Eerste BN'ers Sky Radio's Christmas Tree For Charity bekend

donderdag 24 november 2016

Sky Radio organiseert op woensdag 7 december de achtste editie van het feel good event Christmas Tree For Charity. In een strijd om de best versierde kerstboom van het jaar, zetten teams bestaande uit één BN'er en twee luisteraars zich in als ambassadeurs van een goed doel.

De eerste deelnemende BN'ers zijn actrice Bracha van Doesburgh namens Edukans, presentatrice en auteur Daphne Deckers namens de Krajicek Foundation, zanger Gers Pardoel namens Villa Pardoes, presentatrice Renate Gerschtanowitz namens Unicef, oud-voetballer en sportanalist Ronald de Boer namens Spieren voor Spieren en presentator Wilfred Genee namens Jeugdsportfonds. Stylistes Fred van Leer en Manon Meijers jureren de opgetuigde bomen en bepalen wie de felbegeerde prijs van €50.000,- zendtijd op Sky Radio voor het goed doel wint. Het jaarlijkse charity-event wordt gepresenteerd door Marlayne Sahupala en Sky Radio's Kerstman.


Bekende ambassadeurs vragen luisteraars om hulp
Dit jaar worden de BN'ers gesteund door twee Sky Radio-luisteraars die zijn begaan met het desbetreffende goede doel. Via Sky Radio en speciale videoboodschappen op social media-kanalen roepen de bekende ambassadeurs de komende dagen luisteraars op hen te helpen in de strijd, om zo samen het enorme bedrag aan zendtijd binnen te slepen. Luisteraars kunnen zich opgeven voor de teams via de speciale actiepagina op skyradio.nl.

Christmas Tree For Charity
Tijdens Sky Radio's Christmas Tree For Charity zetten teams van BN'ers en luisteraars zich vol enthousiasme en toewijding in voor het goede doel. De teams krijgen in totaal 25 minuten de tijd om een kerstboom zo mooi mogelijk en geheel in stijl van het goede doel te versieren. Aan de hand van een elevator pitch dient ieder drietal bovendien aan de jury toe te lichten op welke wijze de boom bij het doel past waarvoor gestreden wordt. Het winnende team ontvangt €50.000,- zendtijd om te besteden aan een of meerdere radiocampagnes op Sky Radio.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

De vriendin van een Americanfootballspeler wordt doodgeschoten tijdens een overval. Niet veel later wordt een louche makelaar vermoord in een leegstaand huis. Will werpt zijn licht op beide zaken.

'Will Trent', film uit 2023 met oa. Ramón Rodríguez, om 21.30 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:10
    Galactic Agency
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 00:40
    Nachtlus
    13:00
    Winterbeelden
  • 06:15
    Ellie de olifant
    12:55
    Mega Mindy
  • 06:10
    Kabouter Plop
    19:00
    VTM Nieuws
  • 04:00
    Geen uitzending
    13:00
    Ambulance
  • 03:10
    Geen uitzending
    18:40
    Extended Family
  • 01:20
    Geen uitzending
    18:40
    Caught on Dashcam
  • 00:45
    Geen uitzending
    18:50
    9-1-1: Lone Star
  • 06:00
    Joe
    14:50
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    12:45
    Two and a Half Men
  • 05:00
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:15
    Seal Team
    15:55
    Running Wild With Bear Grylls
  • 06:00
    Embarrassing Bodies
    18:45
    Retour Masters
  • 05:00
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:17
    Herhalingslus
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:01
    Hobbyklus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:35
    Het Weekmenu
    12:55
    Puur Oosters - Japans
  • 06:00
    Agatha Raisin
    12:25
    The Marlow Murder Club
  • 06:00
    Make You Laugh Out Loud
    18:40
    First Dates Australia
  • 02:45
    NOS Journaal
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:15
    Nieuwsuur
    18:30
    Expeditie Nederland
  • 06:15
    Klumpies
    18:00
    Wordt aangekondigd