Erik Scherder, Paul Schilperoord, Ruth Jacott en Ferdi Bolland in 'Tijd voor MAX'

zondag 2 februari 2020

Van maandag 3 februari tot en met vrijdag 7 februari schuiven er weer veel gasten aan bij Sybrand en Martine. Onder anderen Erik Scherder, Paul Schilperoord, Ruth Jacott en Ferdi Bolland zijn deze week te zien bij 'Tijd voor MAX'.

We beginnen de eerste week van februari op maandag 3 februari met een bezoek van neuropsycholoog Erik Scherder. Vanaf maandagavond zendt MAX het nieuwe programma 'Niet Zonder Ons' uit. De zesdelige serie volgt zes mensen met een hersenaandoening die weer aan het werk gaan. Aan tafel legt Erik uit waarom het zo ontzettend belangrijk is dat deze mensen weer deel uitmaken van de samenleving. In de keuken staat Janny van der Heijden.


Dinsdag 4 februari zit journalist Paul Schilperoord aan tafel. Hij schreef enkele jaren terug Het ware verhaal van de Kever, over de Volkswagen Kever. Deze auto heeft Adolf Hitler persoonlijk bij autofabrikant Porsche besteld om autorijden betaalbaar te maken voor het Duitse volk. Tijdens zijn onderzoek ontdekte Paul dat niet Porsche, maar de Joodse ingenieur Josef Ganz aan de wieg stond van het ontwerp van de eerste Kever, iets wat zorgvuldig uit de geschiedenisboeken is gewist. Inmiddels is er het tweede boek van Paul, De zoektocht naar Josef Ganz en wordt de documentaire Ganz: How I lost my Beetle dezelfde avond op NPO 2 uitgezonden.

Vorige week verscheen de vijftigste oplage van het sportblad Helden. Op woensdag 5 februari gaan Sybrand en Martine in gesprek met de oprichters, sportjournalisten én vader en dochter Frits en Barbara Barend over wat hun blad zo succesvol maakt. In de keuken staat de winnaar van 'Heel Holland Bakt 2018-2019' Anna Yilmaz en Ruth Jacott treedt met haar band op.

Donderdag 6 februari is zanger, componist en muziekproducer Ferdi Bolland te gast. Hij zit inmiddels vijftig jaar in het vak en vierde grote internationale successen, onder meer met artiesten als Falco en de band Status Quo. Ook werkte hij samen met zanger Johnny Logan, die donderdag in 'Tijd voor MAX' optreedt. In de keuken staat de afvaller uit de afgelopen 'Heel Holland Bakt-'uitzending.

We sluiten de week op vrijdag 7 februari af met het Nederlandse 470-zeilduo Lobke Berkhout en Afrodite Zegers. Ze hebben het ticket voor de Olympische Spelen in Tokio al op zak en in de aanloop daarnaartoe gaan ze geen trainingsmogelijkheid uit de weg. Net terug van de World Cup Miami, waar ze zevende werden, maken ze zich alweer op voor het WK 470, dat plaatsvindt van 16 tot en met 21 maart in Palma de Mallorca. In 'Tijd voor MAX' praten ze over hun kansen op een olympische medaille. Wetenschapsjournalist Anna Gimbrère praat over haar vakgebied en in de keuken staat Meester Patissier en Meester Boulanger Robèrt van Beckhoven.

'Tijd voor MAX', elke werkdag om 17.10 uur op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

In San Francisco wordt een vrouw door een sluipschutter doodgeschoten. Inspecteur Harry Callahan, bijgenaamd Dirty Harry, krijgt het onderzoek toegewezen. De moordenaar, een zekere Scorpio, eist ondertussen 100.000 dollar van het stadsbestuur, anders zal hij iedere dag iemand neerschieten. Kort na de eerste geldeis, laat Scorpio een tweede bedreiging achter bij de politie: hij heeft een veertienjarig meisje gegijzeld. Als hij geen tweehonderdduizend dollar krijgt, zal hij haar levend begraven.

'Dirty Harry', film uit 1971 met oa. Clint Eastwood, om 22.30 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Sporza: Luik Bastenaken Luik
    18:20
    Sporza: 10 miles Antwerpen
  • 16:20
    Sporza: UEFA Champions League Vrouwen
    18:25
    Professor T: UK
  • 16:30
    Abeltje
    18:15
    Ket & Doc
  • 16:50
    The Floor
    18:15
    Het Echte Leven in de ZOO NL
  • 18:05
    Kitchen Nightmares
    19:00
    Steenrijk, Straatarm
  • 18:10
    The Big Bang Theory
    20:35
    Rookie
  • 18:05
    Police Interceptors
    22:30
    Dirty Harry
  • 18:10
    ER
    00:30
    Suits
  • 17:50
    SOS Piet
    19:25
    Hallo België!
  • 17:20
    De Container Cup
    19:55
    Café De Mol: Voorbeschouwing
  • 17:45
    Criminal Minds
    20:25
    FBI: International
  • 17:55
    3rd Rock From the Sun
    20:35
    Daredevil
  • 17:35
    Komen Eten
    20:35
    Bake Off Vlaanderen
  • 17:30
    Fear Thy Neighbour
    20:30
    The Prison Confessions of Gypsy Rose Blanchard
  • 17:53
    Alle Zaken op een Rijtje
    18:12
    City Reports
  • 18:06
    Leven als vakman
    18:55
    Seventies To Seven
  • 17:50
    Het Weekmenu
    18:35
    De Dagschotel
  • 17:30
    Murdoch Mysteries
    18:20
    Hope Street
  • 18:05
    Law & Order: Special Victims Unit
    19:00
    The Resident
  • 18:10
    NOS Studio Sport
    19:00
    NOS Studio Sport Voetbal
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    18:15
    MAX Muziekspecial
  • 17:55
    De Mensenbieb
    18:15
    Oorlog-stories