Eerste namen 'Qmusic Top 40 Awards Live' zijn bekend!

vrijdag 1 september 2023
Foto: © Qmusic 2023

De 'Qmusic Top 40 Awards Live' keren terug in Rotterdam Ahoy met een spectaculaire show vol uitreikingen en live optredens van de beste artiesten.

De eerste namen die de radiozender bekendmaakt zijn Flemming, Cian Ducrot, Suzan & Freek, Kris Kross Amsterdam, Rondé, Claude, Marco Schuitmaker en Hannah Mae & Metejoor. Dit werd zojuist bekend gemaakt in de Top 40 met Domien Verschuuren, die de awardshow op zaterdag 3 februari 2024 presenteert.


Line-up met topartiesten
Zaterdag 3 februari 2024 zijn de 'Qmusic Top 40 Awards' terug met een meer dan twee uur durende liveshow met topartiesten. Zo treedt Flemming op, die vorig jaar de felbegeerde award voor Grootste Hit in de wacht sleepte voor 'Automatisch'. Ook internationaal bekende zanger Cian Ducrot, die dit jaar een megahit scoorde met I'll Be Waiting', bestijgt het podium. Daarnaast treden Suzan & Freek, vorig jaar onderscheiden als Beste Live Act Nationaal, en Kris Kross Amsterdam, winnaar van de Beste DJ Act Nationaal award, op. Een nieuwe generatie Top 40-artiesten van eigen bodem is ook van de partij: Rondé, Claude, Marco Schuitmaker, Hannah Mae & Metejoor.

Aanstaande maandag in de ochtendshow met Mattie & Marieke wordt de line-up aangevuld met nog meer namen.

'Qmusic Top 40 Awards'
De 'Top 40 Awards' worden sinds de komst van de 'Top 40' naar Qmusic in 2019 uitgereikt. Het is een jaarlijkse traditie geworden om de meest succesvolle artiesten van het afgelopen jaar in het zonnetje te zetten. Ook voor dit jaar reikt Domien Verschuuren prijzen uit namens de belangrijkste hitlijst van Nederland. Er worden onder andere prijzen uitgereikt voor Beste Nieuwkomer, Grootste Hit en Beste Artiest. Alle awards worden toegekend op basis van de prestatie van de artiesten en tracks in de 'Top 40' over het hele jaar 2023.

Tickets voor de 'Qmusic Top 40 Awards' zijn verkrijgbaar op Qmusic.nl.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Gekocht' (Play)

Sophie en Daan ontmoeten Fenna en Quinten. Al acht jaar vormen ze een koppel, maar ze schipperen nog steeds tussen vier verschillende plekken: het appartement van haar papa, het huis van haar mama, dat van haar stiefvader en het huis van Quintens ouders. Vooral Fenna voelt zich daardoor nergens écht thuis, en daar willen ze nu verandering in brengen. Hun droom? Een (half)open bebouwing in Bonheiden, met minstens drie slaapkamers, gelegen in een rustige straat.

'Blind Gekocht', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:45
    Dodo
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Sta op met Radio 2
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 06:50
    Toet Toet Cory Carson
    05:40
    Geen uitzending
  • 06:50
    Jokie
    01:30
    Geen uitzending
  • 02:20
    Geen uitzending
    07:15
    GPs: Behind Closed Doors
  • 06:00
    Qmusic
    01:30
    Geen uitzending
  • 01:20
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:40
    Geen uitzending
    15:00
    Murder in a Small Town
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 06:35
    Wild Cards
    02:05
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:25
    Blood & Treasure
  • 06:50
    Paris in Love
    02:20
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:20
    FBI
  • 06:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:51
    De tip
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:45
    Tot op de Graat
    02:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 06:00
    Ms Fisher's Modern Murder Mysteries
  • 06:50
    Storage Wars
    02:15
    Scrubs
  • 06:50
    NOS Journaal
    02:25
    NOS Journaal Laat
  • 04:30
    Nieuwsuur
    08:05
    Vroege Vogels
  • 06:50
    Ta-daaa!
    02:00
    First Dates