Guga Baúl toont zijn buitenaards talent in 'Dat Belooft Voor Later'

Woensdag 29 april valt er iets bijzonders uit de lucht in 'Dat Belooft Voor Later'. Niet alleen een unieke gebeurtenis in België, maar in de hele wereld.
Staf Coppens en de drie kinderen Eloïse, Babette en Marcel zijn ooggetuigen van een neergestorte UFO. Terwijl de politie ter plaatse een onderzoek voert en VTM NIEUWS een reportage draait, wachten de drie in een schuur iets verderop. 'Oh my god. Wat is dat?!' Ze gillen het uit wanneer er plots buitenaards leven opduikt tussen de strobalen.
'Wie zijn jullie? Mijn naam is Pieter-Jan Van Steenkiste. PJ voor de vrienden', vertelt de blauwe alien, ook wel bekend als Guga Baúl met een vervormde stem. 'Jullie mogen tegen niemand zeggen dat ik hier ben. En zeker niet tegen Staf, dat is zo’n babbelgat.' Zwijgen de kinderen tegen Staf, de politie én de journalist van VTM NIEUWS over hun ontdekking?
Staf legt in de aflevering ook letterlijk het vuur aan de schenen van Eloïse, Babette en Marcel. 'We maken ons klaar voor de heetste proef. Ze lopen geblinddoekt en met blote voeten over hete kolen van 300 graden Celcius. Tenminste, dat gaan we ze wijsmaken', lacht Staf. Hij haalt alles uit de kast om de kinderen te overtuigen het te doen, voordat de grond hen te warm onder hun voeten wordt. De hamvraag: doen ze het? Of doen ze het niet? En als ze het doen, waarover lopen ze dan?
Zijn Eloïse, Babette en Marcel goede eters? En hoe is het gesteld met het eten van groenten? Dat wil Staf ontdekken in zijn eigen Staf-Lab. 'We zijn er al achter gekomen dat de bengels geen fan zijn van groenten. Toch doe ik er alles aan om hen te doen proeven', aldus Staf. Hij schotelt Eloïse broccoli voor, Babette courgette en Marcel witloof. Kan Staf de kinderen omtoveren tot echte groenteneters?
In het Staf-Lab test Staf ook of de drie zenuwpezen zijn. 'Kinderen laten stilzitten is het moeilijkste wat er is. Toch gaan wij dat proberen. Als ze stilzitten, krijgen ze een cadeautje. Maar we gaan ze ondertussen wel verleiden om recht te staan met de meest schattige dingen', vertelt Staf. Kunnen ze zichzelf onder controle houden?
In de doe-proeven worden de ouders de ogen van hun oogappels. Lukt het hen samen om binnen de tijd de opdrachten te volbrengen? Aan Eloïse om water over te dragen van de volle naar de lege kan met een slang. Aan Babette om een ballon te laten piepen bij het aflaten. En aan Marcel om de maizena tussen heel wat andere smaken te vinden.
'Dat Belooft Voor Later', woensdag 29 april om 20.35 uur op VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Actrice Lynn Van Royen duikt op in 'Florentina'
- Excuses van premier Bart De Wever aan Erik Van Looy in 'JAMES & co'
- BNNVARA brengt documentaire over België’s grootste hiphopartiest Zwangere Guy
- Nieuw seizoen van 'Fixer To Fabulous' op HGTV
- Nieuw seizoen van 'Blowing Up History' op Discovery
- Deze zaken zie je dinsdag in 'De Rechtbank'
- 'Focus' onderzoekt lithiumvervuiling van de Rijn: een vloek of een zegen?
- Dit zie je dinsdag in 'Geheimen van het Museum'
- Seizoen 15 van 'Death in Paradise' te zien op BBC First
- Over deze onderwerpen heeft 'Radar' het maandag
- Luisteraar Philippe kraakt de tweede lach van JOE en wordt 19.500 euro rijker
- Roxy Dekker, Sef en Bente grootste kanshebbers '3FM Awards'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live uit vanuit café Donkerbroek in Ooststellingwerf
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio Veronica lanceert (S)Top 520 met War Child
Multimedia SPOTLIGHT
-
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan?
Kijktip van de dag

Advocate Kate McQuean krijgt doodsbedreigingen. Ze stapt naar de politie waar ze kan rekenen op de steun van detective Max Kirkpatrick. Hij besluit haar in veiligheid te brengen in een afgelegen motel, maar ook daar weten haar belagers haar te vinden. Zelfs de hulp van zijn collega-agenten en de FBI mag niet baten. Max vertrouwt niemand meer en neemt zelf de touwtjes in handen om Kate te redden.
'Fair Game', film uit 1995 met oa. Cindy Crawford, om 20.35 uur op VTM 4.



































