'Evers Staat Op Run' haalt €185.356,- op voor Spieren voor Spieren

Radio 538-dj Edwin Evers en zijn team renden vandaag samen met bijna 2000 luisteraars en vrienden van de ochtendshow een fun run van 5.38 kilometer voor het goede doel.
Deelnemers doneerden €15,- voor een startbewijs en lieten zich sponsoren om zoveel mogelijk geld op te halen, dit jaar voor Spieren voor Spieren. In totaal is er door de renners, luisteraars en bedrijven een bedrag van €185.356,- opgehaald. De totaalopbrengst van de 'Evers Staat Op Run' gaat volledig naar Spieren voor Spieren, waarmee een 'Inspanningslab' in het Kindercentrum van het UMC Utrecht wordt gerealiseerd.
Onder anderen Ronald de Boer, Dries Roelvink, Gerard Ekdom, Giel Beelen, Reinder Nummerdor, Vinchenzo, Amara Onwuka, Meike de Jong, Hugo de Jonge (Minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport) en 538-dj's trokken hun hardloopschoenen uit de kast om zoveel mogelijk geld op te halen tijdens de recreatieve sponsorloop in het Amsterdam Science Park.
538-dj Edwin Evers: 'Dankzij alle mensen die op deze zonnige dag hebben deelgenomen aan de Evers Staat Op Run hebben we een waanzinnig bedrag opgehaald voor Spieren voor Spieren. Iedereen ontzettend bedankt!'
Spieren voor Spieren hoofdambassadeur Sven Kramer: 'Fantastisch om te zien hoeveel mensen zich inzetten met deze run voor kinderen met een spierziekte. Geweldig dat Edwin en zijn team dit mogelijk hebben gemaakt.'
Spieren voor Spieren Inspanningslab
De opbrengst van de 'Evers Staat Op Run' wordt gebruikt als bijdrage voor het realiseren van een speciaal 'Inspanningslab' binnen het Spieren voor Spieren Kindercentrum in het UMC Utrecht. Het Kindercentrum is dé plek in Nederland voor de beste diagnose, behandeling en zorg voor kinderen met een spierziekte. Door de uitbreiding met het Inspanningslab komen zorg en onderzoek naar bewegen, sport en training bij kinderen met een spierziekte samen op één plek.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs': 'Dadipark doet alle alarmbellen afgaan'
- Nieuw seizoen 'Keuringsdienst van Waarde': van ranzige extra vierge tot kromme noten
- 'South Park' seizoen 29 staat om de hoek op Comedy Central
- Stefan de Walle draagt na 15 jaar het grote boek over aan zijn opvolger en neemt afscheid van 'Het Sinterklaasjournaal'
- Kijkcijfers: dinsdag 15 september 2026
- Ingeborg organiseert een kotvergadering: 'Slechtste idee dat ik ooit gehoord heb'
- 'Meldpunt Actueel' over huidkanker en de onderschatte gevaren van de zon
- Exclusief ontwaken in Knokke, Bentley schittert op terras van La Réserve
- Axel Daeseleire eet 20.000 calorieën, wordt een dikke zeemeermin en krijgt de spanking van zijn leven
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Vincent Fierens maakt dromen waar op 'YES Day'
- Qmusic stunt met Het Geluid: verlossende antwoord hangt al op straat
- Een recordaantal oproepen! Bijna 11 miljoen telefoontjes in amper twee uur tijd voor ‘Elke Beller Wint’ bij Qmusic
- Van Friesland tot Maastricht: 'De Klassieke Top 400 Stembus' rijdt door het hele land om stemmen op te halen
- Sander Tegen De Tijd keert terug: dit jaar wordt de uitdaging nóg moeilijker
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent' -
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders' -
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8
Kijktip van de dag

Van overbezorgde ouders en lastige schoonfamilie tot gênante nonkels en verplichte familiefeesten: Jade Mintjens duikt in het Belgische familieleven.
'Jade en de Belgen', om 21.15 uur op Play.



































