'Het Mooiste Meisje van de Klas': Babiche Bakker

zondag 5 juli 2020

Babiche Bakker lijkt als jong meisje alles mee te hebben: vanaf haar negende is ze een succesvol kindmodel en ze krijgt haar eerste zoen al op de lagere school.

Maar weinig mensen weten echter dat achter het vrolijke lachebekje een triest verleden schuilt. Haar eigen vader heeft ze sinds ze acht maanden was nooit meer gezien en samen met haar moeder en broertje is ze gevlucht voor haar stiefvader.


Op de Amsterdamse van Baerlestraat lijkt alles op zijn plek te vallen bij haar derde vader. Al op jonge leeftijd bepaalt Babiche hoe ze haar leven wil leven. Dat bestaat in haar jeugd voornamelijk uit plezier maken, uitgaan en lange zomervakanties in Ibiza. De hele school denkt dat Babiche later een succesvol model wordt óf een rijke man trouwt. Maar er is ook een keerzijde die weinig mensen zien. Zo wordt ze vaak aan haar lot overgelaten en moet dan de zorg over haar kleine broertje dragen.

Na de middelbare school heeft Babiche veel verschillende banen gehad. Die kenmerken zich vooral door hard werken en veel plezier maken. Zo komt ze terecht in een fameuze Amsterdamse coffeeshop, waar ze de dagelijkse leiding in handen krijgt. Ze heeft altijd veel plezier gehad in haar werk, maar realiseert zich ook dat het waarschijnlijk niet het pad is dat haar klasgenoten en familieleden voor ogen hadden. Jaap ontmoet Babiche in Amsterdam.

Nu de samenleving even gepauzeerd lijkt, neemt ook Babiche een stap terug en reflecteert zij samen met Jaap het verleden en vooral ook de belangrijke stappen die nu gaan komen.

'Het Mooiste Meisje van de Klas', maandag 6 juli om 21.25 uur bij AVROTROS op NPO 1.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

De leden van het cryptozoölogische instituut Monarch nemen het op tegen immens grote monsters, waaronder de machtige Godzilla, die in botsing komt met Mothra, Rodan en zijn grootste aartsvijand: de driekoppige koning Ghidorah. Wanneer deze eeuwenoude monsters weer opstaan, strijden ze allemaal om de macht, waardoor het bestaan van de mensheid in gevaar komt.

'Godzilla: King of the Monsters', film uit 2019 met oa. Millie Bobby Brown, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:45
    Homo Universalis
  • 19:10
    De Campus Cup
    20:00
    Terzake
  • 19:20
    Jenny
    19:35
    De regels van Floor
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:55
    Het Weer
  • 19:05
    Home and Away
    19:35
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
  • 19:05
    The Simpsons
    19:35
    How I Met Your Mother
  • 18:45
    Police Interceptors
    19:40
    Ultimate Police Interceptors
  • 19:10
    S.W.A.T.
    20:50
    Narcos
  • 19:20
    De keuken van Sofie
    19:30
    David
  • 19:10
    De Container Cup
    20:00
    De Tafel van de Week
  • 18:50
    The Rookie
    19:40
    FBI: International
  • 19:15
    Pawn Stars
    19:40
    Lost Car Rescue
  • 18:55
    Next Level Chef
    19:45
    Wat goééééd! Het beste van Chateau Meiland
  • 18:50
    Killer at the Crime Scene
    19:40
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 19:13
    Publireportage
    19:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 18:55
    De Smaaktoerist
    19:30
    Culinair Thailand
  • 19:10
    Father Brown
    20:05
    Hudson & Rex
  • 18:50
    Grey's Anatomy
  • 19:05
    Carrie op Vrijdag
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:10
    BinnensteBuiten
    19:50
    Meldpunt Actueel
  • 19:00
    NOS Jeugdjournaal
    19:25
    First Dates