Eerste keuzemoment in 'Boer zoekt Vrouw Europa'

zaterdag 21 oktober 2023
Foto: KRO-NCRV - © Linelle Deunk 2023

Op de boerderijen is dag twee van de logeerweek aangebroken en dat betekent het eerste keuzemoment voor een aantal boeren. Ze hebben nog een paar uur om hun gevoelens te onderzoeken voordat Yvon het erf op komt lopen met de brandende vraag: van wie gaan ze afscheid nemen?

Richards logees zijn helemaal op hun gemak in Slowakije. Wel hebben ze behoefte aan een beetje quality time met de boer. Daarom gaan ze om de beurt een rondje met hem mee op de trekker, om te kletsen maar vooral om uit te vinden of er een connectie is. Ondertussen draait Richards hoofd overuren, want met welke twee van de drie vrouwen wil hij dit avontuur voortzetten?


Piet neemt de drie logees mee naar zijn akkers. Tijdens de rondleiding zijn de dames onder de indruk en de onderlinge sfeer is goed. Eugenie: 'Hij heeft hart voor z’n gewassen en de dieren, dat raakt me nog meer natuurlijk.' Anke vervolgt lachend: 'Hij weet er alles van en vindt het ook fijn om te vertellen. Daar is hij beter in dan in praten over andere dingen.' Zal Piet zich binnenkort ook van zijn gevoelige kant laten zien?

In Zweden vindt Bernice het lastig om zichzelf open te stellen en heeft ze moeite om haar drie mannen te lezen. Het liefst is ze aan het werk met de dieren en haar logees helpen een handje mee. Yorick boft: door de taakverdeling heeft hij een momentje alleen met de boerin. Zorgt dit gesprek ervoor dat hij nog even mag blijven? Want ook Bernice moet binnenkort een keuze maken. Ze schakelt haar moeder in voor advies.

De mannen van Claudia dragen hun steentje bij in Frankrijk. Assisteren bij de ochtendmelkbeurt, boodschappen doen in het dorp. Ze vraagt zich daarom ook af: 'Waarom kunnen ze niet alle drie blijven?' Paul grijpt zijn kans en vraagt om een momentje alleen met Claudia. Ondertussen oefent Bob op een speech om Claudia te overtuigen van zijn gevoelens.

Ook in Denemarken is het liefdesavontuur in volle gang. Er heerst nog steeds een fijne sfeer en Haico krijgt gedurende hun tijd samen al veel antwoorden. Wendy heeft iets speciaals voor de boer: een video met een persoonlijke boodschap van haar dochter. Wendy: 'Het is belangrijk dat als het wat wordt, hij haar ook accepteert.' De video raakt Haico: 'Ik vind dit wel heel lief.'

'Boer zoekt Vrouw Europa', zondag 22 oktober om 20.20 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT 1 logo

Jurgen heeft zijn knappe collega Sibel na een korte affaire ten huwelijk gevraagd. Hij is een Vlaming, zij heeft Turkse roots. Voor de ouders van beide twintigers komt de trouw als een complete verrassing. Sibel en Jurgen zijn smoorverliefd en kijken enorm uit naar een prachtig trouwfeest. Dat is echter buiten de druk, de verwachtingen en de twijfels van hun families gerekend. Eén ding is zeker: het wordt een trouwfeest om nooit meer te vergeten.

'Trouw met Mij!', film uit 2014 met oa. Mieke Bouve, om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:50
    The Second Best Exotic Marigold Hotel
    00:50
    Dagelijkse kost
  • 23:00
    Sthlm Requiem: Hostage
    00:30
    Het weer (middag)
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:30
    So You Think You Can Dance
    00:25
    Gooische Vrouwen
  • 23:00
    Déjà Vu
    01:05
    Geen uitzending
  • 22:40
    The Island
    01:00
    The Big Bang Theory
  • 22:45
    Shockwave
    00:25
    All New Traffic Cops
  • 22:45
    ER
    00:10
    Suits
  • 22:10
    Baywatch
    23:05
    Nonkel Jef
  • 20:40
    Ocean's Twelve
  • 22:20
    FBI: International
    00:15
    FBI
  • 22:30
    Austin Powers in Goldmember
    00:25
    MacGyver
  • 22:40
    Kinderen kopen een huis
    23:40
    A Place in the Sun
  • 22:20
    Shades of Blue
    23:20
    C.S.I. New York
  • 22:57
    Z-Nieuws
    23:08
    Z-Beurs
  • 22:37
    Trap bouwen met roger
    23:55
    5-voor-12
  • 22:00
    Bon Appetit
    23:05
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 22:00
    Death in Paradise
    23:05
    Silent Witness
  • 22:25
    NCIS: Los Angeles
    23:25
    (500) Days of Summer
  • 22:55
    NOS Studio Sport Voetbal
    23:30
    NOS Journaal Laat
  • 22:40
    Eus' Boekenclub
  • 22:15
    Rayen Panday: Karma
    23:25
    Nieuw Zeer