'Evers Staat Op Run' haalt €185.356,- op voor Spieren voor Spieren

zondag 1 juli 2018

Radio 538-dj Edwin Evers en zijn team renden vandaag samen met bijna 2000 luisteraars en vrienden van de ochtendshow een fun run van 5.38 kilometer voor het goede doel.

Deelnemers doneerden €15,- voor een startbewijs en lieten zich sponsoren om zoveel mogelijk geld op te halen, dit jaar voor Spieren voor Spieren. In totaal is er door de renners, luisteraars en bedrijven een bedrag van €185.356,- opgehaald. De totaalopbrengst van de 'Evers Staat Op Run' gaat volledig naar Spieren voor Spieren, waarmee een 'Inspanningslab' in het Kindercentrum van het UMC Utrecht wordt gerealiseerd.


Onder anderen Ronald de Boer, Dries Roelvink, Gerard Ekdom, Giel Beelen, Reinder Nummerdor, Vinchenzo, Amara Onwuka, Meike de Jong, Hugo de Jonge (Minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport) en 538-dj's trokken hun hardloopschoenen uit de kast om zoveel mogelijk geld op te halen tijdens de recreatieve sponsorloop in het Amsterdam Science Park.

538-dj Edwin Evers: 'Dankzij alle mensen die op deze zonnige dag hebben deelgenomen aan de Evers Staat Op Run hebben we een waanzinnig bedrag opgehaald voor Spieren voor Spieren. Iedereen ontzettend bedankt!'

Spieren voor Spieren hoofdambassadeur Sven Kramer: 'Fantastisch om te zien hoeveel mensen zich inzetten met deze run voor kinderen met een spierziekte. Geweldig dat Edwin en zijn team dit mogelijk hebben gemaakt.'

Spieren voor Spieren Inspanningslab
De opbrengst van de 'Evers Staat Op Run' wordt gebruikt als bijdrage voor het realiseren van een speciaal 'Inspanningslab' binnen het Spieren voor Spieren Kindercentrum in het UMC Utrecht. Het Kindercentrum is dé plek in Nederland voor de beste diagnose, behandeling en zorg voor kinderen met een spierziekte. Door de uitbreiding met het Inspanningslab komen zorg en onderzoek naar bewegen, sport en training bij kinderen met een spierziekte samen op één plek.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Alloo Bij de Wegpolitie' op VTM - Luk Alloo

De wegpolitie onderschept twee snelheidsduivels en een man zonder rijbewijs. Ze stuiten ook op een kop-staartaanrijding waar bestuurders geen reddingsstrook vormen. De agenten handelen daadkrachtig en zorgen voor hulpverlening.

'Alloo bij de Wegpolitie', om 21.45 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Herfstbeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 11:15
    De Afspraak
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 11:45
    Casper en Emma
    11:55
    Samson en Marie
  • 09:45
    Geen uitzending
    11:50
    Familie
  • 11:40
    Achter gesloten deuren
    12:35
    B&B zoekt Lief NL
  • 09:00
    Geen uitzending
    13:50
    Ghosts
  • 10:00
    Geen uitzending
    13:40
    Caught on Dashcam
  • 10:45
    Fixing Up Christmas
    12:20
    The Christmas Charade
  • 10:00
    Joe
    14:45
    Geen uitzending
  • 11:45
    Huizenjagers
    12:40
    De Tafel van Tine
  • 11:25
    FBI: Most Wanted
    12:25
    NCIS
  • 11:35
    The Neighborhood
    12:30
    Storage Wars
  • 11:35
    Het Roer Om
    12:35
    Love Island UK
  • 11:40
    Hailey Dean Mysteries: A Marriage Made for Murder
    13:20
    Accident, Suicide, or Murder
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:48
    De perfecte werkplaats
    12:00
    Brasserie 55
  • 11:40
    Meat Timon
    12:15
    Foodies & The City
  • 11:10
    Death in Paradise
    12:10
    Father Brown
  • 11:40
    Grey's Anatomy
  • 11:15
    Tijd voor Max
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:20
    BinnensteBuiten
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:35
    Zin in Zappelin
    11:50
    Raad eens hoeveel ik van je hou