Eeuwenoude strijd tussen de Lage Landen barst weer los in 'Holland-België'

dinsdag 7 januari 2020

In de satirische spelshow 'Holland-België', waarin bekende Nederlanders de strijd aangaan met bekende Belgen, komen alle vooroordelen over en verschillen tussen de Lage Landen aan bod.

Wat weten de Nederlanders over Belgische gewoontes en tradities? Hoe kunnen de Belgen de Nederlanders ervan overtuigen dat het in Vlaanderen toch zoveel plezanter is? Van kaaskoppen tot Belgenmoppen, alles komt voorbij! Welk team mag zich koning van de Lage Landen noemen? 'Holland-België' is vanaf zondag 19 januari om 20.00 uur te zien bij RTL 4.


Onder leiding van Ruben Nicolai trekt het Nederlandse team ten strijde tegen het Belgische team van Niels Destadsbader. De landsgrenzen worden goed bewaakt door presentator Art Rooijakkers en Vlaamse acteur en presentator Jonas van Geel. Voor Niels is het de eerste keer dat hij teamcaptain is in 'Holland-België'. 'De goesting is groot en stiekem win ik ook graag. Als captain van het Belgische team ga ik er dus alles aan doen om die mondige Hollanders eens een flinke peer te stoven!'

In de eerste aflevering van 'Holland-België' wordt Ruben Nicolai in deze vriendschappelijke oorlog gesterkt door comedian Najib Amhali en rapper Gers Pardoel. Het Belgische team, onder aanvoering van Niels Destadsbader, bestaat uit voormalig voetballer Wesley Sonck en presentatrice Katja Retsin. Verder maken onder anderen Jeroen van Koningsbrugge, Karen Damen, Evi Hanssen, Tijl Beckand en zangduo Nick en Simon hun opwachting dit seizoen.

'Holland-België' wordt geproduceerd door Pilot Studio en is vanaf zondag 19 januari om 20.00 uur te zien bij RTL 4.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Breendonk' (VRT/Streamz)

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.

'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:50
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:25
    Nachtlus
    08:00
    Herfstbeelden
  • 22:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:15
    Telefacts
    01:10
    Geen uitzending
  • 00:40
    Police Interceptors
    01:40
    Geen uitzending
  • 00:55
    How I Met Your Mother
    01:20
    Geen uitzending
  • 00:25
    60 Days In
    01:25
    Geen uitzending
  • 23:40
    Christmas Bedtime Stories
    01:05
    Joe
  • 01:00
    Cheers
    01:30
    Geen uitzending
  • 00:35
    De Tafel van de Week
    01:45
    Geen uitzending
  • 01:00
    Criminal Minds
    02:40
    Geen uitzending
  • 23:30
    Blade Runner
    01:45
    The Girl in the Spider's Web
  • 00:45
    De Moeite Waard?!
    03:10
    Geen uitzending
  • 00:05
    Strike
    03:25
    Geen uitzending
  • 00:01
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Weekoverzicht
  • 01:00
    De tip
    05:55
    Sixties To Six
  • 00:50
    Winterse Kost
    01:40
    De Garde van Gert
  • 00:10
    Blue Lights
    01:05
    Hope Street
  • 00:30
    The Resident
    05:00
    First Dates Australia
  • 01:00
    Even tot hier
    01:55
    NOS Journaal Laat
  • 00:55
    Nieuwsuur
    08:00
    Petrus in het land
  • 00:15
    First Dates
    06:01
    Kiwi & Strit