'Eet wat je wilt dag' perfect voor een nieuw seizoen 'Guilty Pleasures' op 24Kitchen

Op 11 mei is het 'Eet wat je wilt dag', de dag dat je een vrijbrief hebt om alles te eten waar je zin in hebt. Deze ietwat bijzondere 'feestdag' is in het leven geroepen door het Amerikaanse acteursduo Thomas & Ruth Roy.
Zij hebben inmiddels meer dan 80 bijzondere feestdagen op hun naam staan, allemaal geïnitieerd om maatschappelijke problemen aan te kaarten. Zo ook 'Eet wat je wilt dag', de dag om mensen een positief gevoel over eten te geven en een dagje even niet aan diëten te hoeven denken.
Daarnaast is het natuurlijk ook de perfecte dag om het gloednieuwe seizoen van 'Guilty Pleaures' aan te kondigen. Als er iemand weet wat je op een dag als deze zou moeten eten is het namelijk Chef-kok Perry de Man! Na het grote succes van de eerste reeks 'Guilty Pleasures', staan er wederom weer een flink aantal bekende namen te trappelen om aan hun persoonlijke guilty pleasure een culinaire draai te geven.
Wie heeft er nu geen guilty pleasure op het gebied van eten? Een klassieke bami schijf, cheesecake met karamelsaus of de 'Hollandse' versie van een chinese babi pangang. De meeste aparte (en niet altijd even gezonde) eetgewoontes blijven normaal gesproken geheim, maar niet in het programma van 'Guilty Pleasures'. Vanaf 5 juni laat de Rotterdamse chef-kok Perry de Man in alweer het tweede seizoen, zijn bekende gasten hun guilty pleasure opbiechten en bereiden ze samen een handgemaakt en culinaire versie van hun geheime gerecht.
In iedere aflevering ontvangt Perry een nieuwe bekende gast. In de twintig afleveringen van dit nieuwe seizoen passeren diverse bekende Nederlanders de revue. Grote artiesten en bekende TV sterren zoals: Dan Karaty, Eddy Zoey, Renze Klamer, Tygo Gernandt, Bella Hay, Shirma Rouse, Ruben van der Meer, Twan van Steenhoven en Glen Faria zullen hun 'go to cravings' uit de doeken doen en in de keuken van Perry een handgemaakte versie bereiden. Naast koken kennen we Perry natuurlijk ook als gezelligheidsdier. Zijn enthousiasme en interesse in zijn gasten resulteert ook dit seizoen weer in mooie, persoonlijke en vooral hilarische gesprekken met de gasten.
De hamvraag is natuurlijk welke 'BN'er' bij welke guilty pleasure hoort. Is het Fresia Cousino Arias die voor het slapen gaan nog even een bak ijs leeg lepelt? Kunnen we stijlicoon en journalist Arno Kantelberg midden in de nacht wakker maken voor een vette loempia en betrappen we Masterchef winnares Jetske van den Elsen wekelijks op een patatje met?
'Guilty Pleasures' seizoen 2 is vanaf 5 juni elke werkdag te zien om 18.00 uur bij 24Kitchen.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Emmy-winnaar 'KABAM!' terug met nieuwe avonturen over grote en kleine angsten
- 'Poorten van Europa': Kan Europa zijn grenzen bewaken én mensenrechten beschermen?
- Nieuwe reportagereeks van Jan Verheyen brengt aangrijpende verhalen van geweld tegen politie
- Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? Deze blunder kan hem fataal worden
- 'True Crime Belgium' opent nieuw seizoen met de verdwijning van Nathalie Geijsbregts
- 'Dwars door de Pyreneeën' door Catalonië naar de zee
- Deze onderwerpen behandelt 'Radar' maandag
- Hilarische 'Kamp Jeroom'-proef zorgt voor slappe lach bij Ini Massez en Isabelle Van Hecke
- Welke 'Dagelijkse Kost' eet je deze week?
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Utrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'In the End' van Linkin Park twee jaar op rij op nummer 1 in de '500 van de jaren nul'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' duikt weer in de rijke Nederlandse muziekgeschiedenis
Multimedia SPOTLIGHT
-
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant' -
Ellen en Matti stoppen het 'Blind Getrouwd'-experiment -
Netflix deelt trailer van David Finchers 'The Further Mis-Adventures Of Cliff Booth'
-
Bert is Faroek 2.0 in 'De Verraders' -
Ontdek de eerste beelden van de nieuwe 'Fabeltjeskrant' -
Marc Coucke spaart duo's niet in 'Mijn Restaurant' -
Een nieuwe ronde doet zijn intrede in 'Got Talent' -
Kijk vanaf vandaag naar 'Gevangenisdirecteurs' -
Alain Remue blikt terug op angstige minuten in 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Bert De Kock: 'Ik weet niet wat er gebeurde' -
'Nonkels 3' breekt records op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Altruists' -
Kijk nu de beklijvende trailer van 'Breendonk' -
Netflix onthult trailer van 'Black Doves' seizoen 2 -
'Welkom, bienvenue Chez Dean! Enfin: chez moi!' -
Emotionele Axel Daeseleire breekt bij afscheid revalidatiecentrum -
Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
-
Netflix deelt officiële teaser van 'Steps' -
Bekroonde coming-of-agefilm 'Skiff' komt naar Streamz -
Ontdek hier de 'Patattensmoothie'! -
Kijk de nieuwe serie 'Coven Academy' op Disney+ -
Outfit Francesco Planckaert mikpunt van spot in 'De Slimste Mens' -
Zondag gaat het hard tegen hard in 'De Verraders' -
Een 'verschrikkelijke fout' in 'Mijn Restaurant' -
Zingende kok blaast jury omver in 'Got Talent'
Kijktip van de dag

Al enkele dagen op rij wordt de ene bondgenoot na de andere naar huis gestuurd. Tijdens de missie valt echter cruciale informatie te winnen, die de verraders wel eens in nauwe schoentjes kan brengen.
'De Verraders', om 20.00 uur op VTM.




































