'Heel Holland Bakt' voor 'Missie 538': Robèrt van Beckhoven, K3 en Tess Milne duiken keuken in

woensdag 22 december 2021

Omdat de scholen dicht zijn roept Radio 538 alle kinderen en ouders op om koekjes te bakken en coronaproof te verkopen in de buurt. De opbrengst van de koekjes gaat naar 'Missie 538', de actieweek waarin de radiozender strijdt voor twaalf goede doelen.

Meester patissier Robèrt van Beckhoven heeft voor deze actie speciaal zijn recept voor de lekkerste zandkoekjes met Nederland gedeeld. Andere bekende Nederlanders als Charly Luske, Tess Milne, de meiden van K3 en natuurlijk de 538-dj’s doken al massaal de keuken in. En ook Tygo Gernandt steunt de actie en kocht koekjes voor het goede doel van zijn grootste fan.


Het grootste koekje van Nederland
Als onderdeel van de koekjesbakactie gaat reporter Iris Enthoven vanavond het grootste koekje van Nederland bakken bij ’t Stoepje in Spakenburg. Tussen 18.00 en 19.00 uur gaat zij samen met de bakker een koek’je’ van maar liefst 1 meter doorsnede bakken, met de smaak van haver en chocolade. Daarna wordt het enorme koekje geveild in de uitzending van Barend van Deelen, die vanaf 19.00 uur te horen is op Radio 538.

Regionaal initiatief groeit uit tot landelijke actie
De koekjesbakactie is ontstaan uit een regionale actie van de 8-jarige Koen uit ’t Goy. Hij bakt sinds afgelopen weekend sterrenkoekjes voor Stichting Babyspullen. Koen zijn initiatief is inmiddels uitgegroeid tot de grootste koekjesbakactie van Nederland. Iedereen die zich wil aansluiten, kan dat hier doen.

Over 'Missie 538'
Van vrijdag 17 tot en met vrijdag 24 december zet Radio 538 zich met twaalf missies in estafettevorm in voor verschillende goede doelen. De radiozender gelooft erin dat we met elkaar een groot verschil kunnen en moeten maken en probeert daarom in de week voor kerst zoveel mogelijk missies voor verschillende goede doelen te volbrengen. De dj’s van 538 schakelen hiervoor de hulp in van luisteraars en bekende vrienden van het station die samen met hen alles op alles gaan zetten om alle concrete missies in één week te voltooien. 'Missie 538' is van 17 tot en met 24 december live te volgen via Radio 538, TV 538, 538.nl, de social media kanalen en SBS6 (dagelijks van 14.00 uur tot 16.00 uur en op de finaledag tot 17.00 uur).


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:50
    Zig & Sharko
    02:00
    VRT NWS laat
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Zomerbeelden
  • 08:55
    Kleine dingen
    05:15
    Geen uitzending
  • 08:55
    Lolly's Weetjesschap
  • 02:10
    Geen uitzending
    09:50
    Rich Kids Go Skint
  • 06:00
    Qmusic
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:00
    Willy
    01:35
    Ozark Law
  • 08:50
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    01:15
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 08:55
    Friends
    02:05
    Geen uitzending
  • 08:25
    Seal Team
    02:45
    Geen uitzending
  • 08:45
    De Smaaktoerist
    02:40
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 08:25
    Without a Trace
    02:25
    Geen uitzending
  • 04:03
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:41
    Kan ik het ook?
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:45
    Veggie!
    02:20
    Open Vuur
  • 08:05
    Midsomer Murders
    02:00
    Agatha Christie's Marple
  • 08:40
    Scrubs
    02:20
    Grey's Anatomy
  • 08:40
    Goedemorgen Nederland
    02:10
    NOS WK Avond
  • 08:35
    MAX Geheugentrainer
    02:45
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:55
    Vegesauriërs
    05:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal