Een nieuwe aflevering van 'MAX Vakantieman'

zondag 7 juli 2019

Maandag 8 juli om 20.30 uur zendt MAX op NPO 1 een nieuwe aflevering van 'MAX Vakantieman' uit. Sybrand Niessen gaat op zoek naar oplossingen voor vakantieproblemen van vakantiegangers in binnen- en buitenland.

Veel mensen die een paar jaar geleden in Italië op vakantie zijn geweest, worden nu alsnog verrast door een bekeuring. De boete is inmiddels fors opgelopen, omdat er een incassobureau bij betrokken is. Hoe kan het dat veel gedupeerden de oorspronkelijke boete nooit hebben ontvangen en pas jaren later via een incassobureau horen dat er een flink bedrag openstaat? In de studio praten we met Annemieke Zerdoun van de ANWB en een vertegenwoordiger van het incassobureau.


In 'Groeten uit Holland' gaan we met een jong gezin op vakantie met een huifkar.

Een ongeluk op vakantie kan grote gevolgen hebben, daar weten ook de twee families die we in deze uitzending spreken alles van. Zo heeft meneer Helsen sinds een val op Sardinië nog altijd problemen met zijn hoofd. En Marcel Vos kampt na een glijbaanongeluk elders in Italië met hoge schulden en veel onzekerheid over de toekomst. Wat kun je doen als dit je overkomt? We praten er over met letselschadedeskundige Yme Drost.

De MAX Mystery Guest is onderweg naar het zuiden en inspecteert deze week een stopplaats in Luxemburg. En Jenny Buijtels praat u bij over de voorbereiding voor uw dier op vakantie.

Verslaggever Koen is voor de rubriek De Landkaart aan de Costa del Sol op zoek naar zonaanbidders, topografische kennis en culturele hoogtepunten.

'MAX Vakantieman' op internet
Waar op televisie de Nederlandse vakantiegangers worden bevraagd, test Koen op internet de topografische kennis van buitenlandse toeristen ín Nederland. Dit keer staat de verslaggever in Rotterdam. Koen rolt zijn kaart uit bij de Markthal, waar hij toeristen uit Spanje, Costa Rica, Japan en zelfs Djibouti ontmoet. Bekijk de aflevering op de Facebookpagina van 'MAX Vakantieman'.

'MAX Vakantieman', maandag 8 juli om 20.30 uur op NPO 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Zonen van Van As' (foto: VTM - © DPG Media 2020)

Frakke en zijn ploeg moeten met zwaar materiaal door een maïsveld om een beek te saneren, tot onvrede van de eigenaar. Intussen moet het aquarium van Eddy uit het hoofdkantoor. Bambi en Belinda nemen die taak op zich, maar dat blijkt lastiger dan gedacht.

'De zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:20
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    23:15
    VRT NWS laat
  • 20:15
    Black sands
    21:40
    8 Mile
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    20:50
    Geen uitzending
  • 19:55
    De Zonen van Van As
    20:25
    Ticket to Paradise
  • 19:00
    World Cup of Darts 2026
    23:00
    Freelancers
  • 18:40
    Addams Family Values
    20:25
    The Man From Toronto
  • 19:40
    All New Traffic Cops
    22:30
    The Naked Gun
  • 19:45
    S.W.A.T.
    00:25
    Suits
  • 20:00
    Nonkel Jef
    22:35
    Tegen de Sterren Op
  • 19:25
    Huizenjagers
    20:25
    Blind Gekocht NL
  • 20:20
    NCIS
    23:00
    Criminal Minds
  • 20:00
    Two and a Half Men
    20:25
    The Revenant
  • 19:45
    Chateau Meiland: En Route
    20:35
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 19:35
    World's Most Evil Killers
  • 19:52
    Z-Weekoverzicht
    20:26
    Trends Talk
  • 20:23
    De tip
    21:00
    Play That Song
  • 20:05
    Vanavond bij ons
    21:10
    Meat Timon
  • 20:00
    Silent Witness
    21:00
    Foyle's War
  • 20:00
    Win Win
    22:00
    From
  • 20:05
    NOS WK Avond
    20:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:30
    Over Leven
  • 20:13
    Socutera
    20:25
    Blinded