'Hello' van Adele nieuwe #1 in Sky Radio Top 1000

De nieuwste editie van de Sky Top 1000, dé ultieme hitlijst samengesteld door de luisteraars van Sky Radio, is vanaf morgen weer te beluisteren. Dit jaar voert Adele de lijst aan met haar wereldhit 'Hello'. Met maar liefst dertien noteringen is de Britse superster bovendien uitstekend vertegenwoordigd in de Top 1000.
Ed Sheeran, vorig jaar nog op de eerste plaats met het nummer ‘Perfect’, doet het ook dit jaar weer goed met achttien noteringen. Hiermee mag hij zichzelf hofleverancier van de lijst noemen.
Hoogst genoteerd
De top vijf van de Sky Top 1000 bestaat dit jaar uit:
1. Hello - Adele
2. Perfect - Ed Sheeran
3. Bohemian Rhapsody - Queen
4. All I Want for Christmas - Mariah Carey
5. Viva la Vida – Coldplay
Dat Adele en Ed Sheeran dit jaar van stuivertje wisselen, kan zomaar eens te maken hebben met de uitverkochte concertreeks die Adele dit jaar gaf in München. Fragmenten van haar shows waren populair op sociale platformen TikTok en Instagram en dat zal de Sky-luisteraar wellicht niet zijn ontgaan.
Opvallend dit jaar is ook de hoogste nieuwe binnenkomer: de Amerikaanse zanger Mark Ambor scoort met zijn hit ‘Good to Be’ een mooie 25e plaats. Het nummer betekende voor hem in 2024 zijn doorbraak in Nederland. Naast internationale artiesten, zijn ook Nederlandse acts goed vertegenwoordigd in de lijst. Danny Vera's ‘Rollercoaster’ is met een dertiende plaats het hoogst genoteerde nummer van Nederlandse komaf. BLØF heeft met tien nummers de meeste Nederlandstalige noteringen.
Kerstklassiekers
Uiteraard heeft kerst een speciaal plekje in het hart van de Sky-luisteraar: Mariah Carey’s ‘All I Want for Christmas’ is met een vierde plek de hoogst genoteerde kerstplaat en natuurlijk kunnen ook ‘Driving Home For Christmas’ (332) van Chris Rea en ‘Last Christmas’ (521) van Wham! niet ontbreken. Luisteraars kunnen met deze nummers nu alvast in de feeststemming komen, voordat in december alweer Sky Radio The Christmas Station van start gaat.
Non-stop feel good
De Sky Radio Top 1000 werd vorig jaar in het leven geroepen ter ere van het 35-jarig bestaan van Sky Radio. Ook dit jaar konden luisteraars weer twee weken lang stemmen op hun favoriete nummers allertijden. Het resultaat is een muzikale reis door de tijd: een lijst die is gevuld met muziek die de Sky-luisteraar raakt, een speciale herinnering oproept, of die simpelweg een lach op hun gezicht tovert.
De Sky Top 1000 is van 28 september tot en met 4 oktober van 07:00 uur tot 19:00 uur te horen op Sky Radio.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: 6 en 7 mei 2026
- Een laatste groet aan Hans Otten: Play brengt zondag eerbetoon 'Helemaal Hans'
- Goedenavond Nederland dit seizoen om en om gepresenteerd door Welmoed Sijtsma en Sam Hagens
- Realityserie André Hazes dit najaar te zien bij Videoland en RTL 5
- Studio 100 en Radio 2 presenteren gloednieuwe feelgood musical vol nostalgie 'Hallo Radio 2!'
- Coaches Maarten & Dorothee ontdekken hun stoel voor de liveshows van The Voice: 'Nu voelt het voor echt'
- EO zendt 'Attenborough: Wild London' uit op 100e verjaardag van Sir David Attenborough
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': AOW-korting terecht of onterecht?
- Isabelle Beernaert zet de puntjes op de i in 'So You Think You Can Dance'
- Wining & dining met 'slechte urinestraal' en 'ammoniakgeur' in 'Celebrity MasterChef Vlaanderen'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Groeiend succes voor Kai Merckx op JOE: extra show op vrijdagochtend
- Qmusic brengt K3 en Donnie samen voor het Foute Anthem van 2026
- Luistercijfers: Beste aprilmaand ooit voor radio van DPG Media
- JOE-dj's Coen & Sander gaan de strijd aan met de swipe-verslaving en introduceren 'Mei Smartphonevrij'
Multimedia SPOTLIGHT
-
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand
Kijktip van de dag

Alex neemt contact op met de politie. Hij heeft cruciale informatie: er staat nóg een aanslag gepland, vandaag nog. Het team schakelt in hoogste versnelling, maar Commander Francis waarschuwt: vertrouw Alex niet te snel. Terwijl de seconden wegtikken, moet Lana beslissen hoeveel ze durft te geloven van een man die alles te verliezen heeft.
'Trigger Point', om 21.00 uur op VRT Canvas.



































