Guus Meeuwis en Acda en de Munnik brengen eerste stem uit voor 'Sky Radio Christmas Top 50'

De eerste stem voor de 'Sky Radio Christmas Top 50' werd vanmorgen uitgebracht door Guus Meeuwis en Acda en de Munnik, die unaniem kozen voor het nummer 'Fairytale of New York' van The Pogues.
Samen met de Sky Radio Kerstman stonden de drie heren, die net een eigen kerstnummer uit hebben gebracht, vanmorgen vroeg in de kerststudio van de non-stop radiozender. Met hun stem is de stemperiode van de 'Sky Radio Christmas Top 50' officieel geopend. Luisteraars kunnen tot en met 12 december online hun stem uitbrengen en stellen zo dé kerst-hitlijst van het jaar samen. De 'Sky Radio Christmas Top 50' is op 15 december voor het eerst te horen van 14.00 uur tot 18.00 uur op 'Sky Radio The Christmas Station'.
Voor Thomas Acda is het duidelijk: kerst betekent krentenwegge. Heel veel krentenwegge. En ook voor Guus Meeuwis is kerst onlosmakelijk verbonden met lekker eten: 'Drie dagen lang koken. Niets leuker dan voor heel veel mensen heel lekker eten te maken.' En natuurlijk is bij elkaar zijn waar het dan uiteindelijk allemaal om draait. 'The most wonderful time of the year, waar je elkaar opzoekt en tijd met elkaar doorbrengt', voegt Paul de Munnik toe.
De drie heren brachten dit jaar samen de kerstsingle ‘Hoe dan ook’ uit en hopen natuurlijk dat het nummer gelijk hoog binnenkomt in de 'Christmas Top 50'. Als hun persoonlijke favoriet noemen ze unaniem ‘Fairytale of New York’ van The Pogues, de band wiens leadzanger Shane MacGowan vorige week overleed. Het nummer haalde tot dusver nog nooit de 'Christmas Top 50'... Misschien nu dan toch?
De 'Sky Radio Christmas Top 50' in geluid én beeld.
De kerst hitlijst is voor het eerst te horen op vrijdag 15 december van 14.00u tot 18.00u. De lijst wordt herhaald op vrijdag 22 december van 12.00u tot 16.00u, op maandag 25 december van 12.00u tot 15.00u en op dinsdag 26 december van 17.00u tot 20.00u.
En voor wie nog op zoek is naar de beste televisiezender tijdens de feestdagen is er ook goed nieuws: De 'Sky Radio Christmas Top 50' wordt dit jaar op eerste en tweede kerstdag uitgezonden op Net 5! Met de radio op Sky en de televisie op Net 5 is christmas all around en gaat de ultieme kerstsfeer geen moment verloren.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- De jury van 'KRO-NCRV Lief gebaar Award 2025' is bekend
- Tv- en radiopresentator Robert Jensen overleden op 52-jarige leeftijd
- Marco van Basten legt zijn tv-werk voor Ziggo Sport voorlopig neer
- Jeroen Van Dyck doet intrede als toyboy van Marianne in 'Thuis'
- Malou Petter is terug bij de NPO als presentator 'EenVandaag'
- NTR herhaalt vrijdag documentaire over Astrid Roemer
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': mantelzorgers overbelast maar overheid vraagt hen meer te doen
- Dit zie je vrijdag in 'Ik Vertrek XL'
- EK Handbal 2026 mannen exclusief live bij Ziggo Sport
- Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord in 'Dealen met Coke'
- Coen & Sander introduceren 'Nederlandstalige top 100' bij JOE met marathonuitzending
- Recordaantal versprekingen in week van 'Het Verboden Woord' op Qmusic
- Componist der Nederlanden Camiel Jansen co-presentator NPO Klassiek-programma 'Podium'
- NPO 3FM en NPO FunX vieren 40 jaar Eurosonic Noorderslag
- Chaos bij Qmusic: verboden woord 'beetje' zorgt direct voor ongekende reeks versprekingen
Multimedia SPOTLIGHT
-
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
-
Ode aan Circus Camillein 'JAMES & Co' -
'De Rechtbank' opent opnieuw de deuren -
Benjamin maakt geen goede beurt in 'Winter Vol Liefde' -
Het verboden woord is terug! -
Maarten & Dorothee verdubbelen jaarloon in 60 seconden -
Ontdek de officiële trailer van 'Megan', seizoen 2 -
Dit is de eerste afvaller van 'Bestemming X' -
Elodie Gabias leert het vakjargon van urologie in 'Een Echte Job' -
Vanaf maandag is 'Florentina' je nieuwe afspraak bij VTM -
Aster in 'Bestemming X': 'Dit zijn mijn twee finalisten' -
VTM Series brengt adrenaline van ER terug
Kijktip van de dag

In de toekomst woedt er oorlog tussen de mens en een AI-leger. Joshua is een voormalig agent van de speciale eenheid die rouwt om de verdwijning van zijn vrouw. Hij wordt gerekruteerd om de Schepper, de architect van de geavanceerde AI, op te sporen en te doden. Deze architect heeft een mysterieus wapen ontwikkeld dat niet alleen de oorlog maar ook de mensheid kan beëindigen.
'The Creator', film uit 2023 met oa. John David Washington en Gemma Chan, om 20.30 uur op Play.


































