Eerste namen 'Qmusic Top 40 Awards Live' zijn bekend!

vrijdag 1 september 2023
Foto: © Qmusic 2023

De 'Qmusic Top 40 Awards Live' keren terug in Rotterdam Ahoy met een spectaculaire show vol uitreikingen en live optredens van de beste artiesten.

De eerste namen die de radiozender bekendmaakt zijn Flemming, Cian Ducrot, Suzan & Freek, Kris Kross Amsterdam, Rondé, Claude, Marco Schuitmaker en Hannah Mae & Metejoor. Dit werd zojuist bekend gemaakt in de Top 40 met Domien Verschuuren, die de awardshow op zaterdag 3 februari 2024 presenteert.


Line-up met topartiesten
Zaterdag 3 februari 2024 zijn de 'Qmusic Top 40 Awards' terug met een meer dan twee uur durende liveshow met topartiesten. Zo treedt Flemming op, die vorig jaar de felbegeerde award voor Grootste Hit in de wacht sleepte voor 'Automatisch'. Ook internationaal bekende zanger Cian Ducrot, die dit jaar een megahit scoorde met I'll Be Waiting', bestijgt het podium. Daarnaast treden Suzan & Freek, vorig jaar onderscheiden als Beste Live Act Nationaal, en Kris Kross Amsterdam, winnaar van de Beste DJ Act Nationaal award, op. Een nieuwe generatie Top 40-artiesten van eigen bodem is ook van de partij: Rondé, Claude, Marco Schuitmaker, Hannah Mae & Metejoor.

Aanstaande maandag in de ochtendshow met Mattie & Marieke wordt de line-up aangevuld met nog meer namen.

'Qmusic Top 40 Awards'
De 'Top 40 Awards' worden sinds de komst van de 'Top 40' naar Qmusic in 2019 uitgereikt. Het is een jaarlijkse traditie geworden om de meest succesvolle artiesten van het afgelopen jaar in het zonnetje te zetten. Ook voor dit jaar reikt Domien Verschuuren prijzen uit namens de belangrijkste hitlijst van Nederland. Er worden onder andere prijzen uitgereikt voor Beste Nieuwkomer, Grootste Hit en Beste Artiest. Alle awards worden toegekend op basis van de prestatie van de artiesten en tracks in de 'Top 40' over het hele jaar 2023.

Tickets voor de 'Qmusic Top 40 Awards' zijn verkrijgbaar op Qmusic.nl.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Container Cup' (Play)

Ex-profwielrenner Greg Van Avermaet en ex-profvoetballer en voormalig Rode Duivel Jelle Van Damme zijn nu toppers op de gravelbike. Wie van hen blijkt de sterkste in de zeven disciplines in de container?

'De Container Cup', om 22/20 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:20
    De Raad van Soekie
    07:55
    De Hoppers
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 08:25
    De Marsupilami's
  • 08:25
    Move On
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Geen uitzending
    12:40
    The Motorway
  • 06:00
    Qmusic
    04:55
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 00:35
    Geen uitzending
    15:25
    Murder in a Small Town
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    07:45
    Geen uitzending
  • 08:15
    Wild Cards
    07:20
    Sullivan's Crossing
  • 08:20
    The Perfect Storm
    06:05
    Noah
  • 08:30
    Tot op de Graat
    07:45
    Smossen Mag
  • 08:05
    Shades of Blue
    08:15
    Stolen Baby: The Murder of Heidi Broussard
  • 04:02
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:22
    Het zelfbouwhuis
    08:00
    Een Uur Sorry Music
  • 08:30
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    08:00
    Foodies & The City
  • 08:30
    Midsomer Murders
    07:00
    Death in Paradise
  • 08:05
    The Kardashians
    07:15
    Grey's Anatomy
  • 08:30
    NOS Journaal
    07:35
    Compilatie Tijd voor MAX
  • 08:00
    BinnensteBuiten
    03:20
    Nieuwsuur
  • 08:30
    Charlie en Lola
    07:55
    Rubble & Crew