'First Dates'-restaurant opent 31 augustus coronaproof haar deuren

zondag 30 augustus 2020

Schiet Cupido raak? En leidt de eerste date tot een tweede? Het Nederlandse 'First Dates'-restaurant van gastheer Sergio en barman Victor opent wederom haar deuren! Maar dit keer met een net wat andere indeling.

Want ook het 'First Dates'-restaurant moest de nodige maatregelen treffen. De dates worden op gepaste afstand ontvangen door Victor en Sergio en zitten aan tafels met een breedte van 1,5 meter. Ook de setting waarin dé vraag der vragen wordt gesteld, 'willen jullie elkaar nog eens zien?' is aangepast. Tussen de twee dappere daters zit namelijk een plexiglazen plaat. Ondanks de aanpassingen in het restaurant, krijg je als kijker nog steeds de kans op een unieke kijk in ontroerende, romantische, ongemakkelijke en hilarische dates. Ook dit seizoen komen de meest diverse kandidaten voorbij, van alle leeftijden en seksuele voorkeuren.


Maître Sergio: 'Dit wordt 'op afstand' het beste seizoen ooit. Want als de liefde je raakt, dan maakt 1.5 meter het alléén maar spannender.'

In de eerste aflevering op 31 augustus maakt Frans (82) Joke (78) het hof. Zo zie je maar weer dat liefde geen leeftijd kent. Daarnaast leren we Iliya kennen. Hij was bijna de mooiste man van Nederland. Zijn date Roxann droomt al jaren van een eigen sexy lingerielijn voor mannen, een match made in heaven of gooit de liefde voor een Duitse herdershond toch roet in het eten?

In de tweede aflevering zien we hoe Daan en Marrie, op het eerste gezicht twee gewone studenten, elkaar herkennen in het verdriet om hun bijzondere jeugd. Leren we romanticus Nofar kennen die precies weet wat ze zoekt in een partner en verklapt Angela aan haar date, de kok Buck, dat ze echt niet kan koken.

'First Dates', vanaf maandag 31 augustus elke werkdag om 19.25 uur bij BNNVARA op NPO 3.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Huis Gemaakt' - Dina Tersago (VTM)

De laatste badkamers worden door de jury beoordeeld en de winnaar van de kamerprijs wordt bekendgemaakt. Daarna start de keukenfase, met een onverwachte extra deadline: de duo's hebben nog maar twee dagen om alle technieken, muren en vloeren af te werken.

'Huis Gemaakt', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:35
    Flikken Maastricht
    16:20
    Door de bomen
  • 13:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 15:45
    Saïd & Anna
    15:55
    Samson en Marie
  • 15:20
    The Good Doctor
    16:10
    America's Funniest Home Videos
  • 15:15
    Een Eigen Huis
    16:05
    Achter gesloten deuren
  • 15:40
    The Goldbergs
    16:05
    Fit for a Prince
  • 15:35
    Baywatch Hawaii
    16:30
    Cheers
  • 08:50
    Geen uitzending
    16:10
    Baywatch
  • 15:40
    Joe
    16:10
    Geen uitzending
  • 15:50
    De Tafel van Tine
    17:00
    Huizenjagers
  • 15:15
    Matlock
    16:05
    This Is Us
  • 15:40
    Doom Patrol
    16:45
    Two and a Half Men
  • 15:25
    Property Brothers
    16:15
    Het Blok
  • 15:15
    Killer Couples
    16:10
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 15:50
    Zo doe je het!
    15:55
    Sorry Music Classics
  • 15:30
    Meat Timon
    16:10
    DIY
  • 15:10
    Murdoch Mysteries
    16:10
    Call the Midwife
  • 15:35
    The Secret Lives of Mormon Wives
    16:40
    Below Deck Mediterranean
  • 15:35
    NOS Journaal
    16:05
    Pauw & De Wit
  • 15:20
    Back to ESNS 2026
    16:00
    NOS Journaal
  • 15:15
    Zoo
    16:45
    13 in de oorlog