'Eet wat je wilt dag' perfect voor een nieuw seizoen 'Guilty Pleasures' op 24Kitchen

woensdag 10 mei 2023

Op 11 mei is het 'Eet wat je wilt dag', de dag dat je een vrijbrief hebt om alles te eten waar je zin in hebt. Deze ietwat bijzondere 'feestdag' is in het leven geroepen door het Amerikaanse acteursduo Thomas & Ruth Roy.

Zij hebben inmiddels meer dan 80 bijzondere feestdagen op hun naam staan, allemaal  geïnitieerd om maatschappelijke problemen aan te kaarten. Zo ook 'Eet wat je wilt dag', de dag om mensen een positief gevoel over eten te geven en een dagje even niet aan diëten te hoeven denken.


Daarnaast is het natuurlijk ook de perfecte dag om het gloednieuwe seizoen van 'Guilty Pleaures' aan te kondigen. Als er iemand weet wat je op een dag als deze zou moeten eten is het namelijk Chef-kok Perry de Man! Na het grote succes van de eerste reeks 'Guilty Pleasures', staan er wederom weer een flink aantal bekende namen te trappelen om aan hun persoonlijke guilty pleasure een culinaire draai te geven.

Wie heeft er nu geen guilty pleasure op het gebied van eten? Een klassieke bami schijf, cheesecake met karamelsaus of de 'Hollandse' versie van een chinese babi pangang. De meeste aparte (en niet altijd even gezonde) eetgewoontes blijven normaal gesproken geheim, maar niet in het programma van 'Guilty Pleasures'. Vanaf 5 juni laat de Rotterdamse chef-kok Perry de Man in alweer het tweede seizoen, zijn bekende gasten hun guilty pleasure opbiechten en bereiden ze samen een handgemaakt en culinaire versie van hun geheime gerecht.

In iedere aflevering ontvangt Perry een nieuwe bekende gast. In de twintig afleveringen van dit nieuwe seizoen passeren diverse bekende Nederlanders de revue. Grote artiesten en bekende TV sterren zoals: Dan Karaty, Eddy Zoey, Renze Klamer, Tygo Gernandt,  Bella Hay, Shirma Rouse,  Ruben van der Meer, Twan van Steenhoven en Glen Faria zullen hun 'go to cravings' uit de doeken doen en in de keuken van Perry een handgemaakte versie bereiden. Naast koken kennen we Perry natuurlijk ook als gezelligheidsdier. Zijn enthousiasme en interesse in zijn gasten resulteert ook dit seizoen weer in mooie, persoonlijke en vooral hilarische gesprekken met de gasten.

De hamvraag is natuurlijk welke 'BN'er' bij welke guilty pleasure hoort. Is het Fresia Cousino Arias die voor het slapen gaan nog even een bak ijs leeg lepelt? Kunnen we stijlicoon en journalist Arno Kantelberg midden in de nacht wakker maken voor een vette loempia en betrappen we Masterchef winnares Jetske van den Elsen wekelijks op een patatje met?

'Guilty Pleasures' seizoen 2 is vanaf 5 juni elke werkdag te zien om 18.00 uur bij 24Kitchen.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Axel Gaat Binnen' - seizoen 4 (VTM)

Axel draait vijf dagen mee met de Blue Angels, een beruchte motorclub uit West-Vlaanderen. Hij krijgt zo een unieke inkijk in hun gesloten wereld waarin broederschap en loyaliteit centraal staan. Hij mag ook meerijden tijdens de jaarlijkse Battlefield Run.

'Axel Gaat Binnen', om 21.40 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:10
    Flikken Maastricht
    17:05
    Witse
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:15
    Hacks
  • 16:45
    Shaun het schaap
    16:55
    Where's Chicky?
  • 16:35
    Lisa
    17:10
    Blind getrouwd
  • 16:20
    Blind Getrouwd UK
    17:50
    B&B zoekt Lief NL
  • 16:30
    Chicago Med
    18:20
    How I Met Your Mother
  • 16:45
    Stargate SG-1
    17:40
    Police Interceptors
  • 15:35
    Engaged by Christmas
    17:10
    Merry Magic Christmas
  • 16:25
    Binnenstebuiten
    17:00
    SOS Piet
  • 16:35
    Huizenjagers
    17:30
    De Slimste Mens Ter Wereld
  • 16:05
    Castle
    17:55
    FBI: Most Wanted
  • 16:40
    Two and a Half Men
    17:40
    The Neighborhood
  • 16:25
    Property Brothers
    17:20
    Masterchef USA
  • 16:45
    Cold Case Detectives
    18:40
    Accident, Suicide, or Murder
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:50
    Kan ik het ook?
    16:55
    Mannenverzorging
  • 16:50
    A la carte
    17:15
    Comfort Food
  • 16:10
    New Tricks
    17:10
    Death in Paradise
  • 16:00
    NCIS: Los Angeles
    16:55
    The Resident
  • 16:10
    Ongehoord Nieuws
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 16:35
    Met het Mes op Tafel
    16:57
    Politieke Partijen
  • 16:50
    Dino Daan & Lucy
    17:05
    Machtige Mike