'Evers Staat Op Run' haalt €185.356,- op voor Spieren voor Spieren

zondag 1 juli 2018

Radio 538-dj Edwin Evers en zijn team renden vandaag samen met bijna 2000 luisteraars en vrienden van de ochtendshow een fun run van 5.38 kilometer voor het goede doel.

Deelnemers doneerden €15,- voor een startbewijs en lieten zich sponsoren om zoveel mogelijk geld op te halen, dit jaar voor Spieren voor Spieren. In totaal is er door de renners, luisteraars en bedrijven een bedrag van €185.356,- opgehaald. De totaalopbrengst van de 'Evers Staat Op Run' gaat volledig naar Spieren voor Spieren, waarmee een 'Inspanningslab' in het Kindercentrum van het UMC Utrecht wordt gerealiseerd.


Onder anderen Ronald de Boer, Dries Roelvink, Gerard Ekdom, Giel Beelen, Reinder Nummerdor, Vinchenzo, Amara Onwuka, Meike de Jong, Hugo de Jonge (Minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport) en 538-dj's trokken hun hardloopschoenen uit de kast om zoveel mogelijk geld op te halen tijdens de recreatieve sponsorloop in het Amsterdam Science Park.

538-dj Edwin Evers: 'Dankzij alle mensen die op deze zonnige dag hebben deelgenomen aan de Evers Staat Op Run hebben we een waanzinnig bedrag opgehaald voor Spieren voor Spieren. Iedereen ontzettend bedankt!'

Spieren voor Spieren hoofdambassadeur Sven Kramer: 'Fantastisch om te zien hoeveel mensen zich inzetten met deze run voor kinderen met een spierziekte. Geweldig dat Edwin en zijn team dit mogelijk hebben gemaakt.'

Spieren voor Spieren Inspanningslab
De opbrengst van de 'Evers Staat Op Run' wordt gebruikt als bijdrage voor het realiseren van een speciaal 'Inspanningslab' binnen het Spieren voor Spieren Kindercentrum in het UMC Utrecht. Het Kindercentrum is dé plek in Nederland voor de beste diagnose, behandeling en zorg voor kinderen met een spierziekte. Door de uitbreiding met het Inspanningslab komen zorg en onderzoek naar bewegen, sport en training bij kinderen met een spierziekte samen op één plek.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Logo Play Fictie

Wanneer documentairemaker Zoe hoort dat haar jeugdvriend Kaz gekozen heeft voor een traditioneel gearrangeerd huwelijk, besluit ze hier een documentaire over te maken. Gaandeweg slaan de twijfels toe.

'What's Love Got to Do with It?', film uit, 2022 met oa. Emma Thompson, om 20.35 uur op Play Fictie.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:55
    De jaren 90 voor tieners
    21:50
    Eyecatchers
  • 20:45
    Rise of the Billionaires
    21:35
    The French Dispatch
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:30
    Met Vier in Bed
    21:20
    Vlaamse Campings in het Buitenland
  • 20:25
    The Martian
    22:55
    Twister
  • 20:30
    The Dilemma
    22:25
    The Hunting Party
  • 20:35
    The Sum of All Fears
    22:40
    America's Toughest Jails
  • 20:50
    Glad IJs
    22:40
    ER
  • 20:35
    Raf en Ronny
    21:40
    Tegen de Sterren Op
  • 20:35
    Komen Eten bij Over De Oceaan
    21:35
    The Grand Tour
  • 20:35
    What's Love Got to Do with It?
  • 20:35
    Interstellar
    23:45
    Leverage: Redemption
  • 20:35
    Het Blok
    21:25
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 20:30
    Death of the Party
    21:20
    World's Most Evil Killers
  • 20:23
    CEO van mijn leven
    21:07
    Z-Nieuws
  • 20:52
    De perfecte vloerbekleding
    22:00
    More Than A Feeling
  • 20:40
    Lekker Messy
    21:10
    Open Vuur
  • 21:00
    Marie Antoinette
    22:05
    Unforgotten
  • 20:35
    Law & Order: Special Victims Unit
    21:30
    The Resident
  • 20:35
    Van onschatbare waarde
    21:25
    NOS De Avondetappe
  • 20:25
    Poorten van Europa
    21:25
    Dit is de kwestie
  • 20:25
    De slimste mens België
    21:35
    Live Aid at 40: When Rock 'n' Roll Took on the World