'Het Eeuwige leven van Jan Mulder': op bezoek bij een futuroloog

donderdag 9 mei 2019

Vrijdag 10 mei om 22.25 uur op NPO 1 zendt MAX een nieuwe aflevering van 'Het Eeuwige Leven' van Jan Mulder uit. Hierin verkent Jan Mulder de mogelijkheden van het eeuwige leven.

Ik heb er niet om gevraagd om geboren te worden, maar om nou ook nog dood te moeten…', aldus Jan Mulder, die zich al jaren opwindt over het grote onrecht dat boven het leven hangt; dat het eindig is. Als Jan een artikel leest in de krant over de mogelijkheid tot oneindig leven, besluit hij de geïnterviewde futuroloog zelf te bezoeken. Deze Ian Pearson vertelt Jan dat eeuwig leven inderdaad mogelijk is, voor iedereen die nu nog geen 40 jaar oud is. Maar er zit een kanttekening aan het verhaal: dat eeuwige leven vindt plaats in de cloud, in de virtuele wereld, zonder het lichaam.


Jan gaat op zoek naar andere manieren om eeuwig te leven. Zijn zoektocht voert hem langs de wetenschap en de kunst. Ook voert hij confronterende gesprekken met goede vrienden als Kees van Kooten en Wim T. Schippers, met een machtige conclusie als resultaat.

De vraag: 'waarom zou je eeuwig willen leven?’, wordt bij elk van Jan zijn ontmoetingen anders beantwoord. Dit dwingt hem tot reflectie en duikt hij dieper in zichzelf dan hij vooraf had kunnen denken.

Aflevering 3 –  vrijdag 10 mei, 22.25 uur, NPO 1
Jan Mulder krijgt tijdens zijn zoektocht naar het eeuwige leven steun uit onverwachte hoek: Mister Ajax Sjaak Swart blijkt minstens zo tegen de dood te zijn als Jan zelf. Gelukkig is er een Engelse wetenschapper die Jan verzekert dat hij 1000 jaar oud kan worden. Maar in wat voor wereld komt hij dan te leven? Een gespecialiseerd bureau heeft een schets gemaakt van Jans leefomgeving over een eeuw. En zelfs die blijkt totaal anders dan wat hij gewend is. Kan Jan zoveel verandering wel aan?

'Het Eeuwige Leven' van Jan Mulder is een coproductie van BlazHoffski en Omroep MAX.

'Het Eeuwige Leven van Jan Mulder', vrijdag 10 mei om 22.25 uur op NPO 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:25
    De week van Bruzz
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 10:00
    Herfstbeelden
    16:40
    The Americas
  • 12:40
    Grizzy & the Lemmings
    12:45
    Nachtwacht
  • 12:20
    UEFA Nations League Magazine
    13:00
    VTM Nieuws
  • 12:05
    Hotel Hell
    13:00
    America's Got Talent: Fantasy Team
  • 05:45
    Geen uitzending
    14:25
    Chicago Med
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:55
    Matlock
  • 11:20
    Once Upon a Holiday
    12:50
    Holiday Crashers
  • 10:00
    Joe
    15:20
    Geen uitzending
  • 11:55
    Vik & Gert
    12:45
    De Tafel van de Week
  • 12:25
    Elsbeth
    14:10
    NCIS
  • 12:30
    Storage Wars
    13:25
    That '70s Show
  • 12:25
    Tot op het Bot: Het Rund
    12:45
    Lekker Lang Leven
  • 12:40
    Snapped
    16:45
    World's Most Evil Killers
  • 12:24
    Fleet TV
    12:53
    Z- Work different
  • 12:40
    Simple diy
    12:52
    Het appartement
  • 11:55
    Over (h)eerlijke groenten
    12:45
    Winters Grillen
  • 12:20
    Whitstable Pearl
    13:20
    Midsomer Murders
  • 11:50
    NCIS
    18:05
    Hudson & Rex
  • 12:20
    Sterren NL Top 25
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:40
    EO Metterdaad
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:30
    BarnKidz
    12:45
    Mega Mindy