Eerste BN'ers Sky Radio's Christmas Tree For Charity bekend

Sky Radio organiseert op woensdag 7 december de achtste editie van het feel good event Christmas Tree For Charity. In een strijd om de best versierde kerstboom van het jaar, zetten teams bestaande uit één BN'er en twee luisteraars zich in als ambassadeurs van een goed doel.
De eerste deelnemende BN'ers zijn actrice Bracha van Doesburgh namens Edukans, presentatrice en auteur Daphne Deckers namens de Krajicek Foundation, zanger Gers Pardoel namens Villa Pardoes, presentatrice Renate Gerschtanowitz namens Unicef, oud-voetballer en sportanalist Ronald de Boer namens Spieren voor Spieren en presentator Wilfred Genee namens Jeugdsportfonds. Stylistes Fred van Leer en Manon Meijers jureren de opgetuigde bomen en bepalen wie de felbegeerde prijs van €50.000,- zendtijd op Sky Radio voor het goed doel wint. Het jaarlijkse charity-event wordt gepresenteerd door Marlayne Sahupala en Sky Radio's Kerstman.
Bekende ambassadeurs vragen luisteraars om hulp
Dit jaar worden de BN'ers gesteund door twee Sky Radio-luisteraars die zijn begaan met het desbetreffende goede doel. Via Sky Radio en speciale videoboodschappen op social media-kanalen roepen de bekende ambassadeurs de komende dagen luisteraars op hen te helpen in de strijd, om zo samen het enorme bedrag aan zendtijd binnen te slepen. Luisteraars kunnen zich opgeven voor de teams via de speciale actiepagina op skyradio.nl.
Christmas Tree For Charity
Tijdens Sky Radio's Christmas Tree For Charity zetten teams van BN'ers en luisteraars zich vol enthousiasme en toewijding in voor het goede doel. De teams krijgen in totaal 25 minuten de tijd om een kerstboom zo mooi mogelijk en geheel in stijl van het goede doel te versieren. Aan de hand van een elevator pitch dient ieder drietal bovendien aan de jury toe te lichten op welke wijze de boom bij het doel past waarvoor gestreden wordt. Het winnende team ontvangt €50.000,- zendtijd om te besteden aan een of meerdere radiocampagnes op Sky Radio.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Linda de Mol presenteert 'Postcode Loterij Spel van het Jaar' op SBS6
- Niels Destadsbader zoekt publiek voor nieuw seizoen 'Ik vraag het aan'
- Totale paranoia vanaf eerste seconde en primeur aan De Ronde Tafel: 'De Verraders' is terug!
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- 'De Twaalf' keert terug met 'De Botoxmoorden': nieuwe assisenzaak zondag op VRT 1
- Uitvaart Noorse koning Harald woensdag live op NPO 1
- Rick Nieman is terug met 'WNL Op Zondag'
- Dit zie je deze week in 'Florentina'
- Dit zie je deze week in 'Thuis'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' zit zaterdag weer vol met muzieknieuws
- Nieuwe ochtendshow van Qmusic heet 'Hey Mattie!'
- Nieuwe ochtendshow 'Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte' begint maandag
- Bijzondere wensen en exclusieve optredens tijdens de NPO Radio 2 Wensweek voor KWF
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders' -
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gênantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug!
Kijktip van de dag

Hanne, Marthe en Julia genieten van een droomvakantie in Porto Sirento, tot een betovering hen plots in zeemeerminnen verandert. Om niet op te vallen, moeten ze koste wat het kost water vermijden. Wanneer ze ontdekken dat ze na drie dagen voorgoed in hun vinnen vastzitten, begint een race tegen de klok. Slagen ze erin de betovering op tijd te verbreken of verliezen ze voorgoed hun plek als K3?
'K3 en het lied van de zeemeermin', film uit 2024, met oa. de K3-meisjes, om 19.55 uur op VTM.



































