'Flikken Maastricht' onderzoekt een schietpartij op school

donderdag 27 maart 2025
Foto: AVROTROS - © William Rutten 2025

Bij een steekpartij op een school overlijdt een populaire leraar. Een getuige meldt dat de dader de leraar ter verantwoording leek te roepen. Als blijkt dat de leraar ook pleegouder is, richt het onderzoek zich daar in eerste instantie op.

Als even later ook een tweede dode valt, een medewerker van jeugdzorg, gaan alle alarmbellen af. Romeo en Marion krijgen te maken met een burenruzie waarbij een oude vrouw ernstig bedreigd wordt. Wolfs gaat eindelijk naar een dokter voor zijn tremors.


'Flikken Maastricht', vrijdag 28 maart om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.


Flikken Maastricht op tv
Zondag 23 augustus om 16u25  »
VRT 1
De financial controller van een goededoelenorganisatie raakt met haar auto van de weg en sterft op weg naar het ziekenhuis. Een eenvoudig ongeluk, totdat blijkt dat ze een dodelijke hoeveelheid medicijnen in haar bloed heeft.
Woensdag 26 augustus om 15u35  »
VRT 1
Als Wolfs en Eva horen dat er een man verdwenen is uit een dorpje in de buurt van Maastricht, koppelen ze dat al snel aan een cold case onderzoek. Jaren geleden werd in dat dorp een kind verkracht en vermoord.
Donderdag 27 augustus om 15u30  »
VRT 1
Een vrouw vermoordt haar man 's nachts in zijn slaap. Ze blijkt te veel antidepressiva in haar bloed te hebben. De vrouw staat onder behandeling om het verlies van haar enige kind te verwerken.
Zaterdag 29 augustus om 14u55  »
VRT 1
Eva is woest op Wolfs en Mechels en meldt zich ziek. Maar de zaak komt naar haar toe als David Boesmeer onraad ruikt. Hij is gewaarschuwd en alle maffialeden zijn van de radar verdwenen.
Zondag 30 augustus om 15u25  »
VRT 1
Op een industrieterrein wordt een geldkantoor overvallen. De overval wordt professioneel uitgevoerd met zeer zware wapens en er valt een dode. Een man is getuige.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'VRT Zomerhit' (VRT)

Vanavond stellen de volgende vijf kanshebbers zich voor: Berre met 'Yesterday, Today, Tomorrow', Bart Kaëll met 'Zot verliefd', Bas Serra met 'All Because of You', Laura Tesoro met 'Plastic Paradise' en Niels Destadsbader met 'Vuur en vlam'. En ook deze artiesten maken hun opwachting op het podium: Das Pop, de Gebroeders Ko, Samson & Marie, LUNA en Becky Hill.

'Zomerhit', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:35
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:00
    Het weer
    06:00
    Radio 2 Zomerweekend
  • 21:10
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:25
    Chicago P.D.
    01:15
    NYPD Blue
  • 00:50
    Border Security: Australië
    01:15
    Geen uitzending
  • 23:05
    Duplicity
    01:25
    S.W.A.T.
  • 00:50
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:20
    Suits
    01:10
    Geen uitzending
  • 00:55
    Binnenstebuiten
    01:25
    Geen uitzending
  • 00:05
    Oogappels
    01:15
    Lang Leve de Liefde
  • 00:30
    Superman & Lois
    01:35
    How to Get Away With Murder
  • 00:05
    Most Outrageous Crimes
    01:10
    Pawn Stars
  • 01:00
    MasterChef UK
    01:45
    First on Scene
  • 00:20
    Cold Case
    02:15
    Geen uitzending
  • 00:18
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Weekoverzicht
  • 00:52
    Het appartement
    01:09
    Het perfecte terras
  • 01:00
    De Smaaktoerist
    01:30
    Lekker Messy
  • 00:35
    Art Detectives
    01:25
    Ripper Street
  • 00:30
    Burn Notice
    02:00
    Below Deck Sailing Yacht
  • 01:00
    EenVandaag
    01:30
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:25
    Nieuwsuur
    08:00
    Sue Perkins ontdekt Alaska
  • 23:10
    Lowlands 2026 Live Stream NPO3
    05:25
    NOS Jeugdjournaal