EO presenteert 'Blauw Bloed' special over 20 jaar koninklijk huwelijk

dinsdag 1 februari 2022

Op woensdag 2 februari vieren koning Willem-Alexander en koningin Máxima dat zij twintig jaar getrouwd zijn. Het EO-royaltyprogramma 'Blauw Bloed' komt ter ere daarvan met de special 'In Voor- en Tegenspoed, 20 jaar huwelijk Willem-Alexander en Máxima'.

In de vijftig minuten durende documentaire halen bekende royalty-watchers herinneringen op met als centrale vraag 'Hoe gelukkig zijn Willem-Alexander en Máxima nu echt?'


De latina Máxima vult de Hollander Willem-Alexander perfect aan. Ze gaf schwung en glamour aan ons koningshuis in de polder. Maar is het echt een match made in heaven? Royaltywatchers kennen ook momenten dat de spanning tussen de twee soms om te snijden is. Hebben de momenten van tegenspoed hen dichter bij elkaar gebracht of juist niet? En was Máxima ook voor Willem-Alexander gevallen als hij geen kroonprins was geweest?

Het rijke archief van Blauw Bloed zorgt voor een bijzondere reis door twintig jaar koninklijk huwelijk. Van de beroemde traan in de Nieuwe Kerk tot de prachtige dans van het paar op een bal in New York. En van de grap van Willem-Alexander over zijn 'beautiful assistent' tot de uitspraak 'happy wife happy life' over de carrière van Máxima bij de VN.

Jeroen Snel, eindredacteur bij de EO en één van de royaltydeskundigen die aan het woord komt: 'Achttien jaar lang reisde 'Blauw Bloed' mee met het koningspaar. Met achttien jaar verhalen en bijzondere momenten geeft deze special een bijzondere en betrouwbare kijk op twintig jaar huwelijk.' Deze eenmalige special wordt gepresenteerd door Anne-Mar Zwart.

'In Voor- en Tegenspoed, 20 jaar huwelijk Willem-Alexander en Máxima', woensdag 2 februari op NPO Start.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Restaurant Misverstand' (VRT 1)

Vandaag draaien we een proefdag in het restaurant. Om zachtjes te starten, zijn de familieleden van de medewerkers de eerste gasten. Voor zowel keuken- als zaalpersoneel is het spannend om voor het eerst in het restaurant te werken. Danny kan al meteen zijn beenhouwershart ophalen. Na de werkdag kunnen de medewerkers samen ontspannen en genieten in de vakantiehuisjes.

'Restaurant Misverstand', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:10
    Ik vraag het aan
    00:17
    Eurodreams
  • 23:00
    90 minutes
    01:00
    Nachtlus
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:05
    De Box
    00:20
    Gooische Vrouwen
  • 23:50
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
    00:35
    Geen uitzending
  • 22:40
    Van Helsing
    00:50
    The Big Bang Theory
  • 23:45
    Mee met de Flikken
    00:45
    24
  • 00:00
    Suits
    00:50
    Geen uitzending
  • 00:05
    Are You Being Served?
    00:35
    The Golden Girls
  • 23:00
    De Tafel van Gert
    00:20
    Komen Eten
  • 00:00
    New Girl
    01:10
    Neighbours: A New Chapter
  • 00:15
    The Paddock
    01:35
    Pawn Stars
  • 23:25
    A Place in the Sun
    00:25
    Love Island UK
  • 00:15
    Family Law
    01:10
    Big Sky
  • 00:06
    De CFO podcast
    00:41
    Business Branding
  • 00:16
    Zo doe je het!
    00:30
    Diy on wheels
  • 23:35
    Bon Appetit
    00:35
    Chris Cooks Cymru
  • 00:00
    Marie Antoinette
    00:50
    Darby and Joan
  • 00:10
    The Resident
    01:05
    First Dates Australia
  • 23:55
    NOS Journaal Laat
    00:22
    Opsporing Verzocht in 1 minuut
  • 00:05
    Pauscast
    00:30
    De Nachtzoen
  • 23:50
    De slimste mens
    00:40
    Van Roosmalen & Groenteman