor- en tegenstanders.

'Radar', maandag 12 oktober om 20.30 uur bij AVROTROS op NPO 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Pak Alles Wat Je Kan' (VTM/VTM GO)

Linda zingt zich van de markt naar TikTok terwijl ze blijft vechten tegen pech en vermoeidheid. Dj Youri geniet intussen van zijn bekendheid in Kortrijk, maar mist soms echte connecties. Welke droom dreigt als eerste te ontsporen?

'Pak alles wat je kan - Een Kamping Kitsch Club documentaire', om 22.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:30
    Kinderen van Dewindt
    15:20
    Sporza: Tour de France Femmes 2026
  • 13:00
    Zomerbeelden
    16:00
    Radio 1: Sporza Tour
  • 15:05
    Sam & Julia
    15:15
    Sarah: Sokpop en de klanken
  • 14:35
    Familie
    15:10
    NYPD Blue
  • 14:30
    Gladiators
    15:40
    Achter gesloten deuren
  • 14:50
    Community
    15:15
    The Dilemma
  • 14:20
    Stargate SG-1
    16:05
    Xena: Warrior Princess
  • 08:45
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:15
    Geen uitzending
  • 15:05
    Oogappels
    16:05
    Lang Leve de Liefde
  • 14:25
    Best Medicine
    16:15
    Grey's Anatomy
  • 14:35
    Ice Airport Alaska
    15:30
    Pawn Stars
  • 14:30
    Big Miracles
    15:25
    Property Brothers
  • 14:30
    Snapped
    15:20
    Death of the Party
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 15:09
    De perfecte vloerbekleding
    15:55
    Sorry Music Classics
  • 14:25
    Vlaamse Klassiekers
    15:10
    Open Vuur
  • 14:25
    Hope Street
    15:15
    Murdoch Mysteries
  • 14:20
    NCIS
    15:10
    Burn Notice
  • 15:00
    NOS Journaal
    15:20
    NOS Tour de France Femmes 2026
  • 15:00
    Nu te Zien!
    15:10
    Andere Tijden Kort
  • 15:05
    Grizzy en de Lemmingen
    15:15
    Jonja