Festivalzomer gaat door: NPO 3FM geeft Gouden Festivalbandje weg

zondag 20 februari 2022

Het moment waar iedereen reikhalzend naar uitkijkt: Nederland gaat open en de festivals kunnen deze zomer doorgaan. Hoog tijd voor NPO 3FM om het felbegeerde Gouden Festivalbandje weg te geven.

De winnaar van het bandje mag samen met twee vrienden naar vier festivals: Pinkpop, Lowlands, Best Kept Secret en ADE. Luisteraars kunnen meedoen door hun meest legendarische festivalverhaal in te sturen als zij het festivalgeluid op 3FM horen. De actie loopt van maandag 21 tot en met zondag 27 februari.


Herkenbaar voor veel festivalliefhebbers: eindelijk het vooruitzicht van een festival, maar nét misgrijpen bij kaarten voor bijvoorbeeld Lowlands. Niet getreurd, want op 3FM maak je kans op het Gouden Festivalbandje. Hoe? Door het beste festivalverhaal naar de app van 3FM te sturen. Stond je naast Eddie Vedder bij de dixies? Ben je je huidige vriend of vriendin tegengekomen in de moshpit? Bleek jouw tent bovenop een mierennest te staan? Meedoen kan als het Festival Geluid op 3FM te horen is. De twintig beste verhalen worden geselecteerd om door te gaan naar de volgende ronde.

De overgebleven luisteraars gaan één op één de strijd aan in een festivalquiz. Na de quiz blijven er drie finalisten over die op vrijdag 4 maart tegen elkaar strijden om het Gouden Festivalbandje. Het drietal moet op zoek naar een 3FM-dj ergens in Nederland. Doormiddel van hints en hulp van de luisteraars kunnen zij de locatie achterhalen en zorgen dat ze als eerste aankomen bij de dj om zo het festivalbandje te bemachtigen.

Kansmaken op Gouden Festivalbandje kan van maandag 21 februari tot en met zondag 27 februari op NPO 3FM en via de 3FM-app. Kijk voor meer informatie op 3fm.nl.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Florreke is een schat van een meisje en iedereen is over haar in de wolken. Jef en Ida's geluk kan niet meer op als Pierre en Marleen aan Jef vragen om peter te worden. Tot blijkt dat Jef geen peter kan zijn zolang hij niet getrouwd is met Ida.

'Lili en Marleen', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:05
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:15
    Mary & George
    01:10
    Het weer
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:20
    Chicago P.D.
    01:20
    NYPD Blue
  • 00:40
    Border Security: Australia's Front Line
  • 00:55
    S.W.A.T.
    02:15
    Geen uitzending
  • 00:35
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:25
    La Brea
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 00:00
    Oogappels
    01:10
    Lang Leve de Liefde
  • 01:05
    Modern Family
    01:40
    Superman & Lois
  • 00:10
    NCIS: Los Angeles
    01:15
    Most Outrageous Crimes
  • 00:55
    MasterChef UK
    02:20
    First on Scene
  • 00:50
    Cold Case
    02:15
    Geen uitzending
  • 00:18
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Weekoverzicht
  • 01:00
    Het perfecte terras
    01:58
    Zo doe je het!
  • 00:55
    Lekker Messy
    01:45
    Steffi's healthy pleasures
  • 00:40
    Rebus
    01:30
    Darby and Joan
  • 01:00
    Burn Notice
    01:45
    Below Deck Sailing Yacht
  • 01:00
    EenVandaag
    01:30
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:00
    Nieuwsuur
    08:00
    Sue Perkins ontdekt Alaska
  • 00:55
    Op Safari
    01:30
    Louis Theroux: Transgender Kids