Eerste BN'ers Sky Radio's Christmas Tree For Charity bekend

donderdag 24 november 2016

Sky Radio organiseert op woensdag 7 december de achtste editie van het feel good event Christmas Tree For Charity. In een strijd om de best versierde kerstboom van het jaar, zetten teams bestaande uit één BN'er en twee luisteraars zich in als ambassadeurs van een goed doel.

De eerste deelnemende BN'ers zijn actrice Bracha van Doesburgh namens Edukans, presentatrice en auteur Daphne Deckers namens de Krajicek Foundation, zanger Gers Pardoel namens Villa Pardoes, presentatrice Renate Gerschtanowitz namens Unicef, oud-voetballer en sportanalist Ronald de Boer namens Spieren voor Spieren en presentator Wilfred Genee namens Jeugdsportfonds. Stylistes Fred van Leer en Manon Meijers jureren de opgetuigde bomen en bepalen wie de felbegeerde prijs van €50.000,- zendtijd op Sky Radio voor het goed doel wint. Het jaarlijkse charity-event wordt gepresenteerd door Marlayne Sahupala en Sky Radio's Kerstman.


Bekende ambassadeurs vragen luisteraars om hulp
Dit jaar worden de BN'ers gesteund door twee Sky Radio-luisteraars die zijn begaan met het desbetreffende goede doel. Via Sky Radio en speciale videoboodschappen op social media-kanalen roepen de bekende ambassadeurs de komende dagen luisteraars op hen te helpen in de strijd, om zo samen het enorme bedrag aan zendtijd binnen te slepen. Luisteraars kunnen zich opgeven voor de teams via de speciale actiepagina op skyradio.nl.

Christmas Tree For Charity
Tijdens Sky Radio's Christmas Tree For Charity zetten teams van BN'ers en luisteraars zich vol enthousiasme en toewijding in voor het goede doel. De teams krijgen in totaal 25 minuten de tijd om een kerstboom zo mooi mogelijk en geheel in stijl van het goede doel te versieren. Aan de hand van een elevator pitch dient ieder drietal bovendien aan de jury toe te lichten op welke wijze de boom bij het doel past waarvoor gestreden wordt. Het winnende team ontvangt €50.000,- zendtijd om te besteden aan een of meerdere radiocampagnes op Sky Radio.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Getrouwd' - seizoen 10/groep (VTM)

Nog voor ze 'ja' zeggen tegen elkaar, mogen de koppels in dit seizoen elkaar al eens geblinddoekt ontmoeten. Dat speciaal moment zorgt bij het ene duo voor een fijne spanning, terwijl deze start bij het andere koppel toch nog wat aarzelend verloopt.

'Blind Getrouwd', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    06:05
    Ninja Express
  • 18:20
    Wild world
    01:15
    Nachtlus
  • 19:00
    Grizzy & the Lemmings
    05:00
    Geen uitzending
  • 19:00
    VTM Nieuws
    07:00
    Jokie
  • 18:30
    Gestrand op Honeymoon Island - Australië
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 18:45
    Schooled
    06:00
    Qmusic
  • 18:40
    Police Interceptors
    07:00
    Willy
  • 17:40
    The Gift of Peace
    05:40
    Christmas Class Reunion
  • 18:10
    Sturm der Liebe
    00:50
    SOS Piet
  • 19:00
    Huizenjagers
    06:00
    Radio Nostalgie
  • 18:45
    Elementary
    01:15
    FBI
  • 18:45
    Storage Wars
    05:00
    Geen uitzending
  • 18:45
    Project Bakeover
    07:00
    The Block Australia
  • 18:35
    Cold Justice
    06:55
    Cold Case
  • 18:50
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 18:30
    Chris Cooks Cymru
    07:00
    Tot op de Graat
  • 18:55
    Death in Paradise
    02:40
    Death Valley
  • 18:45
    First Dates Australia
    06:40
    Storage Wars
  • 18:30
    EenVandaag
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 18:30
    Expeditie Nederland
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 19:00
    NOS Jeugdjournaal
    07:00
    Ta-daaa!