Geen vraag blijft onbeantwoord in vierde seizoen van 'Ik Durf Het Bijna Niet Te Vragen'

woensdag 25 augustus 2021

Waarom hebben sommige mensen bewust geen seks? Vinden bodybuilders hun eigen lichaam echt mooi? En zijn rappers echt alleen maar bezig met geld en vrouwen? Net als in de vorige seizoenen van 'Ik Durf Het Bijna Niet Te Vragen' worden ook in het vierde seizoen vooroordelen en misverstanden uit de wereld geholpen.

Onbegrepen Nederlanders komen aan het woord en beantwoorden vragen over de groep waarbij zij horen. Vragen die bijna iedereen heeft, maar bijna niemand durft te stellen.


In de eerste aflevering komen seksloze mensen aan het woord. Verschillende mensen die met ieder een eigen reden bewust geen geslachtsgemeenschap hebben. Voor Marlies en Larissa komt de keuze bijvoorbeeld door geloofsovertuigingen en Ken heeft geen seks omdat hij aseksueel is. Robbin vertelt over het fenomeen 'Semen Retention'. Dat houdt in dat je klaarkomen voorkomt om je geest en lichaam jong te houden.

De tweede aflevering staat in het teken van bodybuilders. Gebruiken ze anabolen om zo breed te worden? Eten ze inderdaad de hele dag kip en broccoli? Voor de 50-jarige Esther draait alles om bodybuilding. Dit tot ongenoegen van haar kinderen. Evelien vindt haar spieren erg mooi maar dat is voor haar niet het enige belangrijke. Ze zit namelijk in een bodybuilderklasse waarbij ook gekeken wordt naar vrouwelijke vormen. Voor Julia is bodybuilding een levensredding geweest. Zij leed aan anorexia en boulimia maar door fanatiek te gaan trainen overwon ze haar eetprobleem.

Rappers vertellen over hun liefde voor hip-hop en waarom ze zelf rappen. Zo zat rapper Cor vast in de gevangenis toen hij de inspiratie vond om te beginnen. Nu is hij een van de grootste rappers van Nederland en kan hij leven van zijn muziek in plaats van criminele activiteiten. Robbie rapte vroeger nogal ongepast over vrouwen maar nadat hij afkickte van zijn cocaïneverslaving rapt hij nu over zijn nieuwe leven. Ook Laylo doet zijn verhaal. Hij heeft een zware jeugd achter de rug waarin hij mishandeld werd en zelfmoordpogingen deed. Nu breekt hij door als rapper en heeft hij getekend bij het platenlabel van Ali B. Gin Dutch, de vrouwelijke rapper in het gezelschap, vindt dat witte mensen zeker kunnen rappen maar dat mensen niet moeten vergeten dat het afkomstig is van 'the black culture'.

Naast sekslozen, bodybuilders en rappers, komen ook non-binaire mensen, influencers en fetisjisten aan het woord om voor eens en voor altijd duidelijkheid te scheppen over hun belevingswereld, en af te rekenen met de vele vooroordelen die er over hen bestaan.

'Ik Durf Het Bijna Niet Te Vragen', vanaf 26 augustus iedere donderdag om 21.40 uur bij BNNVARA op NPO 3.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Mysteriejagers' (VRT 1)

De mysteriejagers onderzoeken de exacte omstandigheden van de diefstal in de nacht van 10 op 11 april 1934. Arnout ontdekt het originele gerechtelijk dossier in het Rijksarchief. Thomas duikt samen met kanunnik Ludo Collin in de geschiedenis van 'Het Lam Gods'. Danira gaat op stap met ex-commissaris Tony Vermeersch en volgt het pad van de dief in de kathedraal. Zijn kunstwerken vandaag nog zo makkelijk te stelen als bijna honderd jaar geleden? Jacotte zoekt het uit.

'Mysteriejagers', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:25
    De rugzak
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:50
    Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off
  • 16:45
    Spring
    19:00
    Athleticus Urban Games
  • 16:40
    Sara
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:20
    Ik Vertrek
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 15:35
    Home Again
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:30
    Xena: Warrior Princess
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:10
    Suits
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:25
    Home Improvement
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:05
    Huizenjagers
    18:35
    De Moeite Waard?!
  • 16:05
    Grey's Anatomy
  • 16:50
    Brooklyn Nine-Nine
    18:40
    Bar Rescue
  • 16:50
    The Real Housewives of Amsterdam
    18:45
    Retour Masters
  • 16:15
    World's Most Evil Killers
  • 13:28
    Herhalingslus
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:51
    Red de meubelen
    16:00
    Vitamine 55
  • 16:50
    Tot op het Bot: Het Rund
    18:55
    De Smaaktoerist
  • 16:05
    Father Brown
    19:00
    Death in Paradise
  • 16:45
    American Pickers
    18:40
    First Dates Australia
  • 16:05
    Bloed, zweet en tranen
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:30
    Rail Away
    18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 16:45
    Superheldenschool
    18:00
    Wordt aangekondigd