Emmely de Wilt krijgt nieuw programma op NPO Radio 2

DJ Emmely de Wilt start met een nieuw programma bij KRO-NCRV op NPO Radio 2: 'Het Oor Wil Ook Wat'. Naast Bureau De Wilt op zondagmiddag en Motel De Wilt op zondagnacht is ze vanaf 4 april elke zaterdag tussen 9.00 en 12.00 uur te horen.
De Wilt volgt Timur Perlin op, die door zijn terugkeer bij 3FM een dag minder radio gaat maken op NPO Radio 2.
In 'Het Oor Wil Ook Wat' gaan de liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin hand in hand op de zaterdagmorgen. En dat allemaal onder de bezielende leiding van De Wilt, zelf immers ook vrolijk en altijd vol liefde voor muziek en pijnlijke ongemakkelijkheid.
In de rubriek Emmely Sport Niet. Maar Jij Wel kun je inbellen als je net een wedstrijd verloren hebt. Balen, maar wanhoop niet, want verliezen is winnen in 'Het Oor Wil Ook Wat'. Zet je nederlaag om in een prijs!
In Ik durf het bijna niet te zeggen maar... kunnen luisteraars hun onpopulaire mening zonder schroom kwijt. Vind je de Beatles een overschatte band? Vind je Zoetermeer de mooiste stad van de Benelux? Hier mag het! Zonder veroordeeld te worden.
En het oor wil natuurlijk ook wat. Dus draait De Wilt heel veel steengoede muziek zodat je met een goed gevoel je weekend in gaat.
Zelf zegt Emmely: 'Ik kan niet wachten om te beginnen. Het wordt pittig om voor 12 uur mijn bed uit te komen, maar vooruit...ik doe het.'
Emmely won begin dit jaar de Marconi Award voor Aanstormend Talent en ze nam het succesvolle programma 'Bureau Kijk in de Vegte' over. Ook maakte ze afgelopen december haar debuut in de Top 2000.
'Het Oor Wil Ook Wat', vanaf zaterdag 4 april tussen 9.00 en 12.00 uur bij KRO-NCRV op NPO Radio 2.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Maria vertegenwoordigt Nederland tijdens de internationale finale van het Junior Eurovisie Songfestival
- Hila Noorzai krijgt opnieuw eigen talkshow op NPO 1
- NOS zendt ook de komende vier jaar het Nederlandse schaatsen en shorttrack uit
- Douwe Bob wil 'De Beste Singer-Songwriter van Nederland' terugbrengen
- Talpa haalt Saudi Pro League exclusief naar Nederland
Multimedia SPOTLIGHT
-
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent'
Kijktip van de dag

Max wordt beroofd van al zijn bezittingen en kan nog net de stad Bartertown, die gerund wordt door Aunt Entity, bereiken. Hij sluit een deal met Entity en vecht namens haar in de Thunderdome, een kooi waarin gevechten op leven en dood worden gehouden. Entity belazert hem en gooit hem de woestijn in. Met de hulp van een groep kinderen, die hij bij een oase vindt, gaat Max terug naar Bartertown om met Entity af te rekenen.
'Mad Max Beyond Thunderdome', film uit 1985 met oa. Mel Gibson en Tina Turner, om 20.35 uur op Play Actie.



































