Erik Scherder, Paul Schilperoord, Ruth Jacott en Ferdi Bolland in 'Tijd voor MAX'

Van maandag 3 februari tot en met vrijdag 7 februari schuiven er weer veel gasten aan bij Sybrand en Martine. Onder anderen Erik Scherder, Paul Schilperoord, Ruth Jacott en Ferdi Bolland zijn deze week te zien bij 'Tijd voor MAX'.
We beginnen de eerste week van februari op maandag 3 februari met een bezoek van neuropsycholoog Erik Scherder. Vanaf maandagavond zendt MAX het nieuwe programma 'Niet Zonder Ons' uit. De zesdelige serie volgt zes mensen met een hersenaandoening die weer aan het werk gaan. Aan tafel legt Erik uit waarom het zo ontzettend belangrijk is dat deze mensen weer deel uitmaken van de samenleving. In de keuken staat Janny van der Heijden.
Dinsdag 4 februari zit journalist Paul Schilperoord aan tafel. Hij schreef enkele jaren terug Het ware verhaal van de Kever, over de Volkswagen Kever. Deze auto heeft Adolf Hitler persoonlijk bij autofabrikant Porsche besteld om autorijden betaalbaar te maken voor het Duitse volk. Tijdens zijn onderzoek ontdekte Paul dat niet Porsche, maar de Joodse ingenieur Josef Ganz aan de wieg stond van het ontwerp van de eerste Kever, iets wat zorgvuldig uit de geschiedenisboeken is gewist. Inmiddels is er het tweede boek van Paul, De zoektocht naar Josef Ganz en wordt de documentaire Ganz: How I lost my Beetle dezelfde avond op NPO 2 uitgezonden.
Vorige week verscheen de vijftigste oplage van het sportblad Helden. Op woensdag 5 februari gaan Sybrand en Martine in gesprek met de oprichters, sportjournalisten én vader en dochter Frits en Barbara Barend over wat hun blad zo succesvol maakt. In de keuken staat de winnaar van 'Heel Holland Bakt 2018-2019' Anna Yilmaz en Ruth Jacott treedt met haar band op.
Donderdag 6 februari is zanger, componist en muziekproducer Ferdi Bolland te gast. Hij zit inmiddels vijftig jaar in het vak en vierde grote internationale successen, onder meer met artiesten als Falco en de band Status Quo. Ook werkte hij samen met zanger Johnny Logan, die donderdag in 'Tijd voor MAX' optreedt. In de keuken staat de afvaller uit de afgelopen 'Heel Holland Bakt-'uitzending.
We sluiten de week op vrijdag 7 februari af met het Nederlandse 470-zeilduo Lobke Berkhout en Afrodite Zegers. Ze hebben het ticket voor de Olympische Spelen in Tokio al op zak en in de aanloop daarnaartoe gaan ze geen trainingsmogelijkheid uit de weg. Net terug van de World Cup Miami, waar ze zevende werden, maken ze zich alweer op voor het WK 470, dat plaatsvindt van 16 tot en met 21 maart in Palma de Mallorca. In 'Tijd voor MAX' praten ze over hun kansen op een olympische medaille. Wetenschapsjournalist Anna Gimbrère praat over haar vakgebied en in de keuken staat Meester Patissier en Meester Boulanger Robèrt van Beckhoven.
'Tijd voor MAX', elke werkdag om 17.10 uur op NPO 1.
https://www.omroepmax.nl/home/
tijdvoormax
tijdvoormax
Meer artikels over Omroep MAX
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuwe dramaserie 'Pro Deo' over een klein en strijdbaar advocatenkantoor
- 'Blind Getrouwd'-experten hebben zenuwen: 'Dit is er toch wel eentje waar we wat stress voor hebben'
- Tom Waes keert terug naar Oekraïne: verhalen van mensen die blijven bouwen aan hun toekomst
- Gloednieuwe levensfase voor Frans en Mariska met kinderen en eerste kleinkind
- 'Zondag Matchdag': Carl Dircksens brengt voetbalsamenvattingen terug naar Play
- 'De non en de wegwerpkinderen' te zien bij Omroep WNL
- Feestelijke aftrap van het culturele seizoen bij AVROTROS
- Documentaire over Dolly Parton vanavond na 'Nieuwsuur'
- 'Dit is de Kwestie' over de Russisch-Orthodoxe kerk in Nederland
- Dit is het maandmenu van 24Kitchen
- SLAM! haalt bekende avondshow van stal en vernieuwt programmering
- Dit zijn de 800 favoriete 80s-hits van de JOE-luisteraar
- TOP vernieuwt najaarsprogrammering met nieuwe ochtend- en avondshows
- Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint… een nieuwe thuis zonder verhuis'
- Sebastiaan Ockhuysen trapt weekend af met nieuwe 'BVO Show' op NPO 3FM
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM! -
Ruben Van Gucht windt er geen doekjes om in 'De Verraders' -
Streamz deelt trailer van 'Naked Attraction Vlaanderen' -
Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem in 'Met Vier In Bed' -
Prime Video kondigt nieuw seizoen aan van 'Young Sherlock' -
Nieuwe trailer voor derde seizoen van 'Percy Jackson and the Olympians' -
CAMILLE geeft exclusieve inkijk achter de schermen van 'Tien Om Te Zien' -
Netflix deelt officiële trailer van 'De Eetclub' -
Kijk nu de podcast 'Vik & Marie: Studio 100 Rewind' bij Play -
Netflix deelt officiële teaser van 'Animals' -
'Topgangster' vertelt hoe hij grootste diamantroof ooit minutieus voorbereidde -
'De Kabouterdans'... 'Ik Weet Er Alles Van' -
De lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed'
Kijktip van de dag

29 jaar geleden kwam prinses Diana, de ex-vrouw van de Britse koning Charles, om bij een auto-ongeluk. Na al die jaren is het voor haar voormalige bodyguard Ken Wharfe nog altijd moeilijk om te aanvaarden dat het zo gelopen is in die tunnel in Parijs. Hij maakte van dichtbij mee hoe de relatie van Diana met Charles uitliep op een scheiding. Zij snakte naar een normaal leven en uiteindelijk leidde dat ook tot een breuk met haar persoonlijke beveiligingsteam. En daardoor kon ze niet meer ontsnappen aan de paparazzi. Dat werd uiteindelijk haar dood. Bodyguard Ken Wharfe vertelt over zijn uitzonderlijke relatie met Diana.
'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.



































