Emmely de Wilt krijgt nieuw programma op NPO Radio 2

vrijdag 27 maart 2020

DJ Emmely de Wilt start met een nieuw programma bij KRO-NCRV op NPO Radio 2: 'Het Oor Wil Ook Wat'. Naast Bureau De Wilt op zondagmiddag en Motel De Wilt op zondagnacht is ze vanaf 4 april elke zaterdag tussen 9.00 en 12.00 uur te horen.

De Wilt volgt Timur Perlin op, die door zijn terugkeer bij 3FM een dag minder radio gaat maken op NPO Radio 2.


In 'Het Oor Wil Ook Wat' gaan de liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin hand in hand op de zaterdagmorgen. En dat allemaal onder de bezielende leiding van De Wilt, zelf immers ook vrolijk en altijd vol liefde voor muziek en pijnlijke ongemakkelijkheid.

In de rubriek Emmely Sport Niet. Maar Jij Wel kun je inbellen als je net een wedstrijd verloren hebt. Balen, maar wanhoop niet, want verliezen is winnen in 'Het Oor Wil Ook Wat'. Zet je nederlaag om in een prijs!

In Ik durf het bijna niet te zeggen maar... kunnen luisteraars hun onpopulaire mening zonder schroom kwijt. Vind je de Beatles een overschatte band? Vind je Zoetermeer de mooiste stad van de Benelux? Hier mag het! Zonder veroordeeld te worden.

En het oor wil natuurlijk ook wat. Dus draait De Wilt heel veel steengoede muziek zodat je met een goed gevoel je weekend in gaat.

Zelf zegt Emmely: 'Ik kan niet wachten om te beginnen. Het wordt pittig om voor 12 uur mijn bed uit te komen, maar vooruit...ik doe het.'

Emmely won begin dit jaar de Marconi Award voor Aanstormend Talent en ze nam het succesvolle programma 'Bureau Kijk in de Vegte' over. Ook maakte ze afgelopen december haar debuut in de Top 2000.

'Het Oor Wil Ook Wat', vanaf zaterdag 4 april tussen 9.00 en 12.00 uur bij KRO-NCRV op NPO Radio 2.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

De leden van het cryptozoölogische instituut Monarch nemen het op tegen immens grote monsters, waaronder de machtige Godzilla, die in botsing komt met Mothra, Rodan en zijn grootste aartsvijand: de driekoppige koning Ghidorah. Wanneer deze eeuwenoude monsters weer opstaan, strijden ze allemaal om de macht, waardoor het bestaan van de mensheid in gevaar komt.

'Godzilla: King of the Monsters', film uit 2019 met oa. Millie Bobby Brown, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:20
    VRT NWS laat
    22:45
    Het weer (laat)
  • 22:30
    Shetland
    23:30
    Helsinki Syndrome
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:35
    The Voice van Vlaanderen
    22:40
    So You Think You Can Dance
  • 20:30
    Angel Has Fallen
    00:40
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
  • 20:35
    Jumanji: Welcome to the Jungle
    22:40
    Panic Room
  • 20:35
    Bird on a Wire
    22:40
    Rev
  • 21:55
    Narcos
    22:55
    ER
  • 22:25
    Baywatch
    23:15
    Nonkel Jef
  • 20:35
    Godzilla: King of the Monsters
    22:50
    Vik & Gert
  • 22:20
    FBI: International
    00:00
    Fire Country
  • 20:35
    A Clockwork Orange
    23:10
    Contagion
  • 22:15
    48 Hours to Buy
    23:15
    Million Dollar Listing Los Angeles
  • 22:10
    Without a Trace
    22:55
    The Spencer Sisters
  • 22:23
    Trends Talk
    22:59
    Z-Nieuws
  • 22:21
    Jong geleerd
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 22:15
    Meat Timon
    22:45
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 21:55
    Lynley
    22:50
    McDonald and Dodds
  • 22:25
    Wild
    00:35
    NCIS: Los Angeles
  • 22:20
    Keuringsdienst van Waarde
    22:55
    NOS Journaal Laat
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:35
    Stand van Nederland: Generatie Next
  • 22:05
    Sluipschutters
    22:40
    Dalton's Dream