EO presenteert 'Blauw Bloed' special over 20 jaar koninklijk huwelijk

dinsdag 1 februari 2022

Op woensdag 2 februari vieren koning Willem-Alexander en koningin Máxima dat zij twintig jaar getrouwd zijn. Het EO-royaltyprogramma 'Blauw Bloed' komt ter ere daarvan met de special 'In Voor- en Tegenspoed, 20 jaar huwelijk Willem-Alexander en Máxima'.

In de vijftig minuten durende documentaire halen bekende royalty-watchers herinneringen op met als centrale vraag 'Hoe gelukkig zijn Willem-Alexander en Máxima nu echt?'


De latina Máxima vult de Hollander Willem-Alexander perfect aan. Ze gaf schwung en glamour aan ons koningshuis in de polder. Maar is het echt een match made in heaven? Royaltywatchers kennen ook momenten dat de spanning tussen de twee soms om te snijden is. Hebben de momenten van tegenspoed hen dichter bij elkaar gebracht of juist niet? En was Máxima ook voor Willem-Alexander gevallen als hij geen kroonprins was geweest?

Het rijke archief van Blauw Bloed zorgt voor een bijzondere reis door twintig jaar koninklijk huwelijk. Van de beroemde traan in de Nieuwe Kerk tot de prachtige dans van het paar op een bal in New York. En van de grap van Willem-Alexander over zijn 'beautiful assistent' tot de uitspraak 'happy wife happy life' over de carrière van Máxima bij de VN.

Jeroen Snel, eindredacteur bij de EO en één van de royaltydeskundigen die aan het woord komt: 'Achttien jaar lang reisde 'Blauw Bloed' mee met het koningspaar. Met achttien jaar verhalen en bijzondere momenten geeft deze special een bijzondere en betrouwbare kijk op twintig jaar huwelijk.' Deze eenmalige special wordt gepresenteerd door Anne-Mar Zwart.

'In Voor- en Tegenspoed, 20 jaar huwelijk Willem-Alexander en Máxima', woensdag 2 februari op NPO Start.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Carmen - 'F.C. De Kampioenen'

Fernand probeert Carmen wijs te maken dat haar Xavier eigenlijk op mannen valt. Zo hoopt hij een wig tussen de twee te drijven en Carmen voor zich te winnen. Hij wordt echter ontmaskerd en de Kampioenen geven hem een koekje van eigen deeg.

'F.C. De Kampioenen', om 20.10 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:50
    VRT NWS laat
    23:05
    Winst joker+ / lotto
  • 21:50
    The Zone of Interest
    23:32
    Het weer
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:40
    Sergio Over De Grens
    23:55
    Huis Gemaakt
  • 22:50
    The Boogeyman
    00:35
    Mee met de Flikken
  • 22:30
    Long Shot
    00:35
    American Horror Story: NYC
  • 22:30
    Act of Valor
    00:20
    Mee met de Flikken
  • 22:10
    Allegiance
    00:25
    Suits
  • 22:20
    De Planckaerts
    00:40
    Geen uitzending
  • 22:25
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    00:40
    Achter de schermen
  • 22:00
    NCIS
    22:55
    Criminal Minds
  • 20:35
    Noah
    23:10
    10,000 B.C.
  • 22:05
    Zo Man Zo Vrouw
    22:55
    Naked Attraction
  • 22:35
    Stolen Baby: The Murder of Heidi Broussard
    00:10
    CSI: Miami
  • 22:42
    Alle Zaken op een Rijtje
    23:00
    City Reports
  • 22:37
    Red de meubelen
    22:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 22:25
    De Smaaktoerist
    22:55
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 22:05
    The Doctor Blake Mysteries
    00:15
    Murdoch Mysteries
  • 22:35
    Bob's Burgers
  • 22:35
    NOS Studio Sport Voetbal
    23:30
    NOS Studio Sport
  • 22:40
    Dit is de Week
    23:30
    A Woman of Substance
  • 22:15
    Bankier van het verzet
    00:15
    First Dates