Happy Hooker Xaviera Hollander in nieuwe aflevering van 'De TinekePodcast'

vrijdag 3 september 2021

In het tweede seizoen van 'De TinekePodcast' van MAX-dj Tineke de Nooij geeft Tineke wederom een kijkje in haar leven.

De podcast zit vol verhalen en anekdotes waarbij Tineke vertelt over wat haar bezighoudt: haar familie, haar katten, de dingen waar ze zich over verbaast en verwondert, de actualiteiten, herinneringen aan oud-collega’s en maatschappelijke thema’s. Dit keer gaat Tineke in gesprek met Xaviera Hollander.


Een aantal jaar geleden, toen Tineke in Zuid-Afrika was, werd ze ineens gebeld. Een vrouwenstem zei: 'Goedenavond, ik ben Xaviera Hollander en ik heb jouw nummer gekregen van Susan en die zei tegen mij 'Als je nou eens naar de westkust gaat, daar woont Tineke de Nooij en die organiseert regelmatig concerten op de boerderij van vrienden en dat is heel leuk om bij te zijn'.' Dus Xaviera vroeg Tineke of ze kon langskomen.

Xaviera kwam met haar man Philip op de boerderij logeren. Het hele dorp stond op z’n kop. Alle grijze mannen wisten zich nog het boek van The Happy Hooker uit de jaren 70 te herinneren. Xaviera maakte een verpletterende indruk.

Via internet heeft Tineke nog af en toe contact met Xaviera. Ze woont met Philip in Amsterdam en daar hebben ze een bed & breakfast. Philip runt deze en Xaviera schrijft. In 1971 werd ze wereldberoemd met haar boek The Happy Hooker over haar werk als prostituee, waar miljoenen exemplaren van werden verkocht. En 35 jaar lang had ze een veelgelezen seksadviesrubriek in het maandblad Penthouse. Ze is nu 78, vindt zichzelf veel te dik, maar ze is nog even mooi en zit nog boordevol plannen.

Nieuwe afleveringen zijn op MAX Vandaag, in de NPO Radio 5-app en via de bekende streamingdiensten te beluisteren.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Welkom Aan Boord' (VTM)

Cynthia vliegt vol enthousiasme naar New York met vriendin Nora Gharib, terwijl hoofdstewardess Katrien een vlucht naar Lourdes begeleidt met veel rolstoelgebruikers. Axelle vliegt intussen mee naar Barcelona, waar een koppel hun zestigjarig huwelijk viert.

'Welkom aan Boord', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:40
    Journaallus
    07:00
    Karrewiet met VGT
  • 00:15
    De popcast
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:00
    Geen uitzending
    07:00
    Sam & Julia
  • 23:55
    Chicago Med
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 00:35
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
    03:00
    Geen uitzending
  • 00:30
    The Big Bang Theory
    11:50
    Geen uitzending
  • 00:35
    Xena: Warrior Princess
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:05
    Buffy the Vampire Slayer
    09:00
    Geen uitzending
  • 00:30
    The Golden Girls
    06:00
    Joe
  • 00:20
    De Tafel van Gert
    06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
  • 00:15
    New Girl
    06:45
    Friends
  • 23:25
    See
    14:00
    The First 48 Presents Critical Minutes
  • 00:20
    The Real Housewives of Amsterdam
    12:45
    Embarrassing Bodies
  • 00:15
    Family Law
    12:20
    Vanished: The Lucie Blackman Mystery
  • 00:12
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:25
    De ambachter
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 00:30
    Meesterlijke Klassiekers
    06:45
    Bon Appetit
  • 00:10
    Unforgotten
    06:55
    Death in Paradise
  • 00:25
    The Resident
    12:45
    Storage Wars
  • 23:50
    Eva
    13:00
    NOS Journaal
  • 00:31
    De Nachtzoen
    13:00
    NOS Journaal
  • 00:15
    Vier handen op één buik
    12:55
    Saïd & Anna