'Evers Staat Op Run' haalt €185.356,- op voor Spieren voor Spieren

zondag 1 juli 2018

Radio 538-dj Edwin Evers en zijn team renden vandaag samen met bijna 2000 luisteraars en vrienden van de ochtendshow een fun run van 5.38 kilometer voor het goede doel.

Deelnemers doneerden €15,- voor een startbewijs en lieten zich sponsoren om zoveel mogelijk geld op te halen, dit jaar voor Spieren voor Spieren. In totaal is er door de renners, luisteraars en bedrijven een bedrag van €185.356,- opgehaald. De totaalopbrengst van de 'Evers Staat Op Run' gaat volledig naar Spieren voor Spieren, waarmee een 'Inspanningslab' in het Kindercentrum van het UMC Utrecht wordt gerealiseerd.


Onder anderen Ronald de Boer, Dries Roelvink, Gerard Ekdom, Giel Beelen, Reinder Nummerdor, Vinchenzo, Amara Onwuka, Meike de Jong, Hugo de Jonge (Minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport) en 538-dj's trokken hun hardloopschoenen uit de kast om zoveel mogelijk geld op te halen tijdens de recreatieve sponsorloop in het Amsterdam Science Park.

538-dj Edwin Evers: 'Dankzij alle mensen die op deze zonnige dag hebben deelgenomen aan de Evers Staat Op Run hebben we een waanzinnig bedrag opgehaald voor Spieren voor Spieren. Iedereen ontzettend bedankt!'

Spieren voor Spieren hoofdambassadeur Sven Kramer: 'Fantastisch om te zien hoeveel mensen zich inzetten met deze run voor kinderen met een spierziekte. Geweldig dat Edwin en zijn team dit mogelijk hebben gemaakt.'

Spieren voor Spieren Inspanningslab
De opbrengst van de 'Evers Staat Op Run' wordt gebruikt als bijdrage voor het realiseren van een speciaal 'Inspanningslab' binnen het Spieren voor Spieren Kindercentrum in het UMC Utrecht. Het Kindercentrum is dé plek in Nederland voor de beste diagnose, behandeling en zorg voor kinderen met een spierziekte. Door de uitbreiding met het Inspanningslab komen zorg en onderzoek naar bewegen, sport en training bij kinderen met een spierziekte samen op één plek.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

April 1912. De Titanic verlaat de haven van Queenstown. Meer dan 2.000 passagiers zullen de overtocht over de Atlantische Oceaan meemaken. Het vaartuig is voor velen het schip der dromen, maar de jonge Rose beschouwt de Titanic als een slavenschip dat haar geketend terug naar huis terug zal brengen. Om de financiële problemen van haar ouders op te lossen is ze immers verplicht om met de rijke Cal te trouwen. Rose houdt niet van haar verloofde en besluit overboord te springen.

'Titanic', film uit 1997 met Kate Winslet en Leonardo DiCaprio, om 20.30 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:00
    De Columbus
    21:51
    Winst joker+ / lotto
  • 21:15
    The Vanishing Triangle
    22:00
    Madonna & Graham
  • 21:00
    Geen uitzending
    22:30
    VRT NWS Journaal
  • 20:30
    Titanic
    00:00
    Nomadland
  • 20:30
    Land of Bad
    22:35
    Hummingbird
  • 20:30
    The Invisible Man
    22:35
    Escape Room: Tournament of Champions
  • 21:30
    Caught on Dashcam
    22:30
    Deadly Inferno
  • 21:20
    S.W.A.T.
    22:55
    Magnum P.I.
  • 21:25
    Nonkel Jef
    22:55
    Tegen de Sterren Op
  • 20:30
    Blind Gekocht NL
    21:55
    Kopen Of Slopen?
  • 21:05
    NCIS
    22:40
    Criminal Minds
  • 20:35
    Joker
    22:50
    Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life
  • 21:35
    The Real Housewives of Amsterdam
    23:40
    Paradise Hotel
  • 21:20
    Hashtag Homicide
    22:10
    Menendez: Blood Brothers
  • 21:32
    Z-Weekoverzicht
    22:06
    Trends Talk
  • 21:33
    Het zelfbouwhuis
    22:00
    Classics 55
  • 21:10
    Meat Timon
    21:50
    Becoming Meewis
  • 21:00
    Foyle's War
  • 20:00
    Avatar
    22:55
    From
  • 20:30
    André Rieu op het Vrijthof 2025
    22:15
    NOS WK Avond
  • 21:20
    Kloostergasten
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:15
    Beck
    22:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026