Happy Hooker Xaviera Hollander in nieuwe aflevering van 'De TinekePodcast'

vrijdag 3 september 2021

In het tweede seizoen van 'De TinekePodcast' van MAX-dj Tineke de Nooij geeft Tineke wederom een kijkje in haar leven.

De podcast zit vol verhalen en anekdotes waarbij Tineke vertelt over wat haar bezighoudt: haar familie, haar katten, de dingen waar ze zich over verbaast en verwondert, de actualiteiten, herinneringen aan oud-collega’s en maatschappelijke thema’s. Dit keer gaat Tineke in gesprek met Xaviera Hollander.


Een aantal jaar geleden, toen Tineke in Zuid-Afrika was, werd ze ineens gebeld. Een vrouwenstem zei: 'Goedenavond, ik ben Xaviera Hollander en ik heb jouw nummer gekregen van Susan en die zei tegen mij 'Als je nou eens naar de westkust gaat, daar woont Tineke de Nooij en die organiseert regelmatig concerten op de boerderij van vrienden en dat is heel leuk om bij te zijn'.' Dus Xaviera vroeg Tineke of ze kon langskomen.

Xaviera kwam met haar man Philip op de boerderij logeren. Het hele dorp stond op z’n kop. Alle grijze mannen wisten zich nog het boek van The Happy Hooker uit de jaren 70 te herinneren. Xaviera maakte een verpletterende indruk.

Via internet heeft Tineke nog af en toe contact met Xaviera. Ze woont met Philip in Amsterdam en daar hebben ze een bed & breakfast. Philip runt deze en Xaviera schrijft. In 1971 werd ze wereldberoemd met haar boek The Happy Hooker over haar werk als prostituee, waar miljoenen exemplaren van werden verkocht. En 35 jaar lang had ze een veelgelezen seksadviesrubriek in het maandblad Penthouse. Ze is nu 78, vindt zichzelf veel te dik, maar ze is nog even mooi en zit nog boordevol plannen.

Nieuwe afleveringen zijn op MAX Vandaag, in de NPO Radio 5-app en via de bekende streamingdiensten te beluisteren.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Flikken Maastricht' (AVROTROS)

Vreemdgaan leidt in de drugswereld meteen tot afrekeningen. Ook onschuldigen zijn niet veilig voor hun wraak. Wolfs en Eva achterhalen de gebeurtenissen en blijven zitten met een bijzondere getuige, die bij gebrek aan beter een kamer krijgt in De Ponti. Marion en Romeo krijgen te maken met agressieve, homofobe mensen. Vooral Marion is niet zomaar van ze af.

'Flikken Maastricht', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:15
    Thuis
    20:40
    Flikken Maastricht
  • 20:30
    Het weer
    20:35
    De Afspraak op vrijdag
  • 20:00
    Halve Finale Koningin Elisabethwedstrijd cello 2026
    22:55
    VRT NWS journaal met VGT
  • 20:00
    Familie
    20:35
    The Voice van Vlaanderen
  • 20:30
    White House Down
    22:50
    Central Intelligence
  • 20:10
    The Big Bang Theory
    20:35
    Johnny English Strikes Again
  • 19:40
    Police Interceptors
    20:35
    The Interpreter
  • 20:00
    S.W.A.T.
    20:50
    Narcos
  • 20:05
    Ramona
    20:35
    Columbo
  • 20:00
    De Tafel van de Week
    20:35
    Kong: Skull Island
  • 19:40
    FBI: International
    20:35
    Matlock
  • 19:35
    Dover 24/7
    20:35
    The Sentinel
  • 19:45
    Chateau Meiland
    20:35
    Junior Bake Off Vlaanderen
  • 20:30
    The Toolbox Murders
    22:10
    Without a Trace
  • 20:23
    Trends Talk
    21:00
    Z-Nieuws
  • 20:14
    Het zelfbouwhuis
    20:55
    Crooner
  • 20:10
    Karola's Kitchen
  • 20:05
    Hudson & Rex
    21:00
    Lynley
  • 19:45
    NCIS: Los Angeles
    20:35
    NCIS
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:35
    Ik Vertrek
  • 20:25
    2 voor 12
    21:05
    Café Kockelmann
  • 20:25
    Het Grote Songfestivalfeest
    22:05
    Abba Silver, Abba Gold