Emmely de Wilt krijgt nieuw programma op NPO Radio 2

vrijdag 27 maart 2020

DJ Emmely de Wilt start met een nieuw programma bij KRO-NCRV op NPO Radio 2: 'Het Oor Wil Ook Wat'. Naast Bureau De Wilt op zondagmiddag en Motel De Wilt op zondagnacht is ze vanaf 4 april elke zaterdag tussen 9.00 en 12.00 uur te horen.

De Wilt volgt Timur Perlin op, die door zijn terugkeer bij 3FM een dag minder radio gaat maken op NPO Radio 2.


In 'Het Oor Wil Ook Wat' gaan de liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin hand in hand op de zaterdagmorgen. En dat allemaal onder de bezielende leiding van De Wilt, zelf immers ook vrolijk en altijd vol liefde voor muziek en pijnlijke ongemakkelijkheid.

In de rubriek Emmely Sport Niet. Maar Jij Wel kun je inbellen als je net een wedstrijd verloren hebt. Balen, maar wanhoop niet, want verliezen is winnen in 'Het Oor Wil Ook Wat'. Zet je nederlaag om in een prijs!

In Ik durf het bijna niet te zeggen maar... kunnen luisteraars hun onpopulaire mening zonder schroom kwijt. Vind je de Beatles een overschatte band? Vind je Zoetermeer de mooiste stad van de Benelux? Hier mag het! Zonder veroordeeld te worden.

En het oor wil natuurlijk ook wat. Dus draait De Wilt heel veel steengoede muziek zodat je met een goed gevoel je weekend in gaat.

Zelf zegt Emmely: 'Ik kan niet wachten om te beginnen. Het wordt pittig om voor 12 uur mijn bed uit te komen, maar vooruit...ik doe het.'

Emmely won begin dit jaar de Marconi Award voor Aanstormend Talent en ze nam het succesvolle programma 'Bureau Kijk in de Vegte' over. Ook maakte ze afgelopen december haar debuut in de Top 2000.

'Het Oor Wil Ook Wat', vanaf zaterdag 4 april tussen 9.00 en 12.00 uur bij KRO-NCRV op NPO Radio 2.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Bestemming X' - Aster Nzeyimana (VTM)

De zes kandidaten brengen de nacht door in een afgelegen schuur, maar slapen is allesbehalve vanzelfsprekend. Er valt namelijk iets belangrijks te verdienen. De volgende dag wacht een spectaculaire uitdaging. Wie zal ontsnappen aan de volgende exit?

'Bestemming X', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:20
    Juliet
    00:45
    Journaallus
  • 22:15
    Hope
    00:20
    A Very Royal Scandal
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    04:50
    Geen uitzending
  • 00:05
    Bestemming X
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:15
    The Bourne Identity
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:45
    Striptease
    03:15
    Geen uitzending
  • 22:30
    De behandeling
    07:00
    Willy
  • 23:50
    9-1-1: Lone Star
    00:50
    Geen uitzending
  • 00:00
    The X-Files
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:20
    d' Ardennen
  • 00:05
    Criminal Minds
    03:00
    Geen uitzending
  • 22:50
    Insomnia
    06:40
    Seal Team
  • 23:55
    The Real Housewives of Sydney
    06:25
    Embarrassing Bodies
  • 22:35
    Amish Affair
    05:00
    Geen uitzending
  • 00:04
    Z-Beurs
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:44
    Zo doe je het!
    05:55
    Sixties To Six
  • 23:40
    Loïc zot van koken weekmenu
    04:35
    Chris Cooks Cymru
  • 00:00
    Outrageous
    00:45
    Murdoch Mysteries
  • 23:55
    Paradise
    06:40
    Storage Wars
  • 00:00
    The Connection
    06:15
    Ik vertrek XL
  • 23:35
    The Excavation
    03:45
    Nieuwsuur
  • 23:50
    Kirsten van Teijn: CLUB QUEERSTEN
    06:55
    Ziggy en de Zootram