Gerard Joling en Marlijn Weerdenburg in 'TV-Toppers'

vrijdag 24 juli 2020

Presentatrice Anita Witzier haalt met twee vakgenoten herinneringen op aan de hand van hun favoriete tv-fragmenten. De één heeft z'n sporen al lang verdiend, terwijl de ander nog aan de start staat van zo'n carrière.

Wat hen bindt is de liefde voor het vak. Waar keken deze twee generaties 'TV-Toppers' als kind naar, door wie werden ze geïnspireerd en waardoor waren ze tot tranen toe geroerd? We horen hun verhalen en zien de fragmenten die ze graag nog één keer met ons willen delen.


Vanavond zijn multitalenten Gerard Joling en Marlijn Weerdenburg bij Anita te gast. Zingen op een podium met publiek is wat ze beide het liefst doen. Ze delen een gezamenlijke passie voor muziek. Hij brak door toen hij als klein jochie deelnam aan de 'Soundmixshow' en voor haar was dit hét programma waardoor ze zelf besloot te gaan zingen. Gerard Joling reisde de hele wereld over en presenteerde verschillende programma’s. Marlijn brak door als actrice in 'Danni Lowinski' maar laat nu zien dat ze ook kan presenteren en zingen. Welke fragmenten uit het omroeparchief willen Gerard en Marlijn graag terugzien? Je ziet het vanavond in 'TV-Toppers'.

En het vaste kijkerspanel, bestaande uit zorgvuldig geselecteerde professionele grappenmakers Richard Groenendijk, Soundos el Ahmadi, Noortje Veldhuizen en Glodi Lugungu, die kijkt elke aflevering vanuit hun gezamenlijke huiskamer gezellig mee.

'TV-Toppers', zaterdag 25 juli om 20.30 uur op NPO 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ann Tuts als Doortje in 'F.C. De Kampioenen'

De Kampioenen reizen naar Frankrijk voor een vriendenmatch tegen Saint-Tin-Tin, op uitnodiging van Albert Tartuffe, een vriend van voorzitter Balthasar Boma. Wat een fijne vakantie moest worden, loopt echter helemaal anders af dan de Kampioenen hadden gedacht.

'Kampioen zijn blijft plezant', film uit 2013 met oa. Marijn Devalck, om 19.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:15
    Clips
    18:25
    Chateau Planckaert
  • 17:35
    Gorilla gorilla gorilla
    18:25
    Vera
  • 18:15
    Zee in zicht
    18:25
    Hoe moeilijk kan het zijn?
  • 18:15
    De Wereld van Plopsa
    19:00
    VTM Nieuws
  • 18:00
    Grote Gezinnen, Grote Vakanties
    18:55
    Axel Gaat Binnen
  • 18:05
    How I Met Your Mother
    20:35
    Rocketman
  • 18:00
    All New Traffic Cops
    20:35
    The Shallows
  • 18:10
    ER
    00:25
    Suits
  • 18:00
    SOS Piet
    19:30
    Drie mannen onder een dak
  • 17:55
    De Verhulstjes Saint-Tropez
    20:00
    Chateau Meiland La Dolce Vita
  • 17:50
    Criminal Minds
    20:25
    NCIS: Origins
  • 18:05
    The Neighborhood
    20:35
    The Godfather, Part II
  • 18:15
    Komen Eten
    20:35
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 17:35
    Murdered at First Sight
    20:30
    Social Media Murders
  • 17:59
    Alle Zaken op een Rijtje
    18:18
    Z-Weekoverzicht
  • 18:14
    Simple diy
    18:55
    Seventies To Seven
  • 18:00
    De Zomerkeuken
    18:25
    Over (h)eerlijke groenten
  • 18:05
    Hope Street
    19:00
    Return to Paradise
  • 18:05
    Scandal
    20:00
    Family Guy
  • 18:10
    Muziekfeest op het plein
    19:05
    Bed & Breakfast
  • 18:10
    Krabbé zoekt Chagall
    18:50
    Nu te Zien!
  • 17:55
    Taarten van Babel
    18:20
    Wilde buren