'First Dates'-restaurant opent 31 augustus coronaproof haar deuren

zondag 30 augustus 2020

Schiet Cupido raak? En leidt de eerste date tot een tweede? Het Nederlandse 'First Dates'-restaurant van gastheer Sergio en barman Victor opent wederom haar deuren! Maar dit keer met een net wat andere indeling.

Want ook het 'First Dates'-restaurant moest de nodige maatregelen treffen. De dates worden op gepaste afstand ontvangen door Victor en Sergio en zitten aan tafels met een breedte van 1,5 meter. Ook de setting waarin dé vraag der vragen wordt gesteld, 'willen jullie elkaar nog eens zien?' is aangepast. Tussen de twee dappere daters zit namelijk een plexiglazen plaat. Ondanks de aanpassingen in het restaurant, krijg je als kijker nog steeds de kans op een unieke kijk in ontroerende, romantische, ongemakkelijke en hilarische dates. Ook dit seizoen komen de meest diverse kandidaten voorbij, van alle leeftijden en seksuele voorkeuren.


Maître Sergio: 'Dit wordt 'op afstand' het beste seizoen ooit. Want als de liefde je raakt, dan maakt 1.5 meter het alléén maar spannender.'

In de eerste aflevering op 31 augustus maakt Frans (82) Joke (78) het hof. Zo zie je maar weer dat liefde geen leeftijd kent. Daarnaast leren we Iliya kennen. Hij was bijna de mooiste man van Nederland. Zijn date Roxann droomt al jaren van een eigen sexy lingerielijn voor mannen, een match made in heaven of gooit de liefde voor een Duitse herdershond toch roet in het eten?

In de tweede aflevering zien we hoe Daan en Marrie, op het eerste gezicht twee gewone studenten, elkaar herkennen in het verdriet om hun bijzondere jeugd. Leren we romanticus Nofar kennen die precies weet wat ze zoekt in een partner en verklapt Angela aan haar date, de kok Buck, dat ze echt niet kan koken.

'First Dates', vanaf maandag 31 augustus elke werkdag om 19.25 uur bij BNNVARA op NPO 3.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Meesters Peter Janssens en Fatima Ahmad staan een man bij die verdacht wordt van de moord op zijn minderjarige zoon. De zoon lag wekenlang levenloos in bed. We volgen ook meester Verjauw. Haar cliënt wordt verdacht van het in de voedselketen brengen van sportpaarden die daarvoor uiteraard niet geschikt zijn.

'Justice For All', om 22.20 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:05
    Sporza: Ronde van Brugge
    17:30
    Clips
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    16:50
    The Office
  • 16:45
    De mini's
  • 16:20
    Sara
    16:55
    De Box
  • 16:30
    Achter gesloten deuren
    17:25
    MasterChef Australië - Back to Win
  • 15:15
    The Karate Kid
    17:25
    S.W.A.T.
  • 16:20
    Cheers
    16:50
    24
  • 16:00
    Baywatch
    16:50
    Suits
  • 16:30
    Wat nu weer?
    17:10
    SOS Piet
  • 15:35
    De Tafel van Gert
    16:50
    Konvooi
  • 16:10
    This Is Us
    17:05
    SkyMed
  • 16:35
    Brooklyn Nine-Nine
    17:40
    Family Matters
  • 16:35
    Love Island UK
    17:30
    A Place in the Sun
  • 16:05
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:35
    Hallo Roger
    16:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 16:05
    De Eregast
    16:55
    Panklaar
  • 16:00
    Call the Midwife
    17:00
    Death in Paradise
  • 16:05
    Below Deck Down Under
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 16:05
    Pauw & De Wit
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 16:30
    Per Seconde Wijzer
    16:58
    Politieke Partijen
  • 16:35
    Puppy Patrol
    17:00
    Peperbollen