Guus Meeuwis en Acda en de Munnik brengen eerste stem uit voor 'Sky Radio Christmas Top 50'

De eerste stem voor de 'Sky Radio Christmas Top 50' werd vanmorgen uitgebracht door Guus Meeuwis en Acda en de Munnik, die unaniem kozen voor het nummer 'Fairytale of New York' van The Pogues.
Samen met de Sky Radio Kerstman stonden de drie heren, die net een eigen kerstnummer uit hebben gebracht, vanmorgen vroeg in de kerststudio van de non-stop radiozender. Met hun stem is de stemperiode van de 'Sky Radio Christmas Top 50' officieel geopend. Luisteraars kunnen tot en met 12 december online hun stem uitbrengen en stellen zo dé kerst-hitlijst van het jaar samen. De 'Sky Radio Christmas Top 50' is op 15 december voor het eerst te horen van 14.00 uur tot 18.00 uur op 'Sky Radio The Christmas Station'.
Voor Thomas Acda is het duidelijk: kerst betekent krentenwegge. Heel veel krentenwegge. En ook voor Guus Meeuwis is kerst onlosmakelijk verbonden met lekker eten: 'Drie dagen lang koken. Niets leuker dan voor heel veel mensen heel lekker eten te maken.' En natuurlijk is bij elkaar zijn waar het dan uiteindelijk allemaal om draait. 'The most wonderful time of the year, waar je elkaar opzoekt en tijd met elkaar doorbrengt', voegt Paul de Munnik toe.
De drie heren brachten dit jaar samen de kerstsingle ‘Hoe dan ook’ uit en hopen natuurlijk dat het nummer gelijk hoog binnenkomt in de 'Christmas Top 50'. Als hun persoonlijke favoriet noemen ze unaniem ‘Fairytale of New York’ van The Pogues, de band wiens leadzanger Shane MacGowan vorige week overleed. Het nummer haalde tot dusver nog nooit de 'Christmas Top 50'... Misschien nu dan toch?
De 'Sky Radio Christmas Top 50' in geluid én beeld.
De kerst hitlijst is voor het eerst te horen op vrijdag 15 december van 14.00u tot 18.00u. De lijst wordt herhaald op vrijdag 22 december van 12.00u tot 16.00u, op maandag 25 december van 12.00u tot 15.00u en op dinsdag 26 december van 17.00u tot 20.00u.
En voor wie nog op zoek is naar de beste televisiezender tijdens de feestdagen is er ook goed nieuws: De 'Sky Radio Christmas Top 50' wordt dit jaar op eerste en tweede kerstdag uitgezonden op Net 5! Met de radio op Sky en de televisie op Net 5 is christmas all around en gaat de ultieme kerstsfeer geen moment verloren.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Fantastische Europa League-finale voor heel Nederland gratis te zien bij Ziggo Sport
- Musical Awards Gala 2026 woensdag op NPO 1
- ‘VRT NWS Laat’ verdwijnt: focus verschuift naar Journaal van 19 uur
- Kijkcijfers: 15, 16 en 17 mei 2026
- Drama, glitter en onthullingen: 'The Real Housewives of Antwerp' sluiten seizoen 2 af met spannende reünie
- Van een 'sekstafette' tot trouwen met een algoritme: 'Ze Zeggen Dat' test de orgasmekloof en AI-liefde
- De jury van 'Huis Gemaakt' is streng in Langdorp: 'Boring as hell'
- VRT NWS 'Pano' onderzoekt: De Anderlechtse Haard
- Slachtoffers, familie en speciale eenheden blikken voor het eerst terug op 'Die ochtend in Ede'
- Klassenstrijd in halve finale 'MasterChef': 'Moeten wij nu kinderen in de pan hakken?'
- Tweede speeldag Qmusic-strijd 'Mattie versus Marieke' barst spectaculair los op 34,6 meter hoge klimmuur
- Mattie versus Marieke: Qmusic-strijd barst los op TT Circuit
- 'WinWin' zet dit jaar extra in op persoonlijke hulp bij het invullen van je belastingaangifte
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Zeeland
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat'
Kijktip van de dag

Zetten Andy en Dina hun relatie met de AI-liefjes verder? Ze buigen zich ook over de orgasmekloof. Een onderzoek met veel hoogtepunten en een climax met een heuse 'sekstafette'. Vervolgens gaat het duo verder met hun digitale scam via phishing aan huis.
'Ze Zeggen Dat', om 20.35 uur op VTM.



































