Geen vraag blijft onbeantwoord in vierde seizoen van 'Ik Durf Het Bijna Niet Te Vragen'

woensdag 25 augustus 2021

Waarom hebben sommige mensen bewust geen seks? Vinden bodybuilders hun eigen lichaam echt mooi? En zijn rappers echt alleen maar bezig met geld en vrouwen? Net als in de vorige seizoenen van 'Ik Durf Het Bijna Niet Te Vragen' worden ook in het vierde seizoen vooroordelen en misverstanden uit de wereld geholpen.

Onbegrepen Nederlanders komen aan het woord en beantwoorden vragen over de groep waarbij zij horen. Vragen die bijna iedereen heeft, maar bijna niemand durft te stellen.


In de eerste aflevering komen seksloze mensen aan het woord. Verschillende mensen die met ieder een eigen reden bewust geen geslachtsgemeenschap hebben. Voor Marlies en Larissa komt de keuze bijvoorbeeld door geloofsovertuigingen en Ken heeft geen seks omdat hij aseksueel is. Robbin vertelt over het fenomeen 'Semen Retention'. Dat houdt in dat je klaarkomen voorkomt om je geest en lichaam jong te houden.

De tweede aflevering staat in het teken van bodybuilders. Gebruiken ze anabolen om zo breed te worden? Eten ze inderdaad de hele dag kip en broccoli? Voor de 50-jarige Esther draait alles om bodybuilding. Dit tot ongenoegen van haar kinderen. Evelien vindt haar spieren erg mooi maar dat is voor haar niet het enige belangrijke. Ze zit namelijk in een bodybuilderklasse waarbij ook gekeken wordt naar vrouwelijke vormen. Voor Julia is bodybuilding een levensredding geweest. Zij leed aan anorexia en boulimia maar door fanatiek te gaan trainen overwon ze haar eetprobleem.

Rappers vertellen over hun liefde voor hip-hop en waarom ze zelf rappen. Zo zat rapper Cor vast in de gevangenis toen hij de inspiratie vond om te beginnen. Nu is hij een van de grootste rappers van Nederland en kan hij leven van zijn muziek in plaats van criminele activiteiten. Robbie rapte vroeger nogal ongepast over vrouwen maar nadat hij afkickte van zijn cocaïneverslaving rapt hij nu over zijn nieuwe leven. Ook Laylo doet zijn verhaal. Hij heeft een zware jeugd achter de rug waarin hij mishandeld werd en zelfmoordpogingen deed. Nu breekt hij door als rapper en heeft hij getekend bij het platenlabel van Ali B. Gin Dutch, de vrouwelijke rapper in het gezelschap, vindt dat witte mensen zeker kunnen rappen maar dat mensen niet moeten vergeten dat het afkomstig is van 'the black culture'.

Naast sekslozen, bodybuilders en rappers, komen ook non-binaire mensen, influencers en fetisjisten aan het woord om voor eens en voor altijd duidelijkheid te scheppen over hun belevingswereld, en af te rekenen met de vele vooroordelen die er over hen bestaan.

'Ik Durf Het Bijna Niet Te Vragen', vanaf 26 augustus iedere donderdag om 21.40 uur bij BNNVARA op NPO 3.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Radio 2 Eregalerij 2025

Isabelle A wordt geëerd voor ‘Een leven vol muziek’. Daarnaast zijn er optredens van Bart Peeters, K3, Gustaph en Nathalie Meskens. Ook het iconische nummer ‘Je t’adore’ van Kate Ryan kreeg zijn verdiende plekje in de Eregalerij. Het slotmoment is een pakkend eerbetoon aan Fred Bekky van The Pebbles met een gezamenlijke uitvoering van 'Seven Horses in the Sky'.

'Radio 2 Eregalerij 2025', om 21.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:00
    VRT NWS journaal 13u
    01:55
    Live live live: de strafste optredens
  • 09:00
    De Tijdloze 100
    01:00
    Pet Shop Boys Dreamworld: The Greatest Hits Live at the Royal Arena Copenhagen
  • 13:00
    De Oppasbende
    04:50
    Geen uitzending
  • 13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
    01:25
    Kan ik het ook?
  • 10:40
    Geen uitzending
    07:15
    Filthy House SOS
  • 11:50
    Geen uitzending
    01:00
    S.W.A.T.
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 13:05
    On the Twelfth Day of Christmas
    01:35
    JOE XMAS
  • 10:00
    Joe
    01:05
    SOS Piet
  • 12:30
    Blind Gekocht
    01:45
    Play kerst haardvuur 2025
  • 12:50
    Neighbours: A New Chapter
    01:30
    New Amsterdam
  • 12:35
    Ice Airport Alaska
    01:20
    The Simpsons
  • 12:55
    Confessions of a Christmas Letter
    02:20
    Play kerst haardvuur 2025
  • 12:30
    Holly Jolly Homicides
    01:15
    My Life is Murder
  • 13:00
    Z-Extra
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:05
    Tooldokter
    05:55
    Sixties To Six
  • 12:55
    Het feestmenu van ..
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:40
    Murdoch Mysteries
    01:25
    Beyond Paradise
  • 13:05
    Shipping Wars
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:00
    NOS Journaal
    01:15
    Peter Pannekoek: Oudejaarsconference 2025
  • 13:00
    NOS Journaal
    01:35
    MAX Muziekspecial - Bouke & The ElvisMatters Band
  • 13:05
    Charlie en Lola
    02:35
    Muziekfeest van het Jaar 2025