Hart of verstand volgen? Er worden moeilijke knopen doorgehakt in 'Boer zkt Vrouw'

zaterdag 30 april 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

In de aflevering van zondag 1 mei mogen de twee dames van Kim een date voor hem organiseren. Ginny bijt de spits af. Zij is hoefsmid en laat Kim een stukje van haar leefwereld zien.

Tijdens een paardenrit is het voor Kim het ideale moment om te polsen naar Ginny’s gevoelens, want: 'Het gevoel dat ik nu voor Ginny heb, met mijn verstand, is zo goed als perfect. Maar het verschil met Emi is dat ik voor haar meer aantrekkingskracht voel.'



Emi is niet van plan om zich zomaar gewonnen te geven. Ze organiseert een romantisch diner… in de hangar… met worst en stoemp. Maar dat is niet alles: ze laat ook een dansleraar komen die hen de eerste stapjes van de salsa aanleert. De vibe tussen hen beiden zit goed. Dat wordt dus nog een moeilijke beslissing voor Kim…

Ook in Vleteren moet een keuze gemaakt worden, want drie is teveel. Dina wil graag weten hoe de afgelopen dagen verlopen zijn. 'Heel intens en nogal heftig. Maar Cyriel is een man, een boer, een West-Vlaming: over zijn gevoelens zijn we niets te weten gekomen', klinkt het unaniem. Vooral Laura voelde heel weinig interesse en empathie vanwege Cyriel. Zij hakt dan ook zelf de knoop door en beslist de boerderij te verlaten.

Voor de individuele date neemt Els Cyriel mee voor een intieme activiteit waar het fijnere handwerk voor nodig is: pottenbakken. En de beroemde scène uit de film 'Ghost' mag daar natuurlijk niet bij ontbreken. Chloë kiest voor een sportieve date met Cyriel en gaat met hem fietsen. Net als Els, heeft ook zij geen idee waar ze staat. Cyriel was de afgelopen tijd erg gesloten en dat maakt het heel verwarrend voor beide meisjes.

In Lommel worstelt Elien al enkele dagen met zichzelf. Ze kan maar niet beslissen met wie ze verder wil: Stijn, Lorenz of Dries. Haar droom is om een partner te vinden die straks zal meestappen in het bedrijf, maar is dat ook waar haar hart naar verlangt? De knoop moet hoe dan ook doorgehakt worden en Dina wil weten hoe ze haar keuze gemaakt heeft. 'Ik heb gedacht aan wie ik het liefste zou vastpakken of een kus geven. Dat is wat de doorslag heeft gegeven: diegene bij wie ik het minste gevoel heb, die ga ik naar huis sturen', antwoordt Elien.

Amber heeft William meegenomen naar de kermis voor wat fun met hun tweetjes. 'A match made in heaven', verwoordt Amber hun momentje samen.

​Ook Titjana heeft een plan om William te strikken: ze nodigt hem uit in zijn eigen bar om cocktails te maken. Titjana neemt de touwtjes in handen en het is aan William om haar blindelings te vertrouwen. Maar ze blijft moeilijk te doorgronden. Zal dit zijn beslissing beïnvloeden?

Garry en Els zijn op romantische trip in Cadzand. Ze brengen hun eerste nacht samen door en een verliefde Garry verrast haar met een ontbijt op bed. Beiden hebben in het verleden al heel wat meegemaakt, maar de toekomst lacht hen inmiddels toe.

'Boer zkt Vrouw', zondag 1 mei om 19.55 uur bij VTM en ook op VTM GO.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Laura doet haar best om kalm te blijven nu ze via het nieuws vernomen heeft dat Ibrahim misschien nog leeft. Ze richt zich op de rechtszaak die op het punt staat te beginnen en de vele verhoren die ze daar zal ondergaan.

'Laura H.', om 22.05 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:25
    Sportweekend
    20:00
    Het weer
  • 19:57
    Het weer
    20:00
    Mussolini: Son Of The Century
  • 19:55
    Athleticus Urban Games
    20:00
    Geen uitzending
  • 19:55
    So You Think You Can Dance
    21:50
    Moordzaken: Liefde is geen Alibi
  • 19:55
    Smeris
    21:50
    De Trein
  • 19:40
    The Big Bang Theory
    20:35
    De Zonen van Van As - De Cross
  • 19:05
    All New Traffic Cops
    22:30
    Clear and Present Danger
  • 19:45
    ER
    00:35
    Geen uitzending
  • 19:55
    Hallo België!
    20:30
    SUPER 50
  • 19:55
    Café De Mol: Voorbeschouwing
    20:00
    De Mol
  • 19:30
    Criminal Minds
    20:25
    FBI: International
  • 19:30
    Family Matters
    20:35
    Cash Truck
  • 19:50
    Het Beste Bod
    20:35
    Bake Off Vlaanderen
  • 19:35
    Fear Thy Neighbour
    20:30
    Still Missing Morgan
  • 19:48
    CEO van mijn leven
    20:15
    De CFO podcast
  • 19:57
    Tooldokter
    20:00
    Sunset Boulevard
  • 19:50
    Vlaamse Klassiekers
    20:40
    Taste of Australia met Hayden Quinn
  • 19:05
    Whitstable Pearl
    20:00
    Harry Wild
  • 19:00
    The Resident
    20:00
    Bob's Burgers
  • 18:55
    NOS Studio Sport Voetbal
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:30
    Vroege Vogels
    20:20
    De vrouwen van ..
  • 19:45
    3 Op Reis
    20:25
    Nachtdieren USA