'Evers Staat Op Run' haalt €185.356,- op voor Spieren voor Spieren

zondag 1 juli 2018

Radio 538-dj Edwin Evers en zijn team renden vandaag samen met bijna 2000 luisteraars en vrienden van de ochtendshow een fun run van 5.38 kilometer voor het goede doel.

Deelnemers doneerden €15,- voor een startbewijs en lieten zich sponsoren om zoveel mogelijk geld op te halen, dit jaar voor Spieren voor Spieren. In totaal is er door de renners, luisteraars en bedrijven een bedrag van €185.356,- opgehaald. De totaalopbrengst van de 'Evers Staat Op Run' gaat volledig naar Spieren voor Spieren, waarmee een 'Inspanningslab' in het Kindercentrum van het UMC Utrecht wordt gerealiseerd.


Onder anderen Ronald de Boer, Dries Roelvink, Gerard Ekdom, Giel Beelen, Reinder Nummerdor, Vinchenzo, Amara Onwuka, Meike de Jong, Hugo de Jonge (Minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport) en 538-dj's trokken hun hardloopschoenen uit de kast om zoveel mogelijk geld op te halen tijdens de recreatieve sponsorloop in het Amsterdam Science Park.

538-dj Edwin Evers: 'Dankzij alle mensen die op deze zonnige dag hebben deelgenomen aan de Evers Staat Op Run hebben we een waanzinnig bedrag opgehaald voor Spieren voor Spieren. Iedereen ontzettend bedankt!'

Spieren voor Spieren hoofdambassadeur Sven Kramer: 'Fantastisch om te zien hoeveel mensen zich inzetten met deze run voor kinderen met een spierziekte. Geweldig dat Edwin en zijn team dit mogelijk hebben gemaakt.'

Spieren voor Spieren Inspanningslab
De opbrengst van de 'Evers Staat Op Run' wordt gebruikt als bijdrage voor het realiseren van een speciaal 'Inspanningslab' binnen het Spieren voor Spieren Kindercentrum in het UMC Utrecht. Het Kindercentrum is dé plek in Nederland voor de beste diagnose, behandeling en zorg voor kinderen met een spierziekte. Door de uitbreiding met het Inspanningslab komen zorg en onderzoek naar bewegen, sport en training bij kinderen met een spierziekte samen op één plek.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Badgast' (VRT 1/KRO-NCRV)

Vince en Sergio proberen wanhopig hun geheim te verbergen. Ondertussen bereiden Zoë en haar vrienden een gevaarlijke deal voor. Daarbovenop komt Gerrit gevaarlijk in de buurt van de waarheid.

'Badgast', om 21.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:20
    VRT NWS laat
    06:00
    Mr. Magoo
  • 19:00
    Sporza: Milaan Cortina 2026
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 22:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:15
    Welkom Aan Boord
    02:05
    Gooische Vrouwen
  • 21:55
    Bert Gabriëls - Gestorven Onzin
    01:15
    Geen uitzending
  • 22:15
    S.W.A.T.
    01:05
    The Big Bang Theory
  • 21:35
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 22:10
    ER
    01:20
    Geen uitzending
  • 21:40
    Tien Om Te Zien
    01:30
    Geen uitzending
  • 22:15
    Dealen Met Coke
    02:00
    De Tafel van Gert
  • 22:15
    Found
    01:10
    FBI
  • 22:05
    The Flash
    01:40
    Swamp People
  • 21:45
    Bake Off Vlaanderen
    02:00
    Botched
  • 22:10
    Last Scene Alive: An Aurora Teagarden Mystery
    01:20
    Big Sky
  • 22:10
    CEO van mijn leven
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:22
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 22:00
    Bon Appetit
    01:35
    Winterse Kost
  • 21:05
    Agatha Christie's Marple
  • 22:00
    Paradise
    01:00
    First Dates Australia
  • 21:30
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
    02:00
    NOS Journaal
  • 22:00
    Nieuwsuur
    04:00
    Suhoor Stories
  • 21:55
    FOMO Chefs
    01:25
    Hoodfights