Eerste namen 'Qmusic Top 40 Awards Live' zijn bekend!

vrijdag 1 september 2023
Foto: © Qmusic 2023

De 'Qmusic Top 40 Awards Live' keren terug in Rotterdam Ahoy met een spectaculaire show vol uitreikingen en live optredens van de beste artiesten.

De eerste namen die de radiozender bekendmaakt zijn Flemming, Cian Ducrot, Suzan & Freek, Kris Kross Amsterdam, Rondé, Claude, Marco Schuitmaker en Hannah Mae & Metejoor. Dit werd zojuist bekend gemaakt in de Top 40 met Domien Verschuuren, die de awardshow op zaterdag 3 februari 2024 presenteert.


Line-up met topartiesten
Zaterdag 3 februari 2024 zijn de 'Qmusic Top 40 Awards' terug met een meer dan twee uur durende liveshow met topartiesten. Zo treedt Flemming op, die vorig jaar de felbegeerde award voor Grootste Hit in de wacht sleepte voor 'Automatisch'. Ook internationaal bekende zanger Cian Ducrot, die dit jaar een megahit scoorde met I'll Be Waiting', bestijgt het podium. Daarnaast treden Suzan & Freek, vorig jaar onderscheiden als Beste Live Act Nationaal, en Kris Kross Amsterdam, winnaar van de Beste DJ Act Nationaal award, op. Een nieuwe generatie Top 40-artiesten van eigen bodem is ook van de partij: Rondé, Claude, Marco Schuitmaker, Hannah Mae & Metejoor.

Aanstaande maandag in de ochtendshow met Mattie & Marieke wordt de line-up aangevuld met nog meer namen.

'Qmusic Top 40 Awards'
De 'Top 40 Awards' worden sinds de komst van de 'Top 40' naar Qmusic in 2019 uitgereikt. Het is een jaarlijkse traditie geworden om de meest succesvolle artiesten van het afgelopen jaar in het zonnetje te zetten. Ook voor dit jaar reikt Domien Verschuuren prijzen uit namens de belangrijkste hitlijst van Nederland. Er worden onder andere prijzen uitgereikt voor Beste Nieuwkomer, Grootste Hit en Beste Artiest. Alle awards worden toegekend op basis van de prestatie van de artiesten en tracks in de 'Top 40' over het hele jaar 2023.

Tickets voor de 'Qmusic Top 40 Awards' zijn verkrijgbaar op Qmusic.nl.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Sergio in Italië: Marco 2026' (VTM GO+)

Vijf jaar na hun eerste culinaire ontmoeting voor het programma 'Sergio over de grens' trekken Sergio Herman en Marco Borsato terug naar Toscane. In Firenze duiken ze in de wereld van gelato en gaan ze op zoek naar de perfecte fiore di latte. Met een eigen machine en artisanale melk probeert Marco het ultieme ijs te maken.

'Sergio in Italië: Marco 2026', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:30
    Ket & Doc
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Lentebeelden
  • 07:35
    De mini's
  • 07:30
    Hallo K3
    01:10
    Geen uitzending
  • 07:15
    Urk!
    01:05
    Geen uitzending
  • 06:00
    Qmusic
    01:20
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:40
    Geen uitzending
  • 00:50
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    01:25
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    02:30
    De Tafel van de Week
  • 07:35
    Friends
    02:10
    Geen uitzending
  • 07:30
    Blood & Treasure
    03:40
    Geen uitzending
  • 07:00
    Paris in Love
    02:25
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:05
    Shades of Blue
  • 04:11
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:33
    Zelf gedaan, goed gedaan
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:30
    De Garde van Gert
    02:20
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 06:45
    Death in Paradise
    03:05
    Douglas is Cancelled
  • 07:15
    The Kardashians
    02:10
    Law & Order: Organized Crime
  • 07:40
    Goedemorgen Nederland
    02:05
    WNL op Zondag
  • 07:15
    Tijd voor Max
    02:50
    Nieuwsuur
  • 07:40
    Waffel de wonderhond
    02:05
    NOS Studio Voetbal