Eerste BN'ers Sky Radio's Christmas Tree For Charity bekend

Sky Radio organiseert op woensdag 7 december de achtste editie van het feel good event Christmas Tree For Charity. In een strijd om de best versierde kerstboom van het jaar, zetten teams bestaande uit één BN'er en twee luisteraars zich in als ambassadeurs van een goed doel.
De eerste deelnemende BN'ers zijn actrice Bracha van Doesburgh namens Edukans, presentatrice en auteur Daphne Deckers namens de Krajicek Foundation, zanger Gers Pardoel namens Villa Pardoes, presentatrice Renate Gerschtanowitz namens Unicef, oud-voetballer en sportanalist Ronald de Boer namens Spieren voor Spieren en presentator Wilfred Genee namens Jeugdsportfonds. Stylistes Fred van Leer en Manon Meijers jureren de opgetuigde bomen en bepalen wie de felbegeerde prijs van €50.000,- zendtijd op Sky Radio voor het goed doel wint. Het jaarlijkse charity-event wordt gepresenteerd door Marlayne Sahupala en Sky Radio's Kerstman.
Bekende ambassadeurs vragen luisteraars om hulp
Dit jaar worden de BN'ers gesteund door twee Sky Radio-luisteraars die zijn begaan met het desbetreffende goede doel. Via Sky Radio en speciale videoboodschappen op social media-kanalen roepen de bekende ambassadeurs de komende dagen luisteraars op hen te helpen in de strijd, om zo samen het enorme bedrag aan zendtijd binnen te slepen. Luisteraars kunnen zich opgeven voor de teams via de speciale actiepagina op skyradio.nl.
Christmas Tree For Charity
Tijdens Sky Radio's Christmas Tree For Charity zetten teams van BN'ers en luisteraars zich vol enthousiasme en toewijding in voor het goede doel. De teams krijgen in totaal 25 minuten de tijd om een kerstboom zo mooi mogelijk en geheel in stijl van het goede doel te versieren. Aan de hand van een elevator pitch dient ieder drietal bovendien aan de jury toe te lichten op welke wijze de boom bij het doel past waarvoor gestreden wordt. Het winnende team ontvangt €50.000,- zendtijd om te besteden aan een of meerdere radiocampagnes op Sky Radio.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Peter Pannekoek eerste gast in 'VPRO Zomergasten'
- 'My Big Fat Fabulous Life' vanaf maandag terug op TLC
- Sanne Vogel reist in nieuwe KRO-NCRV serie naar India voor de oorsprong van Ayurveda
- Vijf comedians vs. complete chaos in ‘Taskmaster’
- Proximus presenteert: 'Best of Graspop Metal Meeting 2026'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Bekroonde jeugdfilm 'Koning van de Zwervers' bij KRO-NCRV op Zapp
- 'Vroege Vogels' bezoekt zondag de Noardlike Fryske Wâlden
- Uitverkocht Philips Stadion gaat uit zijn dak tijdens Qmusic Foute Party - The Big One
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Epe
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Zomer bij Nostalgie: ex-Miss België Ellen Petri en treinconducteur Kristof nemen je mee op reis
- 'FM op 5' zaterdag over de Hoogmis van het Zuiden
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch'
Kijktip van de dag

Liveverslag van België - Iran, wedstrijd op speeldag twee in groep G van het WK voetbal in de VS, Mexico en Canada, vanuit het Los Angeles Stadium in Inglewood, Californië in de VS. Iran mag voor de Rode Duivels geen obstakel vormen. 'Haal het telraam er maar bij', voorspelde Peter Vandenbempt zelfs in zijn voorbeschouwing op Sporza. Commentaar: Filip Joos. Presentatie: Karl Vannieuwkerke. Studiogasten: Gert Verheyen, Steven Defour en Wesley Sonck.
'Sporza FIFA WK voetbal 2026: België - Iran', om 20.05 uur op VRT 1.



































