Eurocommissaris Wopke Hoekstra en staatssecretaris Gijs Tuinman in 'WNL Op Zondag'

zaterdag 7 september 2024

Zondag 8 september is Rick Nieman terug met een nieuw seizoen van 'WNL Op Zondag'. Met nieuws, brandende kwesties en prominente gasten. Met achtergrond en verdieping op de actualiteit.

Het programma wordt hoog gewaardeerd en is uitgegroeid tot de best bekeken talkshow op de zondagmorgen.


'WNL Op Zondag' van Omroep WNL wordt iedere zondagmorgen live uitgezonden vanuit het Vondelpark in Amsterdam om 10.00 uur op NPO 1. Tijdens de opening van het nieuwe seizoen, ontvang Nieman de volgende gasten.

Eurocommissaris Wopke Hoekstra
Zondagmorgen is Eurocommissaris Wopke Hoekstra te gast bij Rick Nieman. Wat heeft Europa de komende jaren nodig op het gebied van economie, klimaat en geopolitiek?

Staatssecretaris van Defensie Gijs Tuinman
Staatssecretaris van Defensie Gijs Tuinman is te gast in 'WNL Op Zondag'. De BBB-bewindsman gaat met Rick Nieman in gesprek over de Defensienota die deze week is gepresenteerd. Nederland gaat investeren in tanks, F-35-jachtvliegtuigen, duikboten en personeel.

Schrijfster Jessica Durlacher
Schrijfster Jessica Durlacher schreef een indrukwekkend en persoonlijk verslag van haar reis naar Israël, tien maanden na de terroristische Hamas-aanval op 7 oktober. Welke gedachten bekropen haar tijdens die reis, welke woorden, welke ontmoetingen en welke herinneringen kwamen terug?

Carol Rock en Jan-Kees Emmer
Volgende week is het eerste debat tussen presidentskandidaten Donald Trump en Kamala Harris. Journalist en Amerikakenner Carol Rock en oud Amerika-correspondent Jan-Kees Emmer blikken vooruit.

'WNL Op Zondag', zondag 8 september om 10.00 uur op NPO 1.



DOSSIER: Najaar 2024: alle plannen, alle zenders! (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Getrouwd' (VTM)

Ian en Maïté beslissen vandaag of ze getrouwd blijven of niet. Ook voor Ellen en Leander breekt de grote dag aan, maar niet vooraleer Ellen haar beste vriendin Charlotte geraadpleegd heeft, en Leander zijn mama heeft gesproken. Vijf maanden na het beslissingsmoment zien de koppels elkaar allemaal terug in Chalet Robinson voor een reünie in winterse sfeer. Gastvrouw Frances ontvangt iedereen met een cadeautje en blikt terug op de voorbije maanden: wat is er nog gebeurd sinds de 'ja' of 'neen'? Wie is er nog samen, wie niet?

'Blind Getrouwd', om 21.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:05
    Peter Van de Veire en de Zandloper
    07:00
    De week van Karrewiet met VGT
  • 23:50
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 Top 2000
  • 20:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:10
    Telefacts
    07:00
    LEGO Friends: The Next Chapter
  • 00:00
    Motorway Cops USA
    02:30
    Geen uitzending
  • 00:25
    House
    06:00
    Qmusic
  • 00:00
    Caught on Dashcam Holiday Specials
    07:00
    Willy
  • 23:35
    A Unicorn for Christmas
    05:30
    The Santa Class
  • 23:40
    Lili en Marleen
    01:20
    The X-Files
  • 23:25
    Bake Off Vlaanderen
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:10
    Fire Country
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:25
    Mortal Kombat
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:20
    Jingle Bell Run
    06:55
    De Eregast
  • 23:40
    CSI: Vegas
    05:00
    Play kerst haardvuur 2025
  • 00:02
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:15
    De kunstenaar
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:05
    Bal National - FEEST
    06:40
    Chris Cooks Cymru
  • 22:50
    The Suspicions of Mr Whicher
    01:20
    London Kills
  • 23:40
    NCIS: New Orleans
    06:45
    Shipping Wars
  • 00:05
    Top 2000 a gogo
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 23:45
    Podium Klassiek
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:05
    NPO Radio 2 Top 2000
    07:00
    Sneeuwpret