Eerste namen 'Qmusic Top 40 Awards Live' zijn bekend!

vrijdag 1 september 2023
Foto: © Qmusic 2023

De 'Qmusic Top 40 Awards Live' keren terug in Rotterdam Ahoy met een spectaculaire show vol uitreikingen en live optredens van de beste artiesten.

De eerste namen die de radiozender bekendmaakt zijn Flemming, Cian Ducrot, Suzan & Freek, Kris Kross Amsterdam, Rondé, Claude, Marco Schuitmaker en Hannah Mae & Metejoor. Dit werd zojuist bekend gemaakt in de Top 40 met Domien Verschuuren, die de awardshow op zaterdag 3 februari 2024 presenteert.


Line-up met topartiesten
Zaterdag 3 februari 2024 zijn de 'Qmusic Top 40 Awards' terug met een meer dan twee uur durende liveshow met topartiesten. Zo treedt Flemming op, die vorig jaar de felbegeerde award voor Grootste Hit in de wacht sleepte voor 'Automatisch'. Ook internationaal bekende zanger Cian Ducrot, die dit jaar een megahit scoorde met I'll Be Waiting', bestijgt het podium. Daarnaast treden Suzan & Freek, vorig jaar onderscheiden als Beste Live Act Nationaal, en Kris Kross Amsterdam, winnaar van de Beste DJ Act Nationaal award, op. Een nieuwe generatie Top 40-artiesten van eigen bodem is ook van de partij: Rondé, Claude, Marco Schuitmaker, Hannah Mae & Metejoor.

Aanstaande maandag in de ochtendshow met Mattie & Marieke wordt de line-up aangevuld met nog meer namen.

'Qmusic Top 40 Awards'
De 'Top 40 Awards' worden sinds de komst van de 'Top 40' naar Qmusic in 2019 uitgereikt. Het is een jaarlijkse traditie geworden om de meest succesvolle artiesten van het afgelopen jaar in het zonnetje te zetten. Ook voor dit jaar reikt Domien Verschuuren prijzen uit namens de belangrijkste hitlijst van Nederland. Er worden onder andere prijzen uitgereikt voor Beste Nieuwkomer, Grootste Hit en Beste Artiest. Alle awards worden toegekend op basis van de prestatie van de artiesten en tracks in de 'Top 40' over het hele jaar 2023.

Tickets voor de 'Qmusic Top 40 Awards' zijn verkrijgbaar op Qmusic.nl.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play4 logo

Frank verdwijnt na een banale ruzie met zijn vrouw. De Cel Vermiste Personen vindt sporen van kwaad opzet en de ondervragingen leveren geen fraai familieportret op: Frank lag behoorlijk onder de sloef en zijn zoon is een getroebleerde jongen. Wanneer de waarheid aan het licht komt, wordt duidelijk dat een gruwelijke misdaad uit het verleden jarenlang in het gezin werd verzwegen. Tijdens het onderzoek staat inspecteur Eva plots oog in oog met een verdachte.

'Vermist', om 22.55 uur op Play4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 op VRT 1: WinWin
    06:00
    In bed met Olly
  • 09:00
    Zomerbeelden
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 09:05
    Bumba
    05:00
    Geen uitzending
  • 09:00
    LEGO Friends: The Next Chapter
    02:05
    Geen uitzending
  • 08:00
    Geen uitzending
    07:15
    Inside the World's Greatest Hotels
  • 09:00
    Geen uitzending
    10:35
    The Good Doctor
  • 07:00
    Willy
    01:05
    Geen uitzending
  • 08:55
    The Christmas Chalet
    01:35
    Joe
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    09:15
    Simple diy
  • 09:05
    Geen uitzending
    02:00
    Neighbours: A New Chapter
  • 08:15
    SurrealEstate
    02:10
    The Fresh Prince of Bel-Air
  • 08:40
    Apero - Dining
    02:40
    Geen uitzending
  • 08:35
    My Name Is Reeva
    02:25
    Geen uitzending
  • 04:13
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Weekoverzicht
  • 08:54
    Diy on wheels
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:45
    Lekker Messy
    03:15
    Indian Summer
  • 08:40
    Midsomer Murders
    02:00
    Recipes for Love and Murder
  • 08:15
    Below Deck Down Under
    02:10
    The Real Housewives of Beverly Hills
  • 09:00
    NOS Journaal
    06:00
    Nederland in Beweging
  • 09:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    02:25
    Nieuwsuur
  • 09:05
    Zin in Zappelin
    02:50
    De slimste mens