'Het Familiediner' is terug

woensdag 7 februari 2024

Het achtentwintigste seizoen van 'Het Familiediner' komt eraan! Deze keer in een deels nieuw jasje. EO-presentator Bert van Leeuwen brengt dit seizoen niet alleen families om tafel die ruzie hebben.

Hij zorgt er ook voor dat families samenkomen die graag iets willen vieren, maar waarbij dit zonder hulp niet mogelijk is. Naast deze nieuwe familiediners, blijft de vertrouwde vraag als de limousine komt voorrijden: zit er iemand in?


Van een sweet sixteen tot een kraamfeestje en van overgevlogen worden vanuit Costa Rica tot knallende ruzies in de huiskamer. Alles komt voorbij in dit nieuwe seizoen van het EO-programma 'Het Familiediner'.

Voldoening
Bert van Leeuwen over het succesvolle 'Familiediner': 'Om na 23 jaar iets heel nieuws te doen vond ik super en heel verfrissend, maar mijn grote uitdaging blijft ook in deze serie om ruziënde familieleden na jaren weer aan één tafel te krijgen. Ook daar heb ik na al die jaren nog steeds lol in en haal ik veel voldoening uit.'

Leven vieren
Ook heftige en soms uitzichtloze situaties pakt Bert met beide handen aan, zoals bij Jaimy Vanenburg. Jaimy wordt verrast met een surprise-party om haar leven te vieren. Ze is al twee jaar ernstig ziek en het is een wonder dat ze nog leeft. Samen met de zus van Jaimy schiet Van Leeuwen te hulp om deze verrassing in gang te zetten.

Onvergetelijk
In juli 2023 heeft Jappie een ernstig motorongeluk gehad. Hij heeft een dwarslaesie vanaf zijn borst en zit in een revalidatiekliniek. Priscilla mist Jappie enorm nu ze alleen thuis zit met hun drie kleine kinderen. Daarom willen moeder Wieke en zus Sylvana IJsselmuiden dit stel verrassen. Bert probeert alle vrienden en familieleden op te trommelen om ze een onvergetelijke tijd te geven.

'Het Familiediner' is vanaf woensdag 7 februari wekelijks te zien om 21.25 uur bij de EO op NPO 1.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

Stemacteur Daniel Hillard is dol op zijn drie kinderen, maar zijn vrouw Miranda is zijn onverantwoordelijke gedrag beu en vraagt de scheiding aan. De rechter geeft Miranda het hoederecht en Daniel mag zijn kinderen voortaan alleen nog op zaterdag zien. Wanneer zijn ex een zoekertje plaatst voor een kinderoppas, besluit Daniel zich te vermommen als een Schotse nanny en te solliciteren naar de baan.

'Mrs. Doubtfire', film uit 1993 met oa. Robin Williams, om 20.35 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:35
    Time: out
    22:05
    VRT NWS laat
  • 21:25
    Therapie
    22:20
    De ideale wereld
  • 21:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:40
    Blind getrouwd
    22:00
    Operatiekamer
  • 20:00
    Darts
    00:00
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
  • 20:35
    Infinite
    22:30
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 20:35
    Mrs. Doubtfire
    23:00
    60 Days In
  • 20:35
    A Royal Montana Christmas
    22:10
    Holiday Hotline
  • 21:50
    Tegen de Sterren Op
    22:35
    Cheers
  • 21:15
    Knokke Tof
    22:10
    Zeg Eens Euh
  • 20:35
    Ocean's 8
  • 20:35
    London Has Fallen
    22:30
    The Ark
  • 21:50
    Komen Eten
    22:40
    Huizenjagers
  • 21:20
    World's Most Evil Killers
  • 21:50
    Z-Nieuws
    22:01
    Z-Beurs
  • 21:41
    Zo doe je het!
    22:00
    De Muziekshow
  • 21:10
    Indian Summer
    22:00
    De Zomertafel
  • 21:00
    Ms. X
    22:00
    Unforgotten
  • 21:30
    The Resident
    22:25
    White Collar
  • 21:30
    De slimste mens
    22:20
    Pauw & De Wit
  • 21:25
    Dit is de kwestie
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:20
    De sleutel van Pete
    22:10
    A Beautiful Mess