Hans en Jouke maken hun definitieve keuze in 'Boer zoekt Vrouw'

Bij 'Boer zoekt Vrouw' naderen de definitieve keuzemomenten voor de boeren. Dat zorgt voor slapeloze nachten en zenuwen bij zowel boeren als de logé(e)s.
Boerin Janine en Christiaan zijn beiden terughoudend en om dat te doorbereken hebben ze afgesproken elkaar meer op te zoeken. Christiaan laat zien wie hij is en Janine merkt dat ze zelf afstand bewaart om niet gekwetst te worden. Met Sander lopen de gesprekken iets meer vanzelf, het voelt voor hem het alweer meer vertrouwd dan een paar dagen geleden.
Boer Jouke laat aan Lotte en Karlijn zien dat hij ze allebei leuk vindt. Ze hebben geen idee wie hij gaat kiezen, vinden hem maar lastig te peilen. En ze vinden hem warm, lief en stoer en zijn allebei gecharmeerd van hem en willen graag op de boerderij blijven. Het is spannend, met wie ziet Jouke een toekomst voor zich?
Bij boer Rob zit de sfeer er alweer goed in en wordt er gedanst in de keuken. Wendy vindt het supergezellig met Rob. Ze kunnen veel met elkaar bespreken en dat doet haar goed. Ze voelt alleen niet de vlinders waar ze wel naar op zoek is. Rob, Sonja en Wendy gaan wandelen en genieten van de natuur.
Voor boer Evert en de dames is het een spannende dag. Vandaag maakt hij zijn definitieve keuze: met wie gaat hij een weekend weg? Nans merkt dat Evert het spannend vindt en daarom nog stiller is dan anders: 'Het is wel een walnoot die je moet kraken.' Maud schrijft Evert een brief om zo haar gevoel met hem te delen, raakt het hem als ze deze voorleest?
Annette is in haar eentje bij boer Hans gebleven na het vertrek van Dinie. Ze nemen de tijd om elkaar echt beter te leren kennen en te ontdekken of ze samen op citytrip willen. Hans ziet dat wel zitten: 'Het voelt goed. Ik heb het idee dat we naar elkaar toe groeien.' Hans zoekt duidelijk toenadering. Hoe vindt Annette dat? Gaan ze een weekendje weg?
'Boer zoekt Vrouw', zondag 24 april om 20.25 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Belangrijke mededeling voor de 'Thuis'-fans!
- 'Tien Om Te Zien' gaat ‘back to the 90s’ met groots concert in de AFAS Dome
- De dag dat ik mijn vrouw verloor aan een depressie: nieuwe docuserie KRO-NCRV
- Zapp Zomerfeest keert terug met indrukwekkende line-up
- Ketnet lanceert 'No Yap!' onderzoeksmagazine voor én door kinderen
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Nieuwe 'Blind Gekocht'-zoektocht dreigt te mislukken: 'Hun droomwoning bestaat niet'
- Joke Devynck dinsdag in 'Door de Bomen'
- Zomerse avonturen in juni op Cartoon Network
- Juni wordt één groot kijkfeest met je favoriete Cartoonito-vrienden
- Cathérine Moerkerke duikt in de wereld van protestsongs met ‘Sunday Bloody Sunday’ bij Willy
- Nostalgie Plus katapulteert Vlaanderen een hele maand lang terug naar de seventies
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Maastricht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video
Kijktip van de dag

Joke Devynck stapt het bos in op een vreemd moment in haar leven. Tien dagen eerder stond de tijd voor haar stil toen haar papa plots overleed. Nog geen twee jaar na het verlies van haar mama voelt ze zich voor het eerst in haar leven een wees. De natuur zet haar zintuigen op scherp en in de stilte van het bos vindt ze de rust om haar diepe verdriet toe te laten. Maar door de milde herinnering aan haar vrije kindertijd overvalt haar vooral een gevoel van grote dankbaarheid.
'Door de Bomen', om 20.40 uur op VRT 1.



































