'Evers Staat Op Run' haalt €185.356,- op voor Spieren voor Spieren

zondag 1 juli 2018

Radio 538-dj Edwin Evers en zijn team renden vandaag samen met bijna 2000 luisteraars en vrienden van de ochtendshow een fun run van 5.38 kilometer voor het goede doel.

Deelnemers doneerden €15,- voor een startbewijs en lieten zich sponsoren om zoveel mogelijk geld op te halen, dit jaar voor Spieren voor Spieren. In totaal is er door de renners, luisteraars en bedrijven een bedrag van €185.356,- opgehaald. De totaalopbrengst van de 'Evers Staat Op Run' gaat volledig naar Spieren voor Spieren, waarmee een 'Inspanningslab' in het Kindercentrum van het UMC Utrecht wordt gerealiseerd.


Onder anderen Ronald de Boer, Dries Roelvink, Gerard Ekdom, Giel Beelen, Reinder Nummerdor, Vinchenzo, Amara Onwuka, Meike de Jong, Hugo de Jonge (Minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport) en 538-dj's trokken hun hardloopschoenen uit de kast om zoveel mogelijk geld op te halen tijdens de recreatieve sponsorloop in het Amsterdam Science Park.

538-dj Edwin Evers: 'Dankzij alle mensen die op deze zonnige dag hebben deelgenomen aan de Evers Staat Op Run hebben we een waanzinnig bedrag opgehaald voor Spieren voor Spieren. Iedereen ontzettend bedankt!'

Spieren voor Spieren hoofdambassadeur Sven Kramer: 'Fantastisch om te zien hoeveel mensen zich inzetten met deze run voor kinderen met een spierziekte. Geweldig dat Edwin en zijn team dit mogelijk hebben gemaakt.'

Spieren voor Spieren Inspanningslab
De opbrengst van de 'Evers Staat Op Run' wordt gebruikt als bijdrage voor het realiseren van een speciaal 'Inspanningslab' binnen het Spieren voor Spieren Kindercentrum in het UMC Utrecht. Het Kindercentrum is dé plek in Nederland voor de beste diagnose, behandeling en zorg voor kinderen met een spierziekte. Door de uitbreiding met het Inspanningslab komen zorg en onderzoek naar bewegen, sport en training bij kinderen met een spierziekte samen op één plek.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Op een dag komt een Amerikaanse man niet naar huis. Uiteindelijk belt zijn vrouw naar de hulpdiensten. Zij vertellen haar dat hij in de gevangenis zit op verdenking van sekshandel. Daarna blijkt dat hij interesse heeft in kinderen tussen de elf en de veertien jaar. Amanda balanceert tussen ongeloof, het gezin niet willen opgeven en toch uiteindelijk de plicht om haar kinderen een veiligere omgeving te kunnen bieden.

'Telefacts Zomer', om 22.30 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:30
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    23:20
    VRT NWS laat
  • 22:25
    Le Syndrome des amours passées
    23:50
    Het weer
  • 20:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:30
    Telefacts Zomer
    23:35
    Chicago Med
  • 23:05
    Ik Vertrek
    00:05
    Sex Stories
  • 22:25
    The Irrational
    23:20
    Godfather of Harlem
  • 22:35
    Turbulence: How Safe Is Your Flight?
    23:35
    Most Daring
  • 22:45
    ER
    00:25
    Suits
  • 22:50
    Airwolf
    23:40
    Bompa
  • 23:00
    Blind Gekocht
    00:00
    Oogappels
  • 23:00
    Friends
    23:30
    Modern Family
  • 22:40
    Leverage: Redemption
    23:35
    Seal Team
  • 22:40
    Komen Eten
    23:35
    Hello Goodbye
  • 22:20
    Without a Trace
    23:20
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 23:17
    20 jaar POM
    23:22
    Z-Nieuws
  • 23:12
    De perfecte badkamer
    23:55
    5-voor-12
  • 23:00
    Lekker Messy
    23:30
    Vanavond bij ons
  • 22:00
    Foyle's War
  • 22:25
    Law & Order: Special Victims Unit
    00:05
    Burn Notice
  • 23:00
    NOS WK Avond
    23:25
    NOS De Avondetappe
  • 22:40
    Goedenavond Nederland
    23:30
    NOS Journaal Laat
  • 23:05
    De slimste mens België
    00:15
    Gezond of gelul?