'Het Mooiste Meisje van de Klas': Babiche Bakker

zondag 5 juli 2020

Babiche Bakker lijkt als jong meisje alles mee te hebben: vanaf haar negende is ze een succesvol kindmodel en ze krijgt haar eerste zoen al op de lagere school.

Maar weinig mensen weten echter dat achter het vrolijke lachebekje een triest verleden schuilt. Haar eigen vader heeft ze sinds ze acht maanden was nooit meer gezien en samen met haar moeder en broertje is ze gevlucht voor haar stiefvader.


Op de Amsterdamse van Baerlestraat lijkt alles op zijn plek te vallen bij haar derde vader. Al op jonge leeftijd bepaalt Babiche hoe ze haar leven wil leven. Dat bestaat in haar jeugd voornamelijk uit plezier maken, uitgaan en lange zomervakanties in Ibiza. De hele school denkt dat Babiche later een succesvol model wordt óf een rijke man trouwt. Maar er is ook een keerzijde die weinig mensen zien. Zo wordt ze vaak aan haar lot overgelaten en moet dan de zorg over haar kleine broertje dragen.

Na de middelbare school heeft Babiche veel verschillende banen gehad. Die kenmerken zich vooral door hard werken en veel plezier maken. Zo komt ze terecht in een fameuze Amsterdamse coffeeshop, waar ze de dagelijkse leiding in handen krijgt. Ze heeft altijd veel plezier gehad in haar werk, maar realiseert zich ook dat het waarschijnlijk niet het pad is dat haar klasgenoten en familieleden voor ogen hadden. Jaap ontmoet Babiche in Amsterdam.

Nu de samenleving even gepauzeerd lijkt, neemt ook Babiche een stap terug en reflecteert zij samen met Jaap het verleden en vooral ook de belangrijke stappen die nu gaan komen.

'Het Mooiste Meisje van de Klas', maandag 6 juli om 21.25 uur bij AVROTROS op NPO 1.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ze Zeggen Dat' (VTM)

Zetten Andy en Dina hun relatie met de AI-liefjes verder? Ze buigen zich ook over de orgasmekloof. Een onderzoek met veel hoogtepunten en een climax met een heuse 'sekstafette'. Vervolgens gaat het duo verder met hun digitale scam via phishing aan huis.

'Ze Zeggen Dat', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:30
    Blokken
    06:00
    Mr. Magoo
  • 18:15
    Food for Thought
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 18:30
    Hallo Kroket
    05:00
    Geen uitzending
  • 18:20
    Florentina
    05:15
    Geen uitzending
  • 17:45
    MasterChef Australië - Back to Win
    02:00
    Geen uitzending
  • 18:15
    The Goldbergs
    01:10
    Geen uitzending
  • 17:50
    Police Interceptors
    00:35
    Geen uitzending
  • 18:25
    ER
    08:50
    Geen uitzending
  • 18:15
    Sturm der Liebe
    06:00
    Joe
  • 17:50
    Blind Gekocht
    02:20
    De Tafel van Gert
  • 18:00
    Fire Country
    02:35
    Geen uitzending
  • 18:20
    3rd Rock From the Sun
    02:05
    Geen uitzending
  • 18:05
    Million Dollar Listing Los Angeles
    02:25
    Geen uitzending
  • 18:00
    Murder 360
    02:15
    Geen uitzending
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:30
    Tooldokter
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 18:10
    Het Weekmenu
    02:10
    Loïc: Zot van Koken
  • 18:05
    Death in Paradise
    02:05
    Darby and Joan
  • 17:55
    Below Deck Mediterranean
    02:00
    American Housewife
  • 18:30
    EenVandaag
    02:25
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
    01:45
    Nieuwsuur
  • 18:20
    Vlogmania
    02:30
    Eva