Guus Meeuwis en Acda en de Munnik brengen eerste stem uit voor 'Sky Radio Christmas Top 50'

De eerste stem voor de 'Sky Radio Christmas Top 50' werd vanmorgen uitgebracht door Guus Meeuwis en Acda en de Munnik, die unaniem kozen voor het nummer 'Fairytale of New York' van The Pogues.
Samen met de Sky Radio Kerstman stonden de drie heren, die net een eigen kerstnummer uit hebben gebracht, vanmorgen vroeg in de kerststudio van de non-stop radiozender. Met hun stem is de stemperiode van de 'Sky Radio Christmas Top 50' officieel geopend. Luisteraars kunnen tot en met 12 december online hun stem uitbrengen en stellen zo dé kerst-hitlijst van het jaar samen. De 'Sky Radio Christmas Top 50' is op 15 december voor het eerst te horen van 14.00 uur tot 18.00 uur op 'Sky Radio The Christmas Station'.
Voor Thomas Acda is het duidelijk: kerst betekent krentenwegge. Heel veel krentenwegge. En ook voor Guus Meeuwis is kerst onlosmakelijk verbonden met lekker eten: 'Drie dagen lang koken. Niets leuker dan voor heel veel mensen heel lekker eten te maken.' En natuurlijk is bij elkaar zijn waar het dan uiteindelijk allemaal om draait. 'The most wonderful time of the year, waar je elkaar opzoekt en tijd met elkaar doorbrengt', voegt Paul de Munnik toe.
De drie heren brachten dit jaar samen de kerstsingle ‘Hoe dan ook’ uit en hopen natuurlijk dat het nummer gelijk hoog binnenkomt in de 'Christmas Top 50'. Als hun persoonlijke favoriet noemen ze unaniem ‘Fairytale of New York’ van The Pogues, de band wiens leadzanger Shane MacGowan vorige week overleed. Het nummer haalde tot dusver nog nooit de 'Christmas Top 50'... Misschien nu dan toch?
De 'Sky Radio Christmas Top 50' in geluid én beeld.
De kerst hitlijst is voor het eerst te horen op vrijdag 15 december van 14.00u tot 18.00u. De lijst wordt herhaald op vrijdag 22 december van 12.00u tot 16.00u, op maandag 25 december van 12.00u tot 15.00u en op dinsdag 26 december van 17.00u tot 20.00u.
En voor wie nog op zoek is naar de beste televisiezender tijdens de feestdagen is er ook goed nieuws: De 'Sky Radio Christmas Top 50' wordt dit jaar op eerste en tweede kerstdag uitgezonden op Net 5! Met de radio op Sky en de televisie op Net 5 is christmas all around en gaat de ultieme kerstsfeer geen moment verloren.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Jan Versteegh presenteert realityshow 'Vijf Dagen Vast'
- Jade Mintjens gaat op zoek naar leven en gewoontes van alle Belgen in nieuw Play-programma 'Jade & de Belgen'
- Nieuw seizoen van 'Rock The Block' op HGTV
- Beeld & Geluid opent De Schatkamer in speciale uitzending van 'Tijd voor MAX'
- Indringende serie over Tweede Wereldoorlog met Tom Hanks nieuw op The HISTORY Channel
- Europees debutant Crystal Palace tegen volksclub Rayo Vallecano in de Conference League-finale op Ziggo Sport
- 'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was
- 'Kunst in het Wild': een ontdekkingstocht langs kunst in de openbare ruimte
- Herman Verbruggen gaat dinsdag 'Door de Bomen'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Bram Krikke elke vrijdagochtend naast Mattie Valk te horen in de Qmusic-ochtendshow
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Berkel en Rodenrijs
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- De lucht kleurt Q: Berre geeft in luchtballon van Qmusic spectaculaire showcase vanuit de lucht
- K3 keert na ruim 16 jaar terug in de Top 40 met het Foute Anthem van Qmusic 'Schaduw'
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug!
Kijktip van de dag

Samen met zijn hechte buren reist Gerard naar Amsterdam, waar ze volop genieten van de levendige sfeer en unieke bezienswaardigheden die de stad te bieden heeft. Gerard, altijd actief op sociale media, beleeft online een groot succes: zijn vlog wordt bekroond.
'Only Joling', om 21.50 uur op VTM 2.



































