'Evers Staat Op Run' haalt €185.356,- op voor Spieren voor Spieren

zondag 1 juli 2018

Radio 538-dj Edwin Evers en zijn team renden vandaag samen met bijna 2000 luisteraars en vrienden van de ochtendshow een fun run van 5.38 kilometer voor het goede doel.

Deelnemers doneerden €15,- voor een startbewijs en lieten zich sponsoren om zoveel mogelijk geld op te halen, dit jaar voor Spieren voor Spieren. In totaal is er door de renners, luisteraars en bedrijven een bedrag van €185.356,- opgehaald. De totaalopbrengst van de 'Evers Staat Op Run' gaat volledig naar Spieren voor Spieren, waarmee een 'Inspanningslab' in het Kindercentrum van het UMC Utrecht wordt gerealiseerd.


Onder anderen Ronald de Boer, Dries Roelvink, Gerard Ekdom, Giel Beelen, Reinder Nummerdor, Vinchenzo, Amara Onwuka, Meike de Jong, Hugo de Jonge (Minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport) en 538-dj's trokken hun hardloopschoenen uit de kast om zoveel mogelijk geld op te halen tijdens de recreatieve sponsorloop in het Amsterdam Science Park.

538-dj Edwin Evers: 'Dankzij alle mensen die op deze zonnige dag hebben deelgenomen aan de Evers Staat Op Run hebben we een waanzinnig bedrag opgehaald voor Spieren voor Spieren. Iedereen ontzettend bedankt!'

Spieren voor Spieren hoofdambassadeur Sven Kramer: 'Fantastisch om te zien hoeveel mensen zich inzetten met deze run voor kinderen met een spierziekte. Geweldig dat Edwin en zijn team dit mogelijk hebben gemaakt.'

Spieren voor Spieren Inspanningslab
De opbrengst van de 'Evers Staat Op Run' wordt gebruikt als bijdrage voor het realiseren van een speciaal 'Inspanningslab' binnen het Spieren voor Spieren Kindercentrum in het UMC Utrecht. Het Kindercentrum is dé plek in Nederland voor de beste diagnose, behandeling en zorg voor kinderen met een spierziekte. Door de uitbreiding met het Inspanningslab komen zorg en onderzoek naar bewegen, sport en training bij kinderen met een spierziekte samen op één plek.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

In de winter van 1999 wagen de Zwitserse avonturier Bertrand Piccard en de Britse vlieginstructeur Brian Jones het onmogelijke: als eersten de wereld rondvliegen in een heteluchtballon, zonder te landen. Terwijl rivaliserende teams hen op de hielen zitten, moeten ze samen extreme kou, technische defecten en mentale uitputting trotseren. Een race tegen de klok, de natuur én zichzelf - met een plaats in de geschiedenisboeken als inzet.

'The Balloonists', om 22.05 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:00
    Sporza: WK Wielrennen
    17:10
    Undercover
  • 15:50
    Sporza: EK Volleybal Mannen 2026
    18:00
    Sporza: WK Wielrennen
  • 16:25
    De Marsupilami's
  • 16:15
    Lisa
    16:45
    De Verraders
  • 16:00
    Kitchen Nightmares
    16:55
    De Planckaerts
  • 16:20
    9-1-1: Lone Star
    18:15
    How I Met Your Mother
  • 15:35
    Xena: Warrior Princess
    16:35
    Stargate SG-1
  • 15:35
    The Santa Class
    17:15
    Winter Castle
  • 16:25
    Binnenstebuiten
    17:00
    SOS Piet
  • 15:45
    Zondag Matchdag
    16:50
    Huizenjagers
  • 16:10
    Castle
    17:55
    FBI: Most Wanted
  • 15:40
    Pawn Stars
    16:40
    Two and a Half Men
  • 16:05
    Property Brothers
    17:05
    Masterchef New Zealand
  • 16:00
    The First 48
    16:50
    Chasing A Killer
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:21
    De perfecte werkplaats
    16:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 16:05
    Indian Summer
    16:45
    Toasted!
  • 16:05
    Grantchester
    17:05
    Death in Paradise
  • 16:00
    Burn Notice
    16:55
    Below Deck Down Under
  • 16:05
    Pauw & De Wit
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 16:10
    Kook mee met MAX
    16:30
    Blauw Bloed
  • 16:15
    Lassie Animated
    16:35
    Dino Daan & Lucy