'Het Mooiste Meisje van de Klas': Babiche Bakker

zondag 5 juli 2020

Babiche Bakker lijkt als jong meisje alles mee te hebben: vanaf haar negende is ze een succesvol kindmodel en ze krijgt haar eerste zoen al op de lagere school.

Maar weinig mensen weten echter dat achter het vrolijke lachebekje een triest verleden schuilt. Haar eigen vader heeft ze sinds ze acht maanden was nooit meer gezien en samen met haar moeder en broertje is ze gevlucht voor haar stiefvader.


Op de Amsterdamse van Baerlestraat lijkt alles op zijn plek te vallen bij haar derde vader. Al op jonge leeftijd bepaalt Babiche hoe ze haar leven wil leven. Dat bestaat in haar jeugd voornamelijk uit plezier maken, uitgaan en lange zomervakanties in Ibiza. De hele school denkt dat Babiche later een succesvol model wordt óf een rijke man trouwt. Maar er is ook een keerzijde die weinig mensen zien. Zo wordt ze vaak aan haar lot overgelaten en moet dan de zorg over haar kleine broertje dragen.

Na de middelbare school heeft Babiche veel verschillende banen gehad. Die kenmerken zich vooral door hard werken en veel plezier maken. Zo komt ze terecht in een fameuze Amsterdamse coffeeshop, waar ze de dagelijkse leiding in handen krijgt. Ze heeft altijd veel plezier gehad in haar werk, maar realiseert zich ook dat het waarschijnlijk niet het pad is dat haar klasgenoten en familieleden voor ogen hadden. Jaap ontmoet Babiche in Amsterdam.

Nu de samenleving even gepauzeerd lijkt, neemt ook Babiche een stap terug en reflecteert zij samen met Jaap het verleden en vooral ook de belangrijke stappen die nu gaan komen.

'Het Mooiste Meisje van de Klas', maandag 6 juli om 21.25 uur bij AVROTROS op NPO 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

Stemacteur Daniel Hillard is dol op zijn drie kinderen, maar zijn vrouw Miranda is zijn onverantwoordelijke gedrag beu en vraagt de scheiding aan. De rechter geeft Miranda het hoederecht en Daniel mag zijn kinderen voortaan alleen nog op zaterdag zien. Wanneer zijn ex een zoekertje plaatst voor een kinderoppas, besluit Daniel zich te vermommen als een Schotse nanny en te solliciteren naar de baan.

'Mrs. Doubtfire', film uit 1993 met oa. Robin Williams, om 20.35 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:15
    Het weer
    20:25
    Thuis
  • 20:00
    VRT NWS Terzake
    20:30
    Het weer
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    21:00
    Time: out
  • 20:05
    Familie
    20:40
    Blind getrouwd
  • 20:00
    Darts
    00:00
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
  • 20:10
    The Big Bang Theory
    20:35
    Infinite
  • 19:35
    Caught on Dashcam
    20:35
    Mrs. Doubtfire
  • 18:50
    Abracadabra and a Christmas Miracle
    20:35
    A Royal Montana Christmas
  • 20:00
    'Allo 'Allo!
  • 20:00
    De Tafel van Gert
    21:15
    Knokke Tof
  • 19:45
    Superman & Lois
    20:35
    Ocean's 8
  • 19:35
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 19:40
    Het Roer Om
    20:35
    Blind Gekocht NL
  • 19:40
    Snapped
    20:30
    24 Hours in Police Custody
  • 20:20
    CEO van mijn leven
    20:46
    Car Upd8te
  • 20:11
    Kan ik het ook?
    20:55
    Sorry Music Classics
  • 20:20
    Vietnjam, met Quyên
    20:40
    Lekker Messy
  • 20:05
    Murdoch Mysteries
    21:00
    Ms. X
  • 19:45
    Grey's Anatomy
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:35
    Zussen
  • 19:50
    Met het Mes op Tafel
    20:25
    NPO Doc: Fataal schot
  • 19:25
    De verloskundigen
    20:25
    Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg