Happy Hooker Xaviera Hollander in nieuwe aflevering van 'De TinekePodcast'

vrijdag 3 september 2021

In het tweede seizoen van 'De TinekePodcast' van MAX-dj Tineke de Nooij geeft Tineke wederom een kijkje in haar leven.

De podcast zit vol verhalen en anekdotes waarbij Tineke vertelt over wat haar bezighoudt: haar familie, haar katten, de dingen waar ze zich over verbaast en verwondert, de actualiteiten, herinneringen aan oud-collega’s en maatschappelijke thema’s. Dit keer gaat Tineke in gesprek met Xaviera Hollander.


Een aantal jaar geleden, toen Tineke in Zuid-Afrika was, werd ze ineens gebeld. Een vrouwenstem zei: 'Goedenavond, ik ben Xaviera Hollander en ik heb jouw nummer gekregen van Susan en die zei tegen mij 'Als je nou eens naar de westkust gaat, daar woont Tineke de Nooij en die organiseert regelmatig concerten op de boerderij van vrienden en dat is heel leuk om bij te zijn'.' Dus Xaviera vroeg Tineke of ze kon langskomen.

Xaviera kwam met haar man Philip op de boerderij logeren. Het hele dorp stond op z’n kop. Alle grijze mannen wisten zich nog het boek van The Happy Hooker uit de jaren 70 te herinneren. Xaviera maakte een verpletterende indruk.

Via internet heeft Tineke nog af en toe contact met Xaviera. Ze woont met Philip in Amsterdam en daar hebben ze een bed & breakfast. Philip runt deze en Xaviera schrijft. In 1971 werd ze wereldberoemd met haar boek The Happy Hooker over haar werk als prostituee, waar miljoenen exemplaren van werden verkocht. En 35 jaar lang had ze een veelgelezen seksadviesrubriek in het maandblad Penthouse. Ze is nu 78, vindt zichzelf veel te dik, maar ze is nog even mooi en zit nog boordevol plannen.

Nieuwe afleveringen zijn op MAX Vandaag, in de NPO Radio 5-app en via de bekende streamingdiensten te beluisteren.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Brieven aan Samson' (Play)

Viktor begint zijn zoektocht met een foto van een meisje op de schoot van Grote Smurf. Ook een echte kerstkaart die jaren geleden werd verzonden, vindt zijn weg terug naar zijn oorspronkelijke eigenaar. En twee zussen krijgen onverwacht bezoek van Viktor.

'Brieven aan Samson', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    11:00
    Lentebeelden
  • 09:00
    Lentebeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 10:55
    Vos en Haas
    11:05
    Kaatjes Kameraadjes
  • 09:40
    Geen uitzending
    11:50
    Familie
  • 02:00
    Geen uitzending
    12:30
    Urk!
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:30
    Bel-Air
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:35
    Baywatch Hawaii
  • 08:50
    Geen uitzending
    16:10
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    12:35
    Huizenjagers
  • 10:40
    Sullivan's Crossing
  • 10:50
    Pawn Stars
    11:15
    Geen uitzending
  • 10:15
    Love Triangle Australia
    11:15
    Million Dollar Listing Los Angeles
  • 10:55
    Snapped: Killer Couples
    11:35
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 10:52
    Mijn tuin
    11:13
    Het appartement
  • 10:40
    Becoming Meewis
    11:20
    Sarah's Sweet Table
  • 10:10
    Murdoch Mysteries
    11:05
    Death in Paradise
  • 10:50
    Storage Wars
    11:15
    First Dates Australia
  • 10:45
    NOS Journaal
    11:15
    Tijd voor Max
  • 10:40
    Noord-Zuid-Oost-West
    11:20
    BinnensteBuiten
  • 10:50
    Hoi Duggee
    11:00
    Lena's dieren