Genomineerden FunX Music Awards 2022 bekend

maandag 16 mei 2022

De nominaties voor de belangrijkste muziekprijzen van jong Nederland, de FunX Music Awards, zijn bekend. Sigourney K., Yade Lauren, Trobi, Dopebwoy en Mula B maken op donderdag 2 juni met vier nominaties de meeste kans op een FunX Music Award. Het FunX-publiek heeft bepaald wie in de race zijn voor een award en kiest wie er uiteindelijk met de felbegeerde awards naar huis gaan. Stemmen kan vanaf nu via FunX.nl/awards.

Op donderdag 2 juni reikt FunX voor de negende keer de FunX Music Awards uit, dit jaar weer in de AFAS Live in Amsterdam. Fernando Halman presenteert de awardshow deze editie voor het eerst met Soundos el Ahmadi. Artiesten ontvangen de awards uit handen van onder anderen Anna Nooshin, Défano Holwijn, Tim Hofman, Demi de Boer, Appie Mussa, YousToub, Vonneke Bonneke, de cast van Mocro Maffia (Meltem & KomtGoed) en Jayh Jawson. De FunX Music Awards zijn vanaf 21.00 uur live te volgen op FunX.nl en de social media kanalen van FunX.


Sigourney K. en Trobi & Friends toegevoegd aan line-up
Eerder maakte FunX al bekend dat Broederliefde, Mula B, Christian D, Josylvio, Ir Sais & Kilate Tesla, JMANI en Cor optreden tijdens de FunX Music Awards. Niemand minder dan Sigourney K. en Trobi & Friends zijn toegevoegd aan de bomvolle line-up. Wie bij deze spetterende optredens wil zijn, kan voor meer informatie naar FunX.nl/awards.

Genomineerden FunX Music Awards 2022
Luisteraars en volgers bepalen wie er naar huis gaat met de felbegeerde FunX Music Award. Vanaf vandaag kunnen zij stemmen op hun favorieten via FunX.nl/awards. De stembussen sluiten op woensdag 1 juni. Genomineerd in de categorie Artist Of The Year Male en Female zijn:

ARTIST OF THE YEAR MALE                    
Chivv
Dopebwoy
Josylvio
Mula B
Murda

ARTIST OF THE YEAR FEMALE
Latifah
Numidia
Sarita Lorena
Sigourney K.
Yade Lauren

Bekijk het complete overzicht op FunX.nl/awards.

Humoristische campagnes
In aanloop naar de FunX Music Awards gaan FunX-dj’s de straat op om op humoristische wijze campagne te voeren voor de FunX Music Awards en het FunX-publiek te laten stemmen op hun favorieten. De campagnes zijn vanaf donderdag 19 mei te volgen in een 5-delige serie op de FunX-reels op Instagram.

De FunX Music Awards
De FunX Music Awards zijn de belangrijkste muziekprijzen van jong Nederland voor de beste MC's, zangers, dj’s en groepen van eigen bodem. De winnaars worden bepaald door het publiek van NPO FunX. Drie weken lang stemmen zij op hun favoriete artiesten op FunX.nl.Tijdens de awardshow worden prijzen uitgereikt in verschillende categorieën waaronder: Artist Of The Year, Best Song en Next Best. Ook reikt FunX de FunX Power Award uit aan iemand die een belangrijke maatschappelijke bijdrage heeft geleverd aan de FunX-doelgroep. Voor meer informatie: FunX.nl/awards.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Camping Coppens' (VTM)

In Zweden verloopt het zesde campingseizoen allesbehalve rustig. Nora studeert af en traint voor haar schaatsdroom. Beau krijgt een beugel en oma Agnes herstelt van een rugoperatie. Dan slaat het noodlot toe wanneer Staf betrokken raakt bij een ongeluk.

'Camping Coppens', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:30
    Blokken
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    13:00
    Herfstbeelden
  • 12:35
    Hallo Kroket
    12:50
    Nachtwacht
  • 12:10
    Expeditie Pairi Daiza
    13:00
    VTM Nieuws
  • 12:15
    MasterChef Australië
    13:10
    Kitchen Nightmares
  • 09:00
    Geen uitzending
    14:40
    Ghosts
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:15
    Police Interceptors
  • 11:55
    The Christmas Quest
    13:20
    The Gift of Peace
  • 09:30
    Geen uitzending
    16:25
    Binnenstebuiten
  • 12:35
    Daan & Jani
    13:15
    Vik & Gert
  • 12:00
    Elsbeth
    12:50
    NCIS
  • 12:40
    Storage Wars
    13:40
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 12:10
    Het Roer Om
    13:05
    Love Island UK
  • 12:20
    My Name Is Reeva
    14:00
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:34
    Publireportage
    12:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 12:30
    Wild van Wild
    13:00
    Open Vuur
  • 12:15
    Father Brown
    13:10
    The Doctor Blake Mysteries
  • 12:15
    Below Deck Down Under
    13:10
    NCIS
  • 12:40
    NOS Journaal
    13:25
    Kook mee met MAX
  • 12:30
    Tussen Kunst en Kitsch Extra
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:40
    Zin in Zappelin
    12:45
    Olga da Polga