'Evers Staat Op Run' haalt €185.356,- op voor Spieren voor Spieren

zondag 1 juli 2018

Radio 538-dj Edwin Evers en zijn team renden vandaag samen met bijna 2000 luisteraars en vrienden van de ochtendshow een fun run van 5.38 kilometer voor het goede doel.

Deelnemers doneerden €15,- voor een startbewijs en lieten zich sponsoren om zoveel mogelijk geld op te halen, dit jaar voor Spieren voor Spieren. In totaal is er door de renners, luisteraars en bedrijven een bedrag van €185.356,- opgehaald. De totaalopbrengst van de 'Evers Staat Op Run' gaat volledig naar Spieren voor Spieren, waarmee een 'Inspanningslab' in het Kindercentrum van het UMC Utrecht wordt gerealiseerd.


Onder anderen Ronald de Boer, Dries Roelvink, Gerard Ekdom, Giel Beelen, Reinder Nummerdor, Vinchenzo, Amara Onwuka, Meike de Jong, Hugo de Jonge (Minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport) en 538-dj's trokken hun hardloopschoenen uit de kast om zoveel mogelijk geld op te halen tijdens de recreatieve sponsorloop in het Amsterdam Science Park.

538-dj Edwin Evers: 'Dankzij alle mensen die op deze zonnige dag hebben deelgenomen aan de Evers Staat Op Run hebben we een waanzinnig bedrag opgehaald voor Spieren voor Spieren. Iedereen ontzettend bedankt!'

Spieren voor Spieren hoofdambassadeur Sven Kramer: 'Fantastisch om te zien hoeveel mensen zich inzetten met deze run voor kinderen met een spierziekte. Geweldig dat Edwin en zijn team dit mogelijk hebben gemaakt.'

Spieren voor Spieren Inspanningslab
De opbrengst van de 'Evers Staat Op Run' wordt gebruikt als bijdrage voor het realiseren van een speciaal 'Inspanningslab' binnen het Spieren voor Spieren Kindercentrum in het UMC Utrecht. Het Kindercentrum is dé plek in Nederland voor de beste diagnose, behandeling en zorg voor kinderen met een spierziekte. Door de uitbreiding met het Inspanningslab komen zorg en onderzoek naar bewegen, sport en training bij kinderen met een spierziekte samen op één plek.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Salut en de Kost' (Play)

Viktor Verhulst (31) sterft na een val uit Nachtwacht-Flyer in Plopsaland. Bockie wil weten wat het allerlaatste is wat Vik wil eten voor zijn dood.

'Salut en de Kost', om 22.30 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:45
    F*ck you, flik
    22:30
    VRT NWS laat
  • 21:25
    Poorten van Europa
    22:20
    De ideale wereld
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:00
    Goens Docu: Cel Vermiste Personen
    23:10
    Telefacts
  • 21:35
    Murder in a Small Town
    22:30
    The Equalizer
  • 20:35
    The Bourne Supremacy
    22:40
    Last Knights
  • 20:35
    Assault on Precinct 13
    22:35
    Street Cops
  • 20:35
    The Christmas Cure
    22:15
    Six Degrees of Santa
  • 21:40
    Tegen de Sterren Op
    22:20
    Cheers
  • 21:15
    De Slimste Mens Ter Wereld
    22:30
    Salut & De Kost
  • 20:35
    The Curious Case of Benjamin Button
    23:45
    Friends
  • 20:35
    Harry Potter and the Chamber of Secrets
    23:40
    The Ark
  • 21:50
    Komen Eten
    22:45
    Huizenjagers
  • 21:30
    World's Most Evil Killers
  • 21:49
    Vodcast WOW Money Talks
    22:14
    Z-Sustainable Future
  • 21:56
    Zo doe je het!
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 21:35
    Meat Timon
    22:10
    Soep!
  • 21:55
    Inspector George Gently
    23:40
    Recipes for Love and Murder
  • 21:30
    Scandal
    22:25
    NCIS
  • 21:35
    De slimste mens
    22:30
    Pauw & De Wit
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:45
    Close Up: Kho Liang Ie - ontwerper van zijn tijd
  • 21:20
    De Spookvoetballer
    22:15
    Draadstaal