'First Dates'-restaurant opent 31 augustus coronaproof haar deuren

zondag 30 augustus 2020

Schiet Cupido raak? En leidt de eerste date tot een tweede? Het Nederlandse 'First Dates'-restaurant van gastheer Sergio en barman Victor opent wederom haar deuren! Maar dit keer met een net wat andere indeling.

Want ook het 'First Dates'-restaurant moest de nodige maatregelen treffen. De dates worden op gepaste afstand ontvangen door Victor en Sergio en zitten aan tafels met een breedte van 1,5 meter. Ook de setting waarin dé vraag der vragen wordt gesteld, 'willen jullie elkaar nog eens zien?' is aangepast. Tussen de twee dappere daters zit namelijk een plexiglazen plaat. Ondanks de aanpassingen in het restaurant, krijg je als kijker nog steeds de kans op een unieke kijk in ontroerende, romantische, ongemakkelijke en hilarische dates. Ook dit seizoen komen de meest diverse kandidaten voorbij, van alle leeftijden en seksuele voorkeuren.


Maître Sergio: 'Dit wordt 'op afstand' het beste seizoen ooit. Want als de liefde je raakt, dan maakt 1.5 meter het alléén maar spannender.'

In de eerste aflevering op 31 augustus maakt Frans (82) Joke (78) het hof. Zo zie je maar weer dat liefde geen leeftijd kent. Daarnaast leren we Iliya kennen. Hij was bijna de mooiste man van Nederland. Zijn date Roxann droomt al jaren van een eigen sexy lingerielijn voor mannen, een match made in heaven of gooit de liefde voor een Duitse herdershond toch roet in het eten?

In de tweede aflevering zien we hoe Daan en Marrie, op het eerste gezicht twee gewone studenten, elkaar herkennen in het verdriet om hun bijzondere jeugd. Leren we romanticus Nofar kennen die precies weet wat ze zoekt in een partner en verklapt Angela aan haar date, de kok Buck, dat ze echt niet kan koken.

'First Dates', vanaf maandag 31 augustus elke werkdag om 19.25 uur bij BNNVARA op NPO 3.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT1 logo

André probeert Luc met een geschenk aan zijn kant te krijgen. Rudy's pogingen om opnieuw een goede beenhouwer te worden, zijn niet echt succesvol. Joepie, de hond van de familie, zorgt ervoor dat Luc en Rudy een andere kant van André leren kennen.

'Van Vlees en Bloed', om 21.30 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:05
    Down The Road
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 18:25
    The Brokenwood Mysteries
    20:00
    VRT NWS Update
  • 18:45
    De Hoppers
    19:00
    Zig & Sharko
  • 18:10
    The Voice Comeback Stage
    19:00
    VTM Nieuws
  • 18:40
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
    19:40
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 18:30
    The Karate Kid III
    20:30
    Knock at the Cabin
  • 18:05
    Police Interceptors
    22:30
    Ironclad: Battle for Blood
  • 18:15
    Allegiance
    00:40
    Murder in a Small Town
  • 18:25
    Pa heeft een lief
    20:00
    Nonkel Jef
  • 18:10
    Huizenjagers
    20:00
    The Real Housewives of Antwerp
  • 18:35
    NCIS
    22:45
    Criminal Minds
  • 18:50
    Two and a Half Men
    19:55
    Journey to the Center of the Earth
  • 18:00
    Chateau Meiland
    20:35
    Zo Man Zo Vrouw
  • 18:30
    World's Most Evil Killers
  • 18:44
    Trends Talk
    19:18
    CEO van mijn leven
  • 18:42
    Mijn tuin
    18:55
    Seventies To Seven
  • 18:15
    Loïc zot van koken weekmenu
    19:10
    De Zomerkeuken
  • 17:55
    Call the Midwife
    20:00
    Silent Witness
  • 18:10
    White Collar
    20:00
    See How They Run
  • 18:30
    EenVandaag
    19:05
    De kleine reuzenpanda - Het echte leven in de dierentuin
  • 18:40
    Ik mis je
    19:00
    Woonkoorts
  • 18:40
    Steken en Prikken in Zuid-Afrika
    19:00
    NOS Jeugdjournaal