'Evers Staat Op Run' haalt €185.356,- op voor Spieren voor Spieren

zondag 1 juli 2018

Radio 538-dj Edwin Evers en zijn team renden vandaag samen met bijna 2000 luisteraars en vrienden van de ochtendshow een fun run van 5.38 kilometer voor het goede doel.

Deelnemers doneerden €15,- voor een startbewijs en lieten zich sponsoren om zoveel mogelijk geld op te halen, dit jaar voor Spieren voor Spieren. In totaal is er door de renners, luisteraars en bedrijven een bedrag van €185.356,- opgehaald. De totaalopbrengst van de 'Evers Staat Op Run' gaat volledig naar Spieren voor Spieren, waarmee een 'Inspanningslab' in het Kindercentrum van het UMC Utrecht wordt gerealiseerd.


Onder anderen Ronald de Boer, Dries Roelvink, Gerard Ekdom, Giel Beelen, Reinder Nummerdor, Vinchenzo, Amara Onwuka, Meike de Jong, Hugo de Jonge (Minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport) en 538-dj's trokken hun hardloopschoenen uit de kast om zoveel mogelijk geld op te halen tijdens de recreatieve sponsorloop in het Amsterdam Science Park.

538-dj Edwin Evers: 'Dankzij alle mensen die op deze zonnige dag hebben deelgenomen aan de Evers Staat Op Run hebben we een waanzinnig bedrag opgehaald voor Spieren voor Spieren. Iedereen ontzettend bedankt!'

Spieren voor Spieren hoofdambassadeur Sven Kramer: 'Fantastisch om te zien hoeveel mensen zich inzetten met deze run voor kinderen met een spierziekte. Geweldig dat Edwin en zijn team dit mogelijk hebben gemaakt.'

Spieren voor Spieren Inspanningslab
De opbrengst van de 'Evers Staat Op Run' wordt gebruikt als bijdrage voor het realiseren van een speciaal 'Inspanningslab' binnen het Spieren voor Spieren Kindercentrum in het UMC Utrecht. Het Kindercentrum is dé plek in Nederland voor de beste diagnose, behandeling en zorg voor kinderen met een spierziekte. Door de uitbreiding met het Inspanningslab komen zorg en onderzoek naar bewegen, sport en training bij kinderen met een spierziekte samen op één plek.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Wanneer Gandalf ontdekt dat de duistere Sauron zijn zinnen heeft gezet op de verovering van Minas Tirith, reist hij in allerijl naar de versterkte stad af. Hij waarschuwt stadhouder Denethor voor het nakende gevaar en hij wil hem overtuigen de hulp in te roepen van de koning van Rohan en zijn trouwe volgelingen. Daar wil Denethor echter niets van weten. Hij wil zijn macht met niemand delen. Ondertussen worstelt Aragorn met zijn lot als leider. Hij moet de bewoners van Midden-Aarde aanvoeren in de strijd tegen de troepen van Sauron.

'The Lord of the Rings: The Return of the King', film uit 2003 met oa. Elijah Wood, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:45
    De repair shop
    07:30
    Stresskippen
  • 21:30
    Dalgliesh
    00:40
    Nachtlus
  • 22:20
    VRT NWS journaal met VGT
    07:00
    Kaatje zingt
  • 20:35
    The Masked Singer
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:25
    American Gangster
    02:40
    Geen uitzending
  • 20:35
    Team Spirit II
    12:25
    Geen uitzending
  • 20:35
    Basic Instinct
    10:00
    Geen uitzending
  • 22:05
    Three Wise Men and a Baby
    13:55
    Snowmance
  • 20:35
    De Hel van Tanger
    06:00
    Joe
  • 20:40
    The Lord of the Rings: The Return of the King
    13:00
    De Zussen Coorevits
  • 22:30
    FBI
    06:35
    Coroner
  • 22:20
    American Sniper
    12:30
    Cobra Kai
  • 21:40
    Love It or List It UK
    12:50
    The Sky is the Limit
  • 22:30
    Cold Case
    12:55
    Snapped
  • 22:30
    Trends Talk
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:20
    Zo doe je het!
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 22:00
    Bon Appetit
    12:30
    Het Weekmenu
  • 22:00
    All Creatures Great and Small
    06:35
    Death in Paradise
  • 22:25
    NCIS: New Orleans
    12:55
    Storage Wars
  • 22:20
    Kalm Waes
    13:00
    NOS Journaal
  • 22:20
    Café Kockelmann
    13:00
    NOS Journaal
  • 20:40
    NOS Voetbal: Oefeninterland Vrouwen
    12:35
    Peperbollen