Evert heeft zijn eerste keuzemoment in 'Boer zoekt Vrouw'

zaterdag 9 april 2022
Foto: © KRO-NCRV 2018

Alleen boer Evert heeft nog drie logees op zijn boerderij. Vandaag gaat hij kiezen wie de boerderij moet gaan verlaten. Een keuze die niet meevalt voor Evert en ook niet voor zijn vrouwen. Ze zijn alle drie zeer gecharmeerd van hem.

Zo laat Nans weten het heerlijk te vinden op de boerderij en is Maud graag bij Evert in de buurt: 'Ik heb dat niet zo snel, dat ik continu bij iemand wil zijn. Dat heb ik nu wel'. Cora spreekt uit dat Evert een man is waar ze van zou kunnen houden: 'Ik zeg altijd, huisje, boompje, beestje, boertje. Lekker op het erf met je man.' Yvon Jaspers rijdt het erf op. Welke vrouwen mogen blijven bij boer Evert op zijn boerderij?


Boer Jouke heeft zich verslapen nadat hij in de nacht werd gewekt door de geboorte van een kalfje. Hij start de goed met het brengen van een vers kopje koffie voor Lotte en Karlijn. Ze ontmoeten de ouders van Jouke. Normaliter komt zijn vader elke dag op de boerderij dus voor Jouke is het belangrijk wat zijn vader vindt van zijn keuze.

Bij boerin Janine is de nieuwe dag al vroeg begonnen. Sander maait het gras en Christiaan gaat hekken plaatsen met Janine. Ze vindt het rustig en fijn zo: 'Je bent bezig, dat past bij mij.' Janine is aan het overdenken wat ze fijner vindt.

'Er is een geweldige interactie tussen de dames en met mij, dus het gaat heel goed zo met z’n drieën', vertelt boer Rob. 'We zijn echt een team. En een beetje teasen en met hooi gooien en voorzichtig flirten, prima. En het was mooi hoe de paarden op ze reageerden. Paarden zijn toch een spiegel'. Sonja en Wendy voelen zich erg op hun gemak op de boerderij en bij Rob. Is er al sprake van verliefdheid?

Op de boerderij van boer Hans leert Dinie Annette meer over paarden en alles wat daarbij komt kijken. Christel, de dochter van Hans, helpt haar vader daarbij. Hans is daar enorm trots op. Deze relatie tussen vader en dochter ontroert Dinie. Annette merkt op dat ze ziet dat Hans lang alleen is geweest. 'Ruwe bolster, blanke pit, je moet hem even afpellen.' Krijgt Annette langzaam maar zeker gevoelens voor hem?

'Boer zoekt Vrouw', zondag 10 april om 20.25 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Only Joling'

Iedereen weet dat Gerard graag uitslaapt, maar soms moet Wino hem toch uit bed zien te krijgen. Dit keer is daar een goede reden voor: ze gaan een urne uitzoeken voor Janny. Later op de dag brengen Gerard, Wino en Glenn samen een bezoek aan de cardioloog, omdat Gerards vader een hartpatiënt was.

'Only Joling', om 21.55 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:50
    Het Huis
    06:00
    Mr. Magoo
  • 21:10
    Terzake
    06:00
    Radio 2 Zomerweekend
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:25
    Ze Zeggen Dat
    02:40
    Geen uitzending
  • 20:35
    Alle Remmen Los!
    09:45
    Wordt aangekondigd
  • 20:35
    After We Fell
    09:05
    Geen uitzending
  • 20:35
    Central Intelligence
    07:00
    Willy
  • 20:50
    The Couple Next Door
    09:35
    Geen uitzending
  • 21:25
    Rupel
    06:00
    Joe
  • 20:35
    Komen Eten bij De Zussen Coorevits
    02:10
    Geen uitzending
  • 21:30
    Dirty John
    02:20
    Geen uitzending
  • 20:35
    Alive
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:30
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:20
    World's Most Evil Killers
  • 21:24
    Trends Doc
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:24
    De perfecte tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 21:10
    Foodies & The City
    02:05
    Culinair Thailand
  • 21:00
    Hope Street
    03:00
    Father Brown
  • 21:30
    White Collar
    02:30
    Below Deck
  • 21:10
    NOS WK Avond
    02:10
    NOS Journaal
  • 21:25
    Medialogica
    08:20
    Natuur in de Cariben
  • 20:30
    De slimste mens België
    05:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal