'Flikken Maastricht' vrijdag op het spoor van een loverboy

donderdag 13 maart 2025
Foto: AVROTROS - © William Rutten 2025

Een wandelaar betrapt een man op het begraven van een dode vrouw. De man gaat ervan door. Het lichaam van de vrouw is grondig schoongemaakt en kan niet worden geïdentificeerd.

Marion en Romeo moeten, van de onder druk staande Zitman, hun administratie bijwerken. Gelukkig worden ze gevraagd om Wolfs en Eva te helpen bij het zoeken naar een meisje dat mogelijk de dader gezien heeft. Dat zet ze op het spoor van een loverboy. Nico heeft een zwaarwegend besluit genomen.


'Flikken Maastricht', vrijdag 14 maart om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.


Flikken Maastricht op tv
Zaterdag 8 augustus om 20u50  »
Ketnet
Terwijl Romeo worstelt met een onbetrouwbare bezorgdienst krijgt Marion het flink voor haar kiezen. Meerdere doden, waaronder een kind tijdens haar dienst. Ze houdt zich stoer, maar het doet haar meer dan ze wil toegeven en ze zich realiseert.
Zondag 16 augustus om 21u00  »
Ketnet
Een hartchirurg wordt doodgeschoten aangetroffen in een woning die vreemdgangers kunnen huren voor hun samenkomsten. Is het een ordinaire woningoverval die hem fataal is geworden?
Zondag 16 augustus om 21u45  »
Ketnet
Als de Belgische rechercheur De Coningh vermoord in Maastricht wordt gevonden, rijst het vermoeden dat Eddie nog leeft. Zitman verbiedt Wolfs en Eva om achter hem aan te gaan, maar die laten zich niet weerhouden.
Vrijdag 7 augustus om 20u45  »
VRT 1
Terwijl Romeo worstelt met een onbetrouwbare bezorgdienst krijgt Marion het flink voor haar kiezen. Meerdere doden, waaronder een kind tijdens haar dienst. Ze houdt zich stoer, maar het doet haar meer dan ze wil toegeven en ze zich realiseert.
Zaterdag 8 augustus om 14u55  »
VRT 1
Bij de ingang van het voormalige NAVO-centrum wordt het lijk van een oude man gevonden. Het lijkt om een roofmoord te gaan, maar de zaak neemt een wending wanneer blijkt dat de man vroeger veroordeeld werd voor een diamantroof in Belgi?.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Logo Play Fictie

Wanneer documentairemaker Zoe hoort dat haar jeugdvriend Kaz gekozen heeft voor een traditioneel gearrangeerd huwelijk, besluit ze hier een documentaire over te maken. Gaandeweg slaan de twijfels toe.

'What's Love Got to Do with It?', film uit, 2022 met oa. Emma Thompson, om 20.35 uur op Play Fictie.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:50
    Eyecatchers
    22:15
    Allez les Femmes
  • 21:35
    The French Dispatch
    23:20
    Het weer
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:20
    Vlaamse Campings in het Buitenland
    22:15
    Telefacts Zomer
  • 20:25
    The Martian
    22:55
    Twister
  • 20:30
    The Dilemma
    22:25
    The Hunting Party
  • 20:35
    The Sum of All Fears
    22:40
    America's Toughest Jails
  • 21:45
    Glad IJs
    22:40
    ER
  • 21:40
    Tegen de Sterren Op
    22:25
    Cheers
  • 21:35
    The Grand Tour
    23:20
    Blind Gekocht
  • 20:35
    What's Love Got to Do with It?
  • 20:35
    Interstellar
    23:45
    Leverage: Redemption
  • 21:25
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    22:35
    Komen Eten
  • 21:20
    World's Most Evil Killers
  • 21:31
    CEO van mijn leven
    22:14
    Z-Nieuws
  • 22:00
    Jong geleerd
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 21:55
    BBQ Vanavond?!
    22:15
    Wordt aangekondigd
  • 22:05
    Unforgotten
    23:00
    The Chelsea Detective
  • 21:30
    The Resident
    22:25
    Nine Perfect Strangers
  • 21:25
    NOS De Avondetappe
    22:20
    Goedenavond Nederland
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:40
    Generatie gebed - wat bezielt GenZ
  • 21:35
    Live Aid at 40: When Rock 'n' Roll Took on the World