Harry de Winter presenteert laatste serie 'Wintertijd'

vrijdag 11 maart 2022

Bijna 23 jaar na de start van het programma 'Wintertijd' keert Harry de Winter nog één keer terug met een nieuwe serie bij Omroep MAX. Met Maarten van Rossem, Chantal Janzen, Jan Slagter en Hedy d'Ancona neemt hij de soundtrack van hun leven door.

In de laatste aflevering zijn de rollen omgedraaid en vertelt Harry zelf zijn levensverhaal aan Jeroen Pauw, compleet met zijn favoriete muziek. 'Wintertijd' is wekelijks te zien vanaf zaterdag 12 maart om 22.05 uur op NPO 2.


In 1999, het jaar waarin hij 50 werd, begon Harry met 'Wintertijd'. Na ruim 20 jaar achter de schermen actief te zijn geweest als televisieproducent nam hij plaats vóór de camera’s. In Wintertijd spreekt hij met zijn gasten over de soundtrack van hun leven: welke muziek was op welk moment belangrijk en waarom. Uiteraard geïllustreerd met de mooiste registraties uit het wereldarchief.

Omdat muziek emotie is, krijgt de kijker vaak een heel andere kant van Harry’s gasten te zien. Zo’n 180 prominenten uit binnen- en buitenland dompelden zich onder in het warme bad van herinneringen aan het oeuvre van het ouderlijk huis, eerste gekochte singletjes, liedjes behorend bij (on)gelukkige liefdes, et cetera. Onder hen: Paul Witteman, Matthijs van Nieuwkerk, André van Duin, Linda de Mol, John de Mol, André Hazes, Harry Mulisch, Theo van Gogh, Arjen Lubach, Youp van ’t Hek, schrijversechtpaar Nicci French, Cliff Richard en de voltallige Golden Earring.

Harry de Winter: 'Op mijn leeftijd ga je meer nadenken over de zin en het doel van het leven. Daar wil ik het met mijn gasten uitvoeriger over hebben. Je wordt filosofischer en daarmee wordt Wintertijd ook meer bespiegelend. Ik verheug me enorm op deze laatste serie en ik waardeer het zeer dat Maarten, Chantal, Jan, Hedy en Jeroen eraan meewerken. Wat mij betreft wordt het de mooiste en echt de laatste. Ik heb besloten om me vanaf nu helemaal aan mijn kunst te wijden.'

'Wintertijd' is een coproductie van Omroep MAX met Sarphati Media Producties.

'Wintertijd', vanaf zaterdag 12 maart om 22.05 uur bij NPO 2.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Alex neemt contact op met de politie. Hij heeft cruciale informatie: er staat nóg een aanslag gepland, vandaag nog. Het team schakelt in hoogste versnelling, maar Commander Francis waarschuwt: vertrouw Alex niet te snel. Terwijl de seconden wegtikken, moet Lana beslissen hoeveel ze durft te geloven van een man die alles te verliezen heeft.

'Trigger Point', om 21.00 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:25
    Van Vlees en Bloed
    22:20
    Loslopend wild
  • 21:45
    All of Us Strangers
    23:30
    Het weer
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:55
    Gooische Vrouwen
    23:00
    Sergio Over De Grens
  • 22:10
    The Italian Job
    00:15
    Mee met de Flikken
  • 20:30
    Spider-Man: Homecoming
    22:45
    I Still Know What You Did Last Summer
  • 21:35
    Police Interceptors
    22:30
    Emmanuelle, l'Antivierge
  • 22:05
    S.W.A.T.
    00:25
    Suits
  • 21:45
    Nonkel Jef
    22:15
    De Planckaerts
  • 22:10
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    00:15
    Achter de schermen
  • 22:00
    NCIS
    22:45
    Criminal Minds
  • 20:35
    Tom Clancy's Without Remorse
  • 22:05
    Zo Man Zo Vrouw
    23:00
    The Real Housewives: Ultimate Girls Trip
  • 22:10
    Murder in a Small Town
    23:45
    My Life is Murder
  • 21:51
    De CFO podcast
    22:23
    CEO van mijn leven
  • 21:55
    Het zelfbouwhuis
    22:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 21:40
    Becoming Meewis
    22:25
    De Smaaktoerist
  • 21:00
    Foyle's War
  • 21:55
    Bob's Burgers
  • 21:25
    Even tot hier
    22:25
    Jan-Willem Ruimt Op!
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:35
    Dit is de Week
  • 22:05
    Kind
    23:30
    First Dates