GLORY62 Rotterdam zaterdag om 19.30 uur bij Veronica

vrijdag 7 december 2018

Zaterdag 8 december vindt het derde grote kickboksevenement van het jaar plaats: GLORY62 in Ahoy Rotterdam. Afgelopen vrijdag was de loting van het 8 Man Heavyweight Tournament in aanwezigheid van Glory59-winnaar Rico Verhoeven.

Komende zaterdag is vanaf 19.30 uur live te zien bij Veronica hoe de acht beste zwaargewicht kickboksers het tegen elkaar opnemen in de ring. Het totale prijzengeld bedraagt maar liefst 150.000 dollar.


Tweevoudig titeluitdager en drievoudig zwaargewichttoernooiwinnaar Benjamin ‘Mister Gentleman’ Adegbuyi (18 KO, Roemenië) is vanwege drie zeges op rij geplaatst als nummer 1. De Marokkaans-Belgische kolos Jamal ‘The Goliath’ Ben Saddik (26 KO, Marokko) is de nummer 2 van het toernooi. Guto Inocente (17 KO, Brazilië), de uitdager van Rico Verhoeven in september, begint het toernooi als nummer 3 gevolgd door de nummer 4 Jahfarr Wilnis (8 KO, Nederland). Uit de groep met resterende deelnemers zijn Junior Tafa, Tomas Mozny, Mohamed Abdallah en Arkadiusz Wrzosek willekeurig getrokken als nummers 5 tot en met 8.

Naast het zwaargewichttoernooi vindt tijdens GLORY62 Rotterdam ook een co-headline-gevecht lichtzwaargewicht plaats tussen de naar GLORY teruggekeerde Luis Tavares (22 KO, Nederland) en de nieuwkomer Artur Gorlov (10 KO, Letland).

GLORY is een internationale, professionele aanbieder van martial arts gevechten en televisiecontent. De regels van GLORY kickboksen zijn gebaseerd op een mix van verschillende gevechtsdisciplines waaronder karate, muay thai, taekwondo en traditioneel boksen.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Reizen Waes: terug naar Oekraïne' (VRT 1)

Onderweg naar Oekraïne maakt Tom Waes enkele bijzondere stops. In Hasselt bijvoorbeeld, waar hij een Belgisch-Oekraïens koppel ontmoet dat elkaar leerde kennen dankzij 'Reizen Waes'. In Berlijn worden Tom en zijn ploeg herenigd met een gevlucht Oekraïens gezin dat ze leerden kennen tijdens hun vorige reis naar Oekraïne, zeven jaar geleden. Uiteindelijk steken Tom en zijn team in het Poolse Medyka de grens over naar Oekraïne. Daar bezoekt hij tijdens zijn eerste dagen onder andere een opleiding voor dronepiloten, net als het beroemde Lychakiv kerkhof in de stad Lviv. Een symbolische plek waar duizenden Oekraïense soldaten begraven liggen.

'Reizen Waes: Terug naar Oekraïne', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:20
    VRT NWS laat
    22:34
    Keno
  • 22:20
    Hacks
    22:51
    Het weer
  • 22:20
    VRT NWS journaal met VGT
    22:45
    Sportweekend met VGT
  • 21:55
    Philippe Geubels: Bedankt voor alles
    23:30
    Wetsdokters
  • 22:00
    De Hygiënepolitie
    23:45
    Crime Scene Cleaners
  • 20:35
    Belgica
    22:45
    9-1-1
  • 21:30
    Police Interceptors
    22:30
    Spartacus
  • 22:15
    ER
    00:45
    Suits
  • 21:40
    Tien Om Te Zien
    22:45
    Patrouille Linkeroever
  • 22:10
    De Spor XL: kleine jongens dromen groot
    23:10
    De Mol
  • 22:10
    Matlock
    23:55
    Watson
  • 20:35
    The Specialist
    22:40
    Godzilla: King of the Monsters
  • 22:05
    Junior Bake Off Vlaanderen
    00:35
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 22:20
    Garage Sale Mystery: The Deadly Room
    23:45
    The Spencer Sisters
  • 22:06
    Z-Weekoverzicht
    22:40
    Trends Talk
  • 22:15
    Hobbyklus
    22:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 22:15
    Meat Timon
    22:55
    Vanavond bij ons
  • 21:55
    Lynley
    23:45
    DCI Banks
  • 21:55
    Law & Order: Organized Crime
    22:50
    White Collar
  • 22:15
    Andere Tijden Sport
    22:55
    NOS Studio Sport Voetbal
  • 22:20
    NPO Doc: Het corioliseffect
    23:20
    De klas van '26
  • 21:55
    Mocros
    22:35
    Podium ZWART: Frenna