Helga van Leur, Sinan Can en Angélique Schmeinck te gast in 'Doorbakken'

dinsdag 7 januari 2020

In de derde aflevering van het MAX-programma 'Doorbakken', ontvangt presentator Irene Moors Helga van Leur, Sinan Can en Angélique Schmeinck.

'Doorbakken' is te zien op woensdag 8 januari om 21.30 uur op NPO 1.


Met haar gasten blikt Irene Moors terug op aflevering vier van 'Heel Holland Bakt', waarin het thema afgelopen zondag Fris & fruitig was. Deze week dient de dierentuin in Rhenen als 'Doorbakken'-decor; de plek waar ruim 280 kilogram fruit per dag gegeten wordt door de dieren.

Bakfan en meteoroloog Helga van Leur is te gast om te bespreken welke invloed het weer heeft op bakken in de tent. Ook schuift documentairemaker en journalist Sinan Can aan; hij kijkt graag naar 'Heel Holland Bakt' en praat er ook graag over mee.

Meesterkok Angélique Schmeinck gaat met de ingrediënten die afgelopen zondag in de tent zijn gebruikt aan de slag. Ze gaat een spectaculair fruitschilderij van vier meter breed maken.

Bakker Johan moest helaas de tent verlaten, maar gelukkig zien we hem terug in 'Doorbakken'. Johan krijgt bezoek van Robèrt; samen gaan ze aan de slag bij Johan thuis. Robèrt laat zien hoe je het beste een mooi soezendeeg maakt. Verder bezoekt Janny twee mannen in Rottterdam die iets heel bijzonders doen met afgekeurd fruit. Ze maken er leer van dat gebruikt wordt om tassen en schoenen van te maken. Daarnaast gaan Janny en Robèrt samen naar Limburg om het geheim achter de echte Limburgse vlaai te ontdekken.

'Doorbakken', woensdag 8 januari om 21.30 uur op NPO 1.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Reizen Waes: terug naar Oekraïne' (VRT 1)

Onderweg naar Oekraïne maakt Tom Waes enkele bijzondere stops. In Hasselt bijvoorbeeld, waar hij een Belgisch-Oekraïens koppel ontmoet dat elkaar leerde kennen dankzij 'Reizen Waes'. In Berlijn worden Tom en zijn ploeg herenigd met een gevlucht Oekraïens gezin dat ze leerden kennen tijdens hun vorige reis naar Oekraïne, zeven jaar geleden. Uiteindelijk steken Tom en zijn team in het Poolse Medyka de grens over naar Oekraïne. Daar bezoekt hij tijdens zijn eerste dagen onder andere een opleiding voor dronepiloten, net als het beroemde Lychakiv kerkhof in de stad Lviv. Een symbolische plek waar duizenden Oekraïense soldaten begraven liggen.

'Reizen Waes: Terug naar Oekraïne', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:00
    Sporza: Golf
    18:00
    VRT NWS Update
  • 08:00
    Lentebeelden
    16:55
    The Canary Islands
  • 16:15
    De Marsupilami's
  • 15:35
    Wie zoekt die wint
    16:45
    The Floor
  • 15:40
    De slechtste chauffeur van Nederland
    16:35
    Hollandse Makelaars Aan De Costa
  • 15:05
    Jumanji: Welcome to the Jungle
    17:05
    How I Met Your Mother
  • 15:50
    Airwolf
    16:55
    Police Interceptors
  • 15:45
    Accused
    16:35
    ER
  • 16:15
    SOS Piet
    18:50
    Hallo België!
  • 15:55
    De Container Cup
    18:55
    De Spor XL: kleine jongens dromen groot
  • 16:15
    The Spencer Sisters
    17:05
    Criminal Minds
  • 16:15
    3rd Rock From the Sun
    20:35
    The Specialist
  • 16:05
    Next Level Chef
    17:40
    Komen Eten
  • 16:10
    Killer at the Crime Scene
    20:30
    The British Airways Killer
  • 16:06
    Trends Talk
    16:38
    De CFO podcast
  • 16:21
    Mijn tuin
    17:00
    Concert
  • 16:00
    Vanavond bij ons
    16:40
    Guillaume's Paris
  • 15:05
    Murder in Provence
    17:00
    Murdoch Mysteries
  • 16:15
    NCIS: Los Angeles
    18:10
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 15:55
    25 jaar Musical Awards
    16:50
    André Rieu in het Wenen van Johann Strauss
  • 16:25
    Culture Bites
    16:51
    Socutera
  • 15:25
    Paddington 2
    17:00
    Topdoks