'Evers Staat Op Run' haalt €185.356,- op voor Spieren voor Spieren

zondag 1 juli 2018

Radio 538-dj Edwin Evers en zijn team renden vandaag samen met bijna 2000 luisteraars en vrienden van de ochtendshow een fun run van 5.38 kilometer voor het goede doel.

Deelnemers doneerden €15,- voor een startbewijs en lieten zich sponsoren om zoveel mogelijk geld op te halen, dit jaar voor Spieren voor Spieren. In totaal is er door de renners, luisteraars en bedrijven een bedrag van €185.356,- opgehaald. De totaalopbrengst van de 'Evers Staat Op Run' gaat volledig naar Spieren voor Spieren, waarmee een 'Inspanningslab' in het Kindercentrum van het UMC Utrecht wordt gerealiseerd.


Onder anderen Ronald de Boer, Dries Roelvink, Gerard Ekdom, Giel Beelen, Reinder Nummerdor, Vinchenzo, Amara Onwuka, Meike de Jong, Hugo de Jonge (Minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport) en 538-dj's trokken hun hardloopschoenen uit de kast om zoveel mogelijk geld op te halen tijdens de recreatieve sponsorloop in het Amsterdam Science Park.

538-dj Edwin Evers: 'Dankzij alle mensen die op deze zonnige dag hebben deelgenomen aan de Evers Staat Op Run hebben we een waanzinnig bedrag opgehaald voor Spieren voor Spieren. Iedereen ontzettend bedankt!'

Spieren voor Spieren hoofdambassadeur Sven Kramer: 'Fantastisch om te zien hoeveel mensen zich inzetten met deze run voor kinderen met een spierziekte. Geweldig dat Edwin en zijn team dit mogelijk hebben gemaakt.'

Spieren voor Spieren Inspanningslab
De opbrengst van de 'Evers Staat Op Run' wordt gebruikt als bijdrage voor het realiseren van een speciaal 'Inspanningslab' binnen het Spieren voor Spieren Kindercentrum in het UMC Utrecht. Het Kindercentrum is dé plek in Nederland voor de beste diagnose, behandeling en zorg voor kinderen met een spierziekte. Door de uitbreiding met het Inspanningslab komen zorg en onderzoek naar bewegen, sport en training bij kinderen met een spierziekte samen op één plek.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Getrouwd' - reünie (VTM)

Drie maanden na de beslissing zien de koppels elkaar terug in de natuur. Wie is nog altijd samen en wie ging uit elkaar? Samen met Frances en de experten kijken de deelnemers terug op hun 'Blind Getrouwd'-avontuur.

'Blind Getrouwd', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:20
    Thuis
    00:45
    Dagelijkse kost
  • 00:00
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:00
    Blind getrouwd
    01:10
    NYPD Blue
  • 23:55
    Fare Dodgers: At War With The Law
    00:55
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
  • 23:55
    Snowpiercer
    00:55
    Anoniem
  • 00:20
    Police Interceptors
    01:15
    Geen uitzending
  • 23:45
    Merry Christmas, Ms. Christmas
    01:20
    Joe
  • 00:10
    SOS Piet
    00:45
    Binnenstebuiten
  • 23:15
    De Tafel van Tine
    02:00
    Geen uitzending
  • 00:15
    Modern Family
    00:50
    NCIS: Hawaii
  • 00:10
    Hawaii Five-0
    01:15
    The Paddock
  • 23:45
    Love It or List It
    00:50
    Masterchef USA
  • 00:35
    Cold Case
    02:30
    Geen uitzending
  • 00:38
    Z-Sustainable Future
    00:45
    Herhalingslus
  • 00:27
    Kan ik het ook?
    05:55
    Sixties To Six
  • 00:25
    Meesterlijke Klassiekers
    01:05
    Meat Timon
  • 00:00
    Blackshore
    01:45
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 00:15
    NCIS: Los Angeles
    02:05
    NCIS
  • 00:35
    NOS Journaal Laat
    01:00
    Pauw & De Wit
  • 00:00
    Nieuwsuur
    00:45
    Ongehoord Nieuws
  • 23:55
    De slimste mens
    00:45
    Dropout Resort