En de genomineerden voor 'Het Leukste Huisdier van Nederland' zijn...

Na twee succesvolle edities van 'De Leukste Hond van Nederland' pakt Radio 10-dj Gerard Ekdom het dit jaar nog groter aan met een zoektocht voor álle huisdieren. Konijnen, kippen, parkieten, vissen, honden, katten, schildpadden, hamsters: ze maken dit jaar allemaal kans op de titel 'Het Leukste Huisdier van Nederland'.
Baasjes van leuke huisdieren konden hun favoriete dierenvriend afgelopen week via de site van Radio 10 aanmelden om kans te maken om de eerste winnaar te worden van deze huisdierenverkiezing.
De aanmeldingen stroomden binnen en uit deze 'veule' leuke huisdieren heeft een vakkundige jury de vijf allerleukste huisdieren geselecteerd. De vijf finalisten die het tegen elkaar gaan opnemen zijn:
1. hond Zorro - Leeuwarden
2. kat Mattie - Zwanenburg
3. geit Dikke Pop - Harkema
4. kip Suki - Noordwijkerhout
5. grijze roodstaart Sjakie - Stad aan ‘t Haringvliet
Tot en met maandag 4 oktober 8.00 uur kan er via de website van Radio 10 gestemd worden op het leukste huisdier. Dezelfde dag komen de vijf finalisten naar de Radio 10-studio voor de spannende ontknoping waar duidelijk zal worden welk beestje het leukste huisdier van Nederland is.
Het winnende huisdier krijgt naast een eervolle titel ook een fotoshoot op locatie én een portretfoto.
'Leukste Huisdier van Nederland' verkiezing
Radio 10-dj Gerard Ekdom is een echte dierenvriend en na twee succesvolle edities van zijn zoektocht naar de leukste hond van Nederland heeft hij besloten zijn zoektocht uit te breiden. Alle huisdieren mogen dit jaar meedoen aan zijn verkiezing: 'Het Leukste Huisdier van Nederland'. Maandag 4 oktober ontvangt hij de vijf genomineerden in de studio van 'Ekdom in de Morgen' en zal bekend worden welk beestje het allerleukst is.
Gerard Ekdom vorige week over de verkiezing: 'We pakken het groots aan. Alle huisdieren, van groot tot klein, mogen meedoen aan onze verkiezing. Katten, hagedissen, papegaaien, cavia's of wandelende takken, we laten ons verrassen. Het gaat 'geheit' een geweldige zoektocht worden!'
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Een zieke, een mogelijke dode, een vertrek en een onverwachte plottwist? Met deze 4 vragen gaan de 'Thuis'-fans de zomer in
- Warre is nu echt de absolute 'Blokken'-kampioen!
- Kijkcijfers: donderdag 25 juni 2026
- Het mooiste motorsportweekend van het jaar: TT van Assen 2026 live op Ziggo Sport
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Dit was De Foute Party van Qmusic in Flanders Expo Gent
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
- JOE-luisteraars bepalen starttijd Coen & Sander Show morgen na nachtelijke wedstrijd van Oranje
- Mattie & Marieke stoppen als duo in de ochtend van Qmusic
Multimedia SPOTLIGHT
-
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'?
Kijktip van de dag

April 1912. De Titanic verlaat de haven van Queenstown. Meer dan 2.000 passagiers zullen de overtocht over de Atlantische Oceaan meemaken. Het vaartuig is voor velen het schip der dromen, maar de jonge Rose beschouwt de Titanic als een slavenschip dat haar geketend terug naar huis terug zal brengen. Om de financiële problemen van haar ouders op te lossen is ze immers verplicht om met de rijke Cal te trouwen. Rose houdt niet van haar verloofde en besluit overboord te springen.
'Titanic', film uit 1997 met Kate Winslet en Leonardo DiCaprio, om 20.30 uur op VTM.



































