'Evers Staat Op Run' haalt €185.356,- op voor Spieren voor Spieren

zondag 1 juli 2018

Radio 538-dj Edwin Evers en zijn team renden vandaag samen met bijna 2000 luisteraars en vrienden van de ochtendshow een fun run van 5.38 kilometer voor het goede doel.

Deelnemers doneerden €15,- voor een startbewijs en lieten zich sponsoren om zoveel mogelijk geld op te halen, dit jaar voor Spieren voor Spieren. In totaal is er door de renners, luisteraars en bedrijven een bedrag van €185.356,- opgehaald. De totaalopbrengst van de 'Evers Staat Op Run' gaat volledig naar Spieren voor Spieren, waarmee een 'Inspanningslab' in het Kindercentrum van het UMC Utrecht wordt gerealiseerd.


Onder anderen Ronald de Boer, Dries Roelvink, Gerard Ekdom, Giel Beelen, Reinder Nummerdor, Vinchenzo, Amara Onwuka, Meike de Jong, Hugo de Jonge (Minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport) en 538-dj's trokken hun hardloopschoenen uit de kast om zoveel mogelijk geld op te halen tijdens de recreatieve sponsorloop in het Amsterdam Science Park.

538-dj Edwin Evers: 'Dankzij alle mensen die op deze zonnige dag hebben deelgenomen aan de Evers Staat Op Run hebben we een waanzinnig bedrag opgehaald voor Spieren voor Spieren. Iedereen ontzettend bedankt!'

Spieren voor Spieren hoofdambassadeur Sven Kramer: 'Fantastisch om te zien hoeveel mensen zich inzetten met deze run voor kinderen met een spierziekte. Geweldig dat Edwin en zijn team dit mogelijk hebben gemaakt.'

Spieren voor Spieren Inspanningslab
De opbrengst van de 'Evers Staat Op Run' wordt gebruikt als bijdrage voor het realiseren van een speciaal 'Inspanningslab' binnen het Spieren voor Spieren Kindercentrum in het UMC Utrecht. Het Kindercentrum is dé plek in Nederland voor de beste diagnose, behandeling en zorg voor kinderen met een spierziekte. Door de uitbreiding met het Inspanningslab komen zorg en onderzoek naar bewegen, sport en training bij kinderen met een spierziekte samen op één plek.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Alloo Bij de Wegpolitie' op VTM - Luk Alloo

Agenten onderscheppen een automobilist die veel te snel rijdt. Even later betrappen ze een chauffeur die op de pechstrook geniet van een snack. Een ongeval met een auto in de gracht zorgt voor extra spanning.

'Alloo bij de Wegpolitie', om 22.05 uur bij VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:20
    VRT NWS Villa Politica
    15:50
    Clips
  • 13:00
    Herfstbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 15:00
    Lena's Boerderij
  • 14:15
    Wittekerke
    15:20
    NYPD Blue
  • 14:50
    MasterChef Australië
    15:50
    Kitchen Nightmares
  • 14:25
    The Age of Adaline
    16:35
    Chicago Fire
  • 14:30
    Caught on Dashcam
    15:30
    Xena: Warrior Princess
  • 14:00
    The Mistletoe Inn
    15:35
    Rediscovering Christmas
  • 14:50
    Geen uitzending
    15:20
    Joe
  • 14:10
    Blind Gekocht NL
    15:25
    De Tafel van Gert
  • 14:00
    The Twisted Tale of Amanda Knox
    16:05
    Castle
  • 14:40
    Heavy Rescue: 401
    15:40
    Pawn Stars
  • 14:50
    Lekker Lang Leven
    15:15
    A Place in the Sun
  • 15:00
    World's Most Evil Killers
  • 13:22
    Herhalingslus
    18:00
    Z-Extra
  • 14:50
    De perfecte oprit
    15:55
    Sorry Music Classics
  • 14:05
    Guten Appetit
    15:05
    Wordt aangekondigd
  • 14:10
    Beyond Paradise
    15:15
    All Creatures Great and Small
  • 14:10
    NCIS
    15:05
    NCIS: Los Angeles
  • 15:00
    NOS Journaal
    16:05
    Pauw & De Wit
  • 14:30
    De verwondering
    15:05
    Art Dept
  • 15:00
    Masha en de Beer
    15:10
    SamSam