Eeuwenoude strijd tussen de Lage Landen barst weer los in 'Holland-België'

dinsdag 7 januari 2020

In de satirische spelshow 'Holland-België', waarin bekende Nederlanders de strijd aangaan met bekende Belgen, komen alle vooroordelen over en verschillen tussen de Lage Landen aan bod.

Wat weten de Nederlanders over Belgische gewoontes en tradities? Hoe kunnen de Belgen de Nederlanders ervan overtuigen dat het in Vlaanderen toch zoveel plezanter is? Van kaaskoppen tot Belgenmoppen, alles komt voorbij! Welk team mag zich koning van de Lage Landen noemen? 'Holland-België' is vanaf zondag 19 januari om 20.00 uur te zien bij RTL 4.


Onder leiding van Ruben Nicolai trekt het Nederlandse team ten strijde tegen het Belgische team van Niels Destadsbader. De landsgrenzen worden goed bewaakt door presentator Art Rooijakkers en Vlaamse acteur en presentator Jonas van Geel. Voor Niels is het de eerste keer dat hij teamcaptain is in 'Holland-België'. 'De goesting is groot en stiekem win ik ook graag. Als captain van het Belgische team ga ik er dus alles aan doen om die mondige Hollanders eens een flinke peer te stoven!'

In de eerste aflevering van 'Holland-België' wordt Ruben Nicolai in deze vriendschappelijke oorlog gesterkt door comedian Najib Amhali en rapper Gers Pardoel. Het Belgische team, onder aanvoering van Niels Destadsbader, bestaat uit voormalig voetballer Wesley Sonck en presentatrice Katja Retsin. Verder maken onder anderen Jeroen van Koningsbrugge, Karen Damen, Evi Hanssen, Tijl Beckand en zangduo Nick en Simon hun opwachting dit seizoen.

'Holland-België' wordt geproduceerd door Pilot Studio en is vanaf zondag 19 januari om 20.00 uur te zien bij RTL 4.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Na overleg met de psychologen beslist Philippe om Veronica op een heel kordate manier bloot te stellen aan haar angst voor water. Peter krijgt steeds meer grip op zijn vliegangst tot hij zijn grootste angst onder ogen moet komen en echt alle controle moet loslaten. Philippe wil Mies en Nel helpen bij het overwinnen van hun podiumangst. De tweeling kan prachtig zingen, alleen niet voor publiek en zeker niet voor een jury. Philippe ziet alvast een eerste logische stap voor hen: meedoen aan een auditie.

'Gene Paniek', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:15
    De inzichten van...
    12:00
    De Zevende Dag
  • 08:00
    Winterbeelden
    16:40
    Rebirth
  • 11:15
    Edmond & Lucy
    11:25
    Vos en Haas
  • 09:50
    Geen uitzending
    11:55
    Benidorm Bastards
  • 10:30
    Geen uitzending
    12:10
    Selling Super Houses
  • 09:20
    Geen uitzending
    11:50
    The Couple Next Door
  • 10:00
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch Hawaii
  • 08:15
    Geen uitzending
    15:55
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 10:00
    Joe
    15:25
    Geen uitzending
  • 11:05
    Comfort Food
    11:25
    Nuances
  • 10:55
    FBI
    12:35
    C.S.I. New York
  • 11:10
    Geen uitzending
    12:10
    Borderforce USA: The Bridges
  • 11:15
    The Block Australia
    12:15
    Peppe's Sicilië
  • 09:50
    Aurora Teagarden Mysteries: A Game of Cat and Mouse
    11:25
    Mark of a Serial Killer
  • 11:02
    CEO van mijn leven
    11:29
    De CFO podcast
  • 11:21
    Hallo Roger
    12:00
    De Vlaamse Top 10
  • 11:00
    Guillaume's Paris
  • 10:55
    The Madame Blanc Mysteries
    11:50
    McDonald and Dodds
  • 11:00
    NCIS: Los Angeles
    15:35
    Bad Times at the El Royale
  • 11:00
    Ivo op zondag
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:05
    Nederland zingt op zondag
    11:30
    EO Metterdaad
  • 11:15
    Herrie op zolder
    11:30
    Machtige Mike