Happy Hooker Xaviera Hollander in nieuwe aflevering van 'De TinekePodcast'

vrijdag 3 september 2021

In het tweede seizoen van 'De TinekePodcast' van MAX-dj Tineke de Nooij geeft Tineke wederom een kijkje in haar leven.

De podcast zit vol verhalen en anekdotes waarbij Tineke vertelt over wat haar bezighoudt: haar familie, haar katten, de dingen waar ze zich over verbaast en verwondert, de actualiteiten, herinneringen aan oud-collega’s en maatschappelijke thema’s. Dit keer gaat Tineke in gesprek met Xaviera Hollander.


Een aantal jaar geleden, toen Tineke in Zuid-Afrika was, werd ze ineens gebeld. Een vrouwenstem zei: 'Goedenavond, ik ben Xaviera Hollander en ik heb jouw nummer gekregen van Susan en die zei tegen mij 'Als je nou eens naar de westkust gaat, daar woont Tineke de Nooij en die organiseert regelmatig concerten op de boerderij van vrienden en dat is heel leuk om bij te zijn'.' Dus Xaviera vroeg Tineke of ze kon langskomen.

Xaviera kwam met haar man Philip op de boerderij logeren. Het hele dorp stond op z’n kop. Alle grijze mannen wisten zich nog het boek van The Happy Hooker uit de jaren 70 te herinneren. Xaviera maakte een verpletterende indruk.

Via internet heeft Tineke nog af en toe contact met Xaviera. Ze woont met Philip in Amsterdam en daar hebben ze een bed & breakfast. Philip runt deze en Xaviera schrijft. In 1971 werd ze wereldberoemd met haar boek The Happy Hooker over haar werk als prostituee, waar miljoenen exemplaren van werden verkocht. En 35 jaar lang had ze een veelgelezen seksadviesrubriek in het maandblad Penthouse. Ze is nu 78, vindt zichzelf veel te dik, maar ze is nog even mooi en zit nog boordevol plannen.

Nieuwe afleveringen zijn op MAX Vandaag, in de NPO Radio 5-app en via de bekende streamingdiensten te beluisteren.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' (VTM)

Na meer dan tien jaar is 'So You Think You Can Dance' terug. Ambitieuze dansers uit Vlaanderen en Nederland zetten alles op alles om de jury te overtuigen. Ze worden opgevangen door Wendy Van Dijk en Laura Tesoro, maar al snel is het tijd voor hun grote moment. Met een eigen choreografie tonen ze hun talent in hun favoriete dansstijl. De jury, met Dan Karaty, Nora Monsecour en Kenzo Alvares, kijkt scherp toe. Wie maakt indruk en wie moet zijn droom meteen opbergen?

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:30
    Sporza: Parijs - Nice
    17:00
    Sporza: Paralympics Milaan Cortina 2026
  • 11:20
    Winterbeelden
    16:35
    Rebirth
  • 16:05
    Mega Mindy
    16:30
    De mooiste sprookjes
  • 16:05
    Florentina
    16:40
    Cheers
  • 16:00
    Meiden die rijden
    16:55
    Waar is Mijn Erfenis
  • 15:00
    Mission: Impossible -- Ghost Protocol
    17:20
    The Big Bang Theory
  • 16:05
    Baywatch Hawaii
    17:00
    All New Traffic Cops
  • 15:50
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
    16:40
    ER
  • 16:10
    Geen uitzending
    16:40
    SOS Piet
  • 15:40
    Komen Eten
    20:00
    Konvooi
  • 15:45
    C.S.I. New York
    16:40
    Criminal Minds
  • 16:05
    Family Matters
    19:20
    Orlando Bloom: To the Edge
  • 15:55
    Retour Masters
    17:45
    Het Beste Bod
  • 15:30
    Cold Case Killers
    20:30
    The Push
  • 15:54
    Z-Weekoverzicht
    16:28
    Trends Talk
  • 16:08
    De tip
    17:00
    Concert
  • 16:00
    Guillaume's Paris
  • 15:30
    The Chelsea Detective
    17:20
    Murdoch Mysteries
  • 15:20
    NCIS: Los Angeles
    18:05
    Hudson & Rex
  • 15:00
    NOS Studio Sport Live
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 15:25
    De Joodse wereld: Freud, de buitenstaander
    16:25
    Iedereen Verlicht
  • 15:30
    Herrie in huis
    16:50
    Klaas Kan Alles Kort