Helga van Leur, Sinan Can en Angélique Schmeinck te gast in 'Doorbakken'

dinsdag 7 januari 2020

In de derde aflevering van het MAX-programma 'Doorbakken', ontvangt presentator Irene Moors Helga van Leur, Sinan Can en Angélique Schmeinck.

'Doorbakken' is te zien op woensdag 8 januari om 21.30 uur op NPO 1.


Met haar gasten blikt Irene Moors terug op aflevering vier van 'Heel Holland Bakt', waarin het thema afgelopen zondag Fris & fruitig was. Deze week dient de dierentuin in Rhenen als 'Doorbakken'-decor; de plek waar ruim 280 kilogram fruit per dag gegeten wordt door de dieren.

Bakfan en meteoroloog Helga van Leur is te gast om te bespreken welke invloed het weer heeft op bakken in de tent. Ook schuift documentairemaker en journalist Sinan Can aan; hij kijkt graag naar 'Heel Holland Bakt' en praat er ook graag over mee.

Meesterkok Angélique Schmeinck gaat met de ingrediënten die afgelopen zondag in de tent zijn gebruikt aan de slag. Ze gaat een spectaculair fruitschilderij van vier meter breed maken.

Bakker Johan moest helaas de tent verlaten, maar gelukkig zien we hem terug in 'Doorbakken'. Johan krijgt bezoek van Robèrt; samen gaan ze aan de slag bij Johan thuis. Robèrt laat zien hoe je het beste een mooi soezendeeg maakt. Verder bezoekt Janny twee mannen in Rottterdam die iets heel bijzonders doen met afgekeurd fruit. Ze maken er leer van dat gebruikt wordt om tassen en schoenen van te maken. Daarnaast gaan Janny en Robèrt samen naar Limburg om het geheim achter de echte Limburgse vlaai te ontdekken.

'Doorbakken', woensdag 8 januari om 21.30 uur op NPO 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' (VTM GO+)

De zestienjarige Ellen worstelt met zichzelf en loopt weg van huis, vastbesloten om te verdwijnen. Haar ouders blijven wanhopig achter. De Cel Vermiste Personen start een zware zoektocht: hoe vind je iemand die niet gevonden wil worden?

'Goens docu: Cel Vermiste Personen ', om 22.05 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:10
    Hallo Kroket
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 07:20
    Samson en Marie
    05:25
    Geen uitzending
  • 07:00
    Move On
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:25
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:00
    Willy
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:40
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Joe
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    02:15
    Oep z'n bakkes
  • 06:45
    Good American Family
    02:20
    Geen uitzending
  • 06:55
    Heavy Rescue: 401
    02:20
    Geen uitzending
  • 07:20
    Property Brothers
    02:45
    A Place in the Sun
  • 07:10
    Without a Trace
    02:10
    Geen uitzending
  • 06:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:17
    De kunstenaar
    05:55
    Sixties To Six
  • 07:15
    Open Vuur
    02:20
    Foodies & The City
  • 06:35
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 07:05
    HPI
    02:25
    Below Deck Down Under
  • 07:15
    NOS Journaal 07.00 uur
    02:00
    NOS Journaal Laat
  • 07:15
    Tijd voor Max
    02:20
    Nieuwsuur
  • 07:15
    Billy de Cowboyhamster
    02:05
    Reizen Waes