Een unieke Koningsdag met MAX vanaf Paleis Soestdijk

vrijdag 26 april 2019

Net als voorgaande jaren viert MAX Koningsdag geheel in stijl op Paleis Soestdijk. Tijd voor MAX zendt op deze feestelijke dag live uit vanaf het paleis.

En voor deze speciale gelegenheid is er een éxtra live-uitzending: 'MAX Koningsdag' vanaf Paleis Soestdijk, gepresenteerd door Jan Slagter. Verder presenteert Tineke de Nooij een heel feestelijke 'TinekeShow'; ze is namelijk jarig.


'TinekeShow' vanaf Paleis Soestdijk, zaterdag 27 april vanaf 12.00 uur op NPO Radio 5
Op Koningsdag wordt het een hele feestelijke uitzending van 'TinekeShow'. Dan is niet alleen Tineke de Nooij - de koningin van de Nederlandse radio - jarig, maar wordt 'TinekeShow' ook nog eens live vanaf Paleis Soestdijk uitgezonden! Daar schuift ook Miranda Heijdra van Stichting Superkatten aan. Tineke is ambassadrice van deze mooie stichting voor (zwerf)kattenopvang.

'MAX Koningsdag vanaf Paleis Soestdijk', zaterdag 27 april vanaf 13.55 uur op NPO 1
Vanaf 13.55 uur zendt MAX op NPO 1 de speciale live-uitzending 'MAX Koningsdag vanaf Paleis Soestdijk' uit. Jan Slagter ontvangt in deze feestelijke uitzending Lee Towers, Wolter Kroes en Reinildis van Ditzhuyzen. Verder verzorgt Manolo 'The Voice of the Gypsies' een muzikaal optreden. Ook worden er koninklijke hapjes gemaakt door Sandra Ysbrandy.

'Tijd voor MAX', zaterdag 27 april om 16.15 en 17.10 uur op NPO 1
Sybrand Niessen en Martine van Os verruilen zaterdag 27 april Studio 23 voor een dubbele uitzending van 'Tijd voor MAX' op Paleis Soestdijk. Met onder anderen koningshuisdeskundige Justine Marcella en conservator van Paleis Het Loo Paul Rem bespreken zij bij 'Tijd voor MAX' de actualiteit van de dag. Ook Astrid Kersseboom schuift aan; zij presenteert eerder die dag de speciale NOS-uitzending over het onthaal van de koninklijke familie in Amersfoort. Natuurlijk wordt er tijdens deze feestelijke uitzending ook iets lekkers geserveerd, en daarvoor doen we een beroep op 'Heel Holland Bakt'-deelnemers Anna, Nicole en Cas. Muzikaal spektakel is er van niemand minder dan George Baker. De bekende Nederlandse zanger komt langs én neemt zijn band mee!

'MAX Koningsdag', zaterdag 27 april op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Stukken van Mensen' (Play)

Een studente modetechnieken biedt een trui van Moschino aan die ze kocht op de rommelmarkt voor amper één euro. Axel Daeseleire komt aankloppen met een werk van Albert Szukalski.

'Stukken van Mensen', om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:10
    GameKeepers
    01:15
    Het weer (middag)
  • 08:00
    Radio 2: Weekwatchers
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 08:25
    Lena & Benedict
    05:00
    Geen uitzending
  • 08:05
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
    00:45
    Gooische Vrouwen
  • 08:00
    Geen uitzending
    00:05
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 05:25
    Geen uitzending
    00:35
    The Big Bang Theory
  • 07:00
    Willy
    00:20
    Xena: Warrior Princess
  • 01:05
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    01:25
    Geen uitzending
  • 07:40
    Geen uitzending
    01:55
    De Tafel van Gert
  • 07:55
    SkyMed
    01:45
    Friends
  • 08:20
    NCIS: Los Angeles
    01:20
    Fear Factor USA.
  • 08:05
    Nuances
    01:30
    Botched
  • 08:10
    Taste of His Own Poison
    01:15
    Big Sky
  • 00:50
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:18
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:00
    Bon Appetit
    01:40
    Puur Oosters - Japans
  • 08:25
    Death in Paradise
    01:30
    A Remarkable Place to Die
  • 07:45
    The Kardashians
    01:10
    First Dates Australia
  • 07:50
    Compilatie Tijd voor MAX
    01:20
    EenVandaag
  • 08:05
    Joanna Lumley reist langs de Donau
    07:00
    NOS Nederland Kiest: De Uitslagen met gebarentaal
  • 08:20
    Casper en Emma
    01:25
    Vol gas door de modder