'Eet wat je wilt dag' perfect voor een nieuw seizoen 'Guilty Pleasures' op 24Kitchen

Op 11 mei is het 'Eet wat je wilt dag', de dag dat je een vrijbrief hebt om alles te eten waar je zin in hebt. Deze ietwat bijzondere 'feestdag' is in het leven geroepen door het Amerikaanse acteursduo Thomas & Ruth Roy.
Zij hebben inmiddels meer dan 80 bijzondere feestdagen op hun naam staan, allemaal geïnitieerd om maatschappelijke problemen aan te kaarten. Zo ook 'Eet wat je wilt dag', de dag om mensen een positief gevoel over eten te geven en een dagje even niet aan diëten te hoeven denken.
Daarnaast is het natuurlijk ook de perfecte dag om het gloednieuwe seizoen van 'Guilty Pleaures' aan te kondigen. Als er iemand weet wat je op een dag als deze zou moeten eten is het namelijk Chef-kok Perry de Man! Na het grote succes van de eerste reeks 'Guilty Pleasures', staan er wederom weer een flink aantal bekende namen te trappelen om aan hun persoonlijke guilty pleasure een culinaire draai te geven.
Wie heeft er nu geen guilty pleasure op het gebied van eten? Een klassieke bami schijf, cheesecake met karamelsaus of de 'Hollandse' versie van een chinese babi pangang. De meeste aparte (en niet altijd even gezonde) eetgewoontes blijven normaal gesproken geheim, maar niet in het programma van 'Guilty Pleasures'. Vanaf 5 juni laat de Rotterdamse chef-kok Perry de Man in alweer het tweede seizoen, zijn bekende gasten hun guilty pleasure opbiechten en bereiden ze samen een handgemaakt en culinaire versie van hun geheime gerecht.
In iedere aflevering ontvangt Perry een nieuwe bekende gast. In de twintig afleveringen van dit nieuwe seizoen passeren diverse bekende Nederlanders de revue. Grote artiesten en bekende TV sterren zoals: Dan Karaty, Eddy Zoey, Renze Klamer, Tygo Gernandt, Bella Hay, Shirma Rouse, Ruben van der Meer, Twan van Steenhoven en Glen Faria zullen hun 'go to cravings' uit de doeken doen en in de keuken van Perry een handgemaakte versie bereiden. Naast koken kennen we Perry natuurlijk ook als gezelligheidsdier. Zijn enthousiasme en interesse in zijn gasten resulteert ook dit seizoen weer in mooie, persoonlijke en vooral hilarische gesprekken met de gasten.
De hamvraag is natuurlijk welke 'BN'er' bij welke guilty pleasure hoort. Is het Fresia Cousino Arias die voor het slapen gaan nog even een bak ijs leeg lepelt? Kunnen we stijlicoon en journalist Arno Kantelberg midden in de nacht wakker maken voor een vette loempia en betrappen we Masterchef winnares Jetske van den Elsen wekelijks op een patatje met?
'Guilty Pleasures' seizoen 2 is vanaf 5 juni elke werkdag te zien om 18.00 uur bij 24Kitchen.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: 30 en 31 oktober & 1 november 2026
- Intrede van Sinterklaas in Antwerpen: Ketnet maakt datum en programma bekend
- Volg de tussentijdse verkiezingen in de USA op VRT NWS via radio, televisie en online
- Floortje Dessing reist door de koraaldriehoek in 'Floortje over de Oceaan'
- ‘Familie’ viert 35ste verjaardag met nieuwe begingeneriek, ingezongen door Metejoor
- Geheime recensenten schuiven aan in 'Mijn Restaurant', maar bij LABO loopt het helemaal mis…
- 'Meldpunt Actueel' en 'Villa VdB' over de groeiende druk op mantelzorgers
- Barcelona, Liverpool en Belgische clubs in actie: nieuwe week Europees topvoetbal LIVE bij Play Sports
- VRT NWS-docu ‘Leven van de Colorado’ toont groeiende watercrisis in Amerika: Bert De Vroey trekt door vijf staten
- ‘Gevangenisdirecteurs’ toont harde realiteit achter tralies: 'Dat is echt crimineel'
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
- Feestelijke sloteditie van Iedereen Klassiek brengt vijftienduizend muziekliefhebbers samen in Brugge
- Hoe doet hij het?! Sander stapt om 16.22 uur uit zijn studio zonder tijd en breekt eigen record
- 'Qmusic Top 40 Live' brengt The Bausa, The Opposites en Suzan & Freek samen in Rotterdam Ahoy
- Libelle krijgt eigen radiozender: dit mag je vanaf 1 december verwachten
Multimedia SPOTLIGHT
-
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta'
Kijktip van de dag

In Zweden verloopt het zesde campingseizoen allesbehalve rustig. Nora studeert af en traint voor haar schaatsdroom. Beau krijgt een beugel en oma Agnes herstelt van een rugoperatie. Dan slaat het noodlot toe wanneer Staf betrokken raakt bij een ongeluk.
'Camping Coppens', om 20.40 uur op VTM.



































