'First Dates'-restaurant opent 31 augustus coronaproof haar deuren

Schiet Cupido raak? En leidt de eerste date tot een tweede? Het Nederlandse 'First Dates'-restaurant van gastheer Sergio en barman Victor opent wederom haar deuren! Maar dit keer met een net wat andere indeling.
Want ook het 'First Dates'-restaurant moest de nodige maatregelen treffen. De dates worden op gepaste afstand ontvangen door Victor en Sergio en zitten aan tafels met een breedte van 1,5 meter. Ook de setting waarin dé vraag der vragen wordt gesteld, 'willen jullie elkaar nog eens zien?' is aangepast. Tussen de twee dappere daters zit namelijk een plexiglazen plaat. Ondanks de aanpassingen in het restaurant, krijg je als kijker nog steeds de kans op een unieke kijk in ontroerende, romantische, ongemakkelijke en hilarische dates. Ook dit seizoen komen de meest diverse kandidaten voorbij, van alle leeftijden en seksuele voorkeuren.
Maître Sergio: 'Dit wordt 'op afstand' het beste seizoen ooit. Want als de liefde je raakt, dan maakt 1.5 meter het alléén maar spannender.'
In de eerste aflevering op 31 augustus maakt Frans (82) Joke (78) het hof. Zo zie je maar weer dat liefde geen leeftijd kent. Daarnaast leren we Iliya kennen. Hij was bijna de mooiste man van Nederland. Zijn date Roxann droomt al jaren van een eigen sexy lingerielijn voor mannen, een match made in heaven of gooit de liefde voor een Duitse herdershond toch roet in het eten?
In de tweede aflevering zien we hoe Daan en Marrie, op het eerste gezicht twee gewone studenten, elkaar herkennen in het verdriet om hun bijzondere jeugd. Leren we romanticus Nofar kennen die precies weet wat ze zoekt in een partner en verklapt Angela aan haar date, de kok Buck, dat ze echt niet kan koken.
'First Dates', vanaf maandag 31 augustus elke werkdag om 19.25 uur bij BNNVARA op NPO 3.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dit zijn de kandidaten van deze week in ‘De Dag van Vandaag’
- Bekende namen trappen nieuwe SBS6-show 'Pokerface' af
- Play blijft teasen voor het nieuwe seizoen van 'De Mol'
- Uniek moment in 'The Voice van Vlaanderen': Zita Wauters verrast papa Koen met een Blind Audition
- Kijkcijfers: 9, 10, 11 en 12 maart 2026
- Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië: 'Ik ga moeten spauwen'
- 'Ik wil méér!': Jury 'So You Think You Can Dance' wordt overspoeld door danstalent
- Dit eet je deze week met 'Dagelijkse Kost'!
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Neighbours: A New Chapter' - PREVIEW
Multimedia SPOTLIGHT
-
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken!
Kijktip van de dag

Na meer dan tien jaar is 'So You Think You Can Dance' terug. Ambitieuze dansers uit Vlaanderen en Nederland zetten alles op alles om de jury te overtuigen. Ze worden opgevangen door Wendy Van Dijk en Laura Tesoro, maar al snel is het tijd voor hun grote moment. Met een eigen choreografie tonen ze hun talent in hun favoriete dansstijl. De jury, met Dan Karaty, Nora Monsecour en Kenzo Alvares, kijkt scherp toe. Wie maakt indruk en wie moet zijn droom meteen opbergen?
'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.



































