'Heel Vlaanderen Bakt Kids' bijna van start bij MAX

vrijdag 24 juni 2022

MAX zendt het tweede seizoen van 'Heel Vlaanderen Bakt Kids' uit. Acht dappere amateurbakkers betreden de tent. Zes weken lang zal er een hevige bakstrijd plaatsvinden in de schaduw van het imposante Rubenskasteel in Elewijt.

In deze juniorbakwedstrijd gaan acht jonge bakkers het avontuur aan. Gedurende zes weken bakken zij de sterren van de hemel om juryleden Regula Ysewijn (culinair auteur en bekend van 'Bake Off Vlaanderen') en Dominique Persoone (chocolatier) ervan te overtuigen dat ze de beste juniorthuisbakker van Vlaanderen zijn. Vol verwachting kijken ze uit naar de smakelijke creaties die uit de ovens van deze nieuwe lichting bakkers zullen verschijnen. De presentatie is in handen van Jeroom Snelders.


Aflevering 1
Met knikkende knieën en tomeloos enthousiasme betreden de bakkers de tent. 'Ik ben één van de gelukkigste kinderen van de wereld. Mijn buik zit vol vlinders, niet van verliefdheid, maar van blijdschap', zegt Karsten (10). Jeroom knalt de eerste opdracht erin: vier emoji-koekjes. En emoties zijn er genoeg bij de kinderen. Een vergissing is snel gebeurd en bloemsuiker lijkt ook echt wel op bloem. 'Chips!', roept Marie-Julie (13) om daarna snel opnieuw te beginnen.

De bakkers leven zich nadien uit met een verrassingscake, die een persoonlijk kantje onthult. Zo is er Aure (11): skatergirl, vegan en niet op haar mondje gevallen. Of Lola (12), misschien wel het meest 'chill' van de groep. Ilias (13) laat zien dat hiphoppers ook kerkgangers kunnen zijn. Rebecca (15) is dan wel het zonnetje in huis, donkere wolken schuiven voorbij als blijkt dat haar oven niet aanstaat. Stan (15) wil graag winnen en steekt een verrassing van formaat in zijn taart. Tot slot is er nog Iben (15), die kerst en sushi als bij wonder weet te verenigen in zijn spektakelstuk.

'Heel Vlaanderen Bakt Kids' – Seizoen 2, vanaf 25 juni om 19.20 uur bij MAX op NPO Zapp.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Laatste Lach' - Donald en Janne (VRT 1)

In Wommelgem kent iedereen Donald (66) als de goedlachse friturist, die zelfs na twee maagomleidingoperaties ook nog eens het lekkerste ijs blijft draaien. Na dertig jaar hard werken in hun frituur droomden hij en zijn vrouw Lieve ervan meer tijd in Kreta door te brengen, waar ze hun hart verloren. Maar toen kreeg Donald een harde diagnose. Janne Desmet gaat mee op een van zijn laatste trips naar Kreta.

'De Laatste Lach', om 21.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:30
    VRT NWS Pano
    17:10
    Witse
  • 16:50
    VRT NWS Pano
    17:30
    The Price of Truth
  • 16:45
    Shaun het schaap
    16:55
    Where's Chicky?
  • 16:40
    Lisa
    17:15
    Vrederechters
  • 16:00
    Blind Getrouwd UK
    17:25
    B&B zoekt Lief NL: Winter
  • 16:20
    Chicago P.D.
    18:10
    How I Met Your Mother
  • 16:45
    MacGyver
    17:45
    Police Interceptors
  • 16:05
    Never Been Chris'd
  • 16:30
    Binnenstebuiten
    17:05
    SOS Piet
  • 16:40
    Huizenjagers
    17:35
    De Slimste Mens Ter Wereld
  • 16:05
    Castle
    17:50
    Elsbeth
  • 16:30
    That '70s Show
  • 16:20
    Property Brothers
    17:15
    Masterchef USA
  • 16:10
    My Name Is Reeva
    18:50
    The Killer in My Family
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:46
    Het appartement
    16:55
    Mannenverzorging
  • 16:50
    A la carte
    17:15
    Comfort Food
  • 16:00
    New Tricks
    17:05
    Death in Paradise
  • 16:00
    NCIS: Los Angeles
    16:55
    The Resident
  • 16:05
    Pauw & De Wit
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 16:30
    Per Seconde Wijzer
    16:57
    Politieke Partijen
  • 16:35
    Prinses Spiegelbelle
    16:55
    Dino Daan & Lucy