Evert heeft zijn eerste keuzemoment in 'Boer zoekt Vrouw'

Alleen boer Evert heeft nog drie logees op zijn boerderij. Vandaag gaat hij kiezen wie de boerderij moet gaan verlaten. Een keuze die niet meevalt voor Evert en ook niet voor zijn vrouwen. Ze zijn alle drie zeer gecharmeerd van hem.
Zo laat Nans weten het heerlijk te vinden op de boerderij en is Maud graag bij Evert in de buurt: 'Ik heb dat niet zo snel, dat ik continu bij iemand wil zijn. Dat heb ik nu wel'. Cora spreekt uit dat Evert een man is waar ze van zou kunnen houden: 'Ik zeg altijd, huisje, boompje, beestje, boertje. Lekker op het erf met je man.' Yvon Jaspers rijdt het erf op. Welke vrouwen mogen blijven bij boer Evert op zijn boerderij?
Boer Jouke heeft zich verslapen nadat hij in de nacht werd gewekt door de geboorte van een kalfje. Hij start de goed met het brengen van een vers kopje koffie voor Lotte en Karlijn. Ze ontmoeten de ouders van Jouke. Normaliter komt zijn vader elke dag op de boerderij dus voor Jouke is het belangrijk wat zijn vader vindt van zijn keuze.
Bij boerin Janine is de nieuwe dag al vroeg begonnen. Sander maait het gras en Christiaan gaat hekken plaatsen met Janine. Ze vindt het rustig en fijn zo: 'Je bent bezig, dat past bij mij.' Janine is aan het overdenken wat ze fijner vindt.
'Er is een geweldige interactie tussen de dames en met mij, dus het gaat heel goed zo met z’n drieën', vertelt boer Rob. 'We zijn echt een team. En een beetje teasen en met hooi gooien en voorzichtig flirten, prima. En het was mooi hoe de paarden op ze reageerden. Paarden zijn toch een spiegel'. Sonja en Wendy voelen zich erg op hun gemak op de boerderij en bij Rob. Is er al sprake van verliefdheid?
Op de boerderij van boer Hans leert Dinie Annette meer over paarden en alles wat daarbij komt kijken. Christel, de dochter van Hans, helpt haar vader daarbij. Hans is daar enorm trots op. Deze relatie tussen vader en dochter ontroert Dinie. Annette merkt op dat ze ziet dat Hans lang alleen is geweest. 'Ruwe bolster, blanke pit, je moet hem even afpellen.' Krijgt Annette langzaam maar zeker gevoelens voor hem?
'Boer zoekt Vrouw', zondag 10 april om 20.25 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- VRT dreigt met boycot Eurovisiesongfestival : 'Kans klein dat we volgend jaar een artiest afvaardigen'
- Finale van ‘De Mol’ 2026: eindelijk valt het masker af
- Erben Wennemars neemt afscheid als schaatsanalist bij de NOS
- Loïc Van Impe & Sarah Renson presenteren nieuw njam!-programma 'Vanavond Bij Ons'
- Documentaire 'The Bus Driver: Britain's Cocaine King' op Discovery
- 'Ziggo Sport Finals': alle UEFA Europese clubfinales gratis te zien voor heel Nederland
- Vier nieuwe afleveringen 'Andere Tijden Sport' in aanloop naar het WK
- Milieustrijders dwingen overheid eigen wetten na te leven in 'De MOB Methode'
- 'Vroege Vogels' bezoekt de Slikken van De Heen
- '3 op Reis: De reis van je leven': wildkamperen in de Spaanse woestijn
Multimedia SPOTLIGHT
-
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance'
Kijktip van de dag

Door zijn moeilijke thuissituatie verblijft de veertienjarige Johnny in een instelling. Hij maakt deel uit van de bende van Luca en dealt drugs, maar stiekem droomt hij van een beter leven. Op een dag krijgt hij de beroemde acteur Antony als vaste klant. Er ontstaat een bijzondere band tussen de twee.
'Dealer', film uit 2021 met oa. Ben Segers en Veerle Baetens, om 20.35 uur op VTM 3.



































