Hart of verstand volgen? Er worden moeilijke knopen doorgehakt in 'Boer zkt Vrouw'

In de aflevering van zondag 1 mei mogen de twee dames van Kim een date voor hem organiseren. Ginny bijt de spits af. Zij is hoefsmid en laat Kim een stukje van haar leefwereld zien.
Tijdens een paardenrit is het voor Kim het ideale moment om te polsen naar Ginny’s gevoelens, want: 'Het gevoel dat ik nu voor Ginny heb, met mijn verstand, is zo goed als perfect. Maar het verschil met Emi is dat ik voor haar meer aantrekkingskracht voel.'
Emi is niet van plan om zich zomaar gewonnen te geven. Ze organiseert een romantisch diner… in de hangar… met worst en stoemp. Maar dat is niet alles: ze laat ook een dansleraar komen die hen de eerste stapjes van de salsa aanleert. De vibe tussen hen beiden zit goed. Dat wordt dus nog een moeilijke beslissing voor Kim…
Ook in Vleteren moet een keuze gemaakt worden, want drie is teveel. Dina wil graag weten hoe de afgelopen dagen verlopen zijn. 'Heel intens en nogal heftig. Maar Cyriel is een man, een boer, een West-Vlaming: over zijn gevoelens zijn we niets te weten gekomen', klinkt het unaniem. Vooral Laura voelde heel weinig interesse en empathie vanwege Cyriel. Zij hakt dan ook zelf de knoop door en beslist de boerderij te verlaten.
Voor de individuele date neemt Els Cyriel mee voor een intieme activiteit waar het fijnere handwerk voor nodig is: pottenbakken. En de beroemde scène uit de film 'Ghost' mag daar natuurlijk niet bij ontbreken. Chloë kiest voor een sportieve date met Cyriel en gaat met hem fietsen. Net als Els, heeft ook zij geen idee waar ze staat. Cyriel was de afgelopen tijd erg gesloten en dat maakt het heel verwarrend voor beide meisjes.
In Lommel worstelt Elien al enkele dagen met zichzelf. Ze kan maar niet beslissen met wie ze verder wil: Stijn, Lorenz of Dries. Haar droom is om een partner te vinden die straks zal meestappen in het bedrijf, maar is dat ook waar haar hart naar verlangt? De knoop moet hoe dan ook doorgehakt worden en Dina wil weten hoe ze haar keuze gemaakt heeft. 'Ik heb gedacht aan wie ik het liefste zou vastpakken of een kus geven. Dat is wat de doorslag heeft gegeven: diegene bij wie ik het minste gevoel heb, die ga ik naar huis sturen', antwoordt Elien.
Amber heeft William meegenomen naar de kermis voor wat fun met hun tweetjes. 'A match made in heaven', verwoordt Amber hun momentje samen.
Ook Titjana heeft een plan om William te strikken: ze nodigt hem uit in zijn eigen bar om cocktails te maken. Titjana neemt de touwtjes in handen en het is aan William om haar blindelings te vertrouwen. Maar ze blijft moeilijk te doorgronden. Zal dit zijn beslissing beïnvloeden?
Garry en Els zijn op romantische trip in Cadzand. Ze brengen hun eerste nacht samen door en een verliefde Garry verrast haar met een ontbijt op bed. Beiden hebben in het verleden al heel wat meegemaakt, maar de toekomst lacht hen inmiddels toe.
'Boer zkt Vrouw', zondag 1 mei om 19.55 uur bij VTM en ook op VTM GO.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Arthur staat oog in oog met jeugdidool Dan Karaty in 'So You Think You Can Dance'
- Nieuwe dramaserie 'Mocros' - gegarandeerd maffiavrij bij BNNVARA
- De allerlaatste Blind Auditions: wie claimt de laatste tickets voor de spannende Big Battles in' The Voice'?
- Kijkcijfers: vrijdag 27 en zondag 29 maart 2026
- Van 'Wittekerke' en 'De Kotmadam' naar 'Familie': Nicoline Dossche maakt haar opwachting in 'Familie'
- Karine Klaassen gaat 'Op een Ander' in de Ballroom scene
- Oproep rond ernstig mishandelde vrouw in 'Opsporing Verzocht'
- Roosje Pertz serveert nostalgisch communiefeest in 'Komen Eten'
- Dit staat op stapel bij STAR Channel in april
- Van verborgen schatten tot historische moordzaken in april op The HISTORY Channel
- Qmusic-ochtendshow 'Mattie & Marieke' start ruim anderhalf uur te laat door zomertijd
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit De Lèghe Polder in Beuningen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Rene van Kooten in 'FM op 5'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100!
Kijktip van de dag

Na een melding van een overval snellen Ken en Yves ter plaatse, maar het slachtoffer is spoorloos. Kevin en Feline onderzoeken oplichting waarbij een vrouw duizenden euro's verloor. Simon en Lauranne reageren op een melding over een gevonden pistool.
'Helden van hier: Politie Aalst', om 20.35 uur op VTM.



































