'Floortje Blijft Hier' bij plastic soup surfer Merijn

donderdag 17 december 2020

Floortje bezoekt timmerman en restaurateur Stefan. Met zijn passie voor leven in vroegere tijden brengt hij op zeer ambachtelijke manier huizen en interieurs weer helemaal terug in de stijl van de 17e, 18e of 19e eeuw.

Ook in zijn privéleven draait het om authenticiteit en duurzaamheid. Stefan woont met zijn vrouw in een oorspronkelijk huisje uit 1850.


Plastic Soup Surfer Merijn strijdt met zijn surfexpedities al jarenlang tegen zwerfafval. Tijdens een 550 kilometer lange suptocht van Maastricht naar Schiermonnikoog bezoekt Merijn scholen, met als doel afvalscheiding te promoten.

En Timothy, danser bij Het Nationale Ballet, danst een solo in de lege Amsterdamse Stopera.

'Floortje Blijft Hier', vrijdag 18 december om 21.30 uur bij BNNVARA op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'22/3: Tien Jaar Geleden' (VRT)

Tien jaar na de aanslagen van 22 maart 2016 brengt VRT NWS een unieke historische en maatschappelijke documentaire op basis van een zorgvuldige selectie van beelden van bewakingscamera's. VRT NWS bekijkt de beelden van deze gitzwarte dag met elf slachtoffers, nabestaanden, speurders en hulpverleners. Welke impact hebben de aanslagen gehad op hun leven en waar staan ze vandaag? Hoe houden we de collectieve herinnering in stand voor de huidige en toekomstige generaties?

'22/3 Tien Jaar Geleden', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:30
    Blokken