Gerard Ekdom, Wouter van der Goes en Frank van 't Hof naar Radio Veronica

Radio-dj Gerard Ekdom gaat de nieuwe ochtendshow van Radio Veronica presenteren. De bekende radiomaker verlaat Radio 10 en maakt de overstap naar Veronica.
Tegelijkertijd maken ook Wouter van der Goes en Frank van ‘t Hof een move, de NPO Radio 2-dj’s gaan bij Radio Veronica de middagshow presenteren.
Daarnaast is bekend geworden dat Rob Stenders bij Radio Veronica blijft. Station director Robbert-Jan van de Velde over dit nieuws: 'Dit is de droomprogrammering zoals we ‘m al heel lang wilden. Het is de start van een nieuw spannend hoofdstuk van een legendarisch merk. Radio Veronica wordt het station waar steeds iets kan gebeuren en luisteraars niets van willen missen. Ik heb er vertrouwen in dat dit met deze mannen en alles wat nog komen gaat, zeker gaat lukken.'
Gerard Ekdom in de ochtend
Radio Veronica bouwt aan een nieuwe programmering met Gerard Ekdom in de ochtend. Gerard over zijn overstap naar Radio Veronica: 'Een programma maken op Radio Veronica was mijn droom toen ik 12 jaar oud was. En nu 34 jaar later gaat dat eindelijk gebeuren. Het is de spannendste en meest risicovolle stap die ik ooit heb gemaakt en man, daar heb ik zin in! Dat ik dit ook nog samen met een club goede radiovrienden ga verwezenlijken vind ik echt te gek. Radio Veronica is op dit moment een beetje de underdog, maar ik weet zeker dat we er samen met de luisteraar weer een ouderwets stoer merk van kunnen maken. Ik kijk uit naar dit nieuwe, retespannende avontuur.'
Wouter & Frank in de middag
Radioduo Wouter van der Goes en Frank van ‘t Hof presenteren vanaf het voorjaar de nieuwe middagshow bij Radio Veronica. Wouter: 'We zijn NPO Radio 2 ontzettend dankbaar voor de mooiste tijd uit onze carrière tot nu toe. We hebben daar zoveel geleerd. De kans om met die ervaring, samen met Gerard en Rob te mogen bouwen aan Radio Veronica is bijzonder.' Over de overstap zegt Wouter verder: 'Natuurlijk is dit spannend en doodeng, maar wij geloven heel sterk in een radiozender zoals wij die met elkaar gaan opbouwen. Met intense en echte liefde voor muziek en heel veel plezier met elkaar.'
Frank van ‘t Hof vult Wouter aan: 'We houden ervan om luisteraars uit te dagen om dingen te doen die je graag wil maar misschien niet direct doet. En nu maken we zelf zo’n move. Wij krijgen de kans om te doen wat we het allerliefste doen: samen een dagelijkse radioshow maken. Die kans pakken we met beide handen aan.'
Nieuwe programmering
De middagshow met Wouter en Frank is vanaf het voorjaar iedere werkdag te horen van 16.00 tot 19.00 uur bij Radio Veronica. De definitieve startdatum van de ochtendshow wordt later bekendgemaakt. Rob Stenders is nu al iedere werkdag van 14.00 tot 16.00 uur te horen met de 'Bonanza'.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nederland houdt deur naar Songfestival 2027 nog open
- Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis
- VRT 1 komt met opvallende nieuwe realityreeks 'De goldies': vijf 65-plussers vieren het leven
- Kijk 'Botched Homes' vanaf woensdag op HGTV
- Jurre Geluk volgt jonge nierpatiënten in 'Mag ik jouw Nier?’
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Meditation Island, gevreesde beeptest en valse noten in 'Bockie Gaat Naar School'
- Kotmadam Sergeant pakt het op z’n Ingeborgs aan met de kotstudenten
- Wereldberoemde kip Curry krijgt concurrentie: baasje Jo keert terug naar 'Got Talent' met hond Bo
- 'Het Uur van de Wolf' over Gene Wilder
- Een recordaantal oproepen! Bijna 11 miljoen telefoontjes in amper twee uur tijd voor ‘Elke Beller Wint’ bij Qmusic
- Van Friesland tot Maastricht: 'De Klassieke Top 400 Stembus' rijdt door het hele land om stemmen op te halen
- Sander Tegen De Tijd keert terug: dit jaar wordt de uitdaging nóg moeilijker
- Eric Corton blijft de komende jaren te horen bij KINK
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit café De Engel aan de Groote Markt in Oldenzaal
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent' -
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders' -
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden
Kijktip van de dag

Terwijl de studenten nog moeten bekomen van het afscheid van Barbara, maakt de nieuwe kotmadam haar intrede al. Farzad overtuigt iedereen om een dag mee te vasten, Maxim toont zijn kwetsbare kant en de studenten krijgen hun punten.
'Kotmadam Sarafian', om 20.40 uur op VTM.



































